Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S210 E320CDI T Avantgarde 99a. - Laur
#41
(13-04-2010, 08:38 PM)Laur Kirjutas: Odoka näit: 187805

Vahetatud mootori õli Valvoline SynPower 5W-30
Õlifilter, õhufilter.
Tagumised amordid vahetatud taastatud sharniiridega amortide vastu, näis kaua kestavad.
Igatahes on kolinavaba autoga igati hea sõita ja rahakotil ka kohe hulga kergem Icon_razz

Vahetust ootab veel salongi filter, tagasilla tala padjad ja terve ring piduri klotse.
Salongi filtriks läheb ilmselt tavaline papp mitte paar kilo maksev söe filter.
Teab keegi kui suur vahe on tavalisel papp filtril ja söe filtril?

Kuskohast tagumised taastatud amordid said? Mitu raha?
#42
Kolisevad amordid Sain siit foorumist, sharniirid vahetas Priit. Viisin enne amordid ja nädal hiljem läksin koos autoga taastatud amorte vahetama.
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=6877
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#43
Täna hakkas kast imelikult käike vahetama. Esimeselt teisele rahulikult gaasi vajutades ei vahetanud harjumuspäraselt, vaid lasi pöörded kõrgemale ja vahetas siis hästi järsult.
Mõne aja pärast tegi uuesti nii, kuid järgmisel kohaltvõtul startis hoopis teise käiguga.
See pani mõtlema S - W režiimi peale ja oligi lüliti jäänud kuidagi keskele kinni.
Icon_biggrin
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#44
(12-02-2010, 04:09 PM)Laur Kirjutas: [Pilt: weba.jpg]

Teeks väikese OT ja küsiks, et milleks see nupp seal süütaja kõrval on? Ma ise ei ole sellest veel aru saanud ja endal süütaja töötab, kuidas endal tuju on..
#45
See nupp millel on kiri "Off" lülitab välja mootori lisasoojendi automaatse sisse lülitumise. Kui tuli nupul põleb, siis lisasoojendi vajadusel sisse ei lülitu.
Sisse lülitub ahi ainult siis kui väljas on piisavalt külm ja mootor töötab. No ja loomulikult ainult siis kui süsteem ikka töökorras on.

Saab ringi teha seisusoojendiks, selleks on need teised kaks isepaigaldatud nuppu. Icon_cool
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#46
Selge selge. Päris huvitav teema. Peaks endale ka sellise sebimaTongue
Pm ma olen vaadanud, et meie autod on pm vägagi sarnased va. sul tundub sutsu rohkem lisasi olevat ja mul punased istmed Eusa_dance
#47
Tänasest kogemusest....
Peale nädalat seismist -29c pakases, mõtlesin, et lülitan webasto tööle ja lähen käivitan pooletunni pärast sooja autot, aga ei midagi. Kero nagu prooviks tööle minna, aga kohe lülitub välja.
Mis siis ikka, käivitus see auto ju probleemideta -26c. aasta tagasi, kuid täna, ei midagi, starter veab paar ringi laisalt ja loobub.
Tassin aku tuppa, laen paar tundi, kruvin aku tagasi ja naljapärast proovin kerot...käivitub kohe. Ilmselt siis aku nii kutu, et kero küünla lülitumisel pinge langeb alla lubatu...ja ei mingit koostööd, enne kui voolud korras.
Homme ilmselt uue aku järele, kui keegi just järgmiseks nädalaks kevadet ei ennusta.

On kellegil midagi soovitada peale Boschi ja Varta ??
Peal olev aku on Exide ja paar kuud rohkem kui aasta vana.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#48
Mina julgen soovitada Banneri Uni Bull akut. Meil eelmine aku kestis aastaid ja sai otsa tänu sellele et genekas andis otsad ja pidi seda pidevalt vooluvõrgust laadima kunix geneka remonditud sai ning üxkord sai vist üle laetud. Praegu siis uuesti peal Banneri aku ja käivitumistega pole praeguste külmadega küll probleeme olnud. Hea on nende Uni Bull akude juures veel see, et neil on dubleeritud klemmid, hea teistele voolu anda ja mõne jaapanlase peale tõsta millel tagurpidi klemmid - keerad lihtsalt aku teistpidi.

http://www.aldinet.ee/index.php?categoryID=77
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#49
Järgmine nädal "lubab" kolmapäevast isegi nulli...
Varta ja Bosch kindlasti grammijagu teistest ees nii kvaliteedi kui hinna poolest aga akudest olen kuulnud, et ka Sznajder(Poola) on päris normaalne, maksab Vartast ja Boschist ligi 50€ vähem, müüakse www.avt.ee Kuskilt lugesin, et isegi Eesti Kaitsevägi ja Politsei kasutavad neid oma autopargis.
#50
Sirjel on ca 6 aastat vana Varta peal, veab nagu loom veel, vaatama sellele, et tappa kõvasti saanud viimase 2 nädala jooksul.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#51
Vot Varta suri mul alla aasta, ja Bosch tundub lihtsalt ülemakstud.
Lähen uuri neid poolakaid, kuna tundub, et tänapäeva akud tehakse meelega sellised mis suure diisli peal surevad aastaga....Icon_cry
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#52
(24-02-2011, 05:46 PM)Laur Kirjutas: Vot Varta suri mul alla aasta, ja Bosch tundub lihtsalt ülemakstud.
Lähen uuri neid poolakaid, kuna tundub, et tänapäeva akud tehakse meelega sellised mis suure diisli peal surevad aastaga....Icon_cry

Kas praegusel akul garantiid pole siis v? Pretensioonide esitamise aeg 2 aastat ju.
w210
#53
Aku vahetas eelmine omanik 2 nädalat enne auto müüki. Tšekid ilmselt kusagil raamatupidamises.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#54
Mul autol Centra aku peal sellest ajast,kui auto ostsin...ehk siis 5a tagasi ja siiani toimetab normaalselt.Suvel elas üle ka generaatori hävimise.
http://www.mercantile.ee/index.php?id=1785
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
#55
Need 2 aastat on tootmispraagi, mitte "normaalse" kulumise vastu. Kuigi ka minu arvates on aasta ja natuke ikka maru vähe korras laadimisega autol. Ka meie säästuka Varta oli täies jõus vaid 1 talve, seejärel on pooletoobisena veel paar talve traktorit käivitanud ja sel talvel on etendanud peamiselt kondensaatori rolli - laed enne käivitust ära, annad täkku lisaks ja sõidad päevakese ära. Järgmisel hommikul on taas kutu ja protsess algab algusest.

Kui käisin teisel talvel seda garantiijuttu rääkimas, siis oli jutt lihtne - kuniks mahtuvust on üle 50%, on kõik OK. Meie akul oli targa apastraadi järgi 78... Ei mingit garantiid - "normaalne kulumine".Retard

Nojah, aitab Varta kirumisest.

Mulle on hakanud tunduma, et kui pole eesmärgiks just megalaksu korraga võtta (milleks on vaja AGM akut või PunaPead), siis suvaline odav Ca või lausa Ag aku ajab paari talve jooksul odavamalt asja ära. Ning hinnavahe võib hea pakkumise korral ulatuda pea kolmandikuni...
Meil on töö juures üks naljakas Banner, mis on erinevate masinate peal külakorda käies tappa saanud kuus aastat ja ikka veel tundetu öistele külmadele. Omal ajal osteti tee peale jäänud autosse mõttega, et pärast vahetame parema vastu... Siiani on käigus.
#56
No vot. Banner on täisti kvaliteetne kraam, meie eelmine aku kestis ka oma 5 aastat vast ja olex veel kestnud kui polex üxkord laadijat liiga kauax taha unustanud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#57
isiklikult ostan ainult Banner-i akusi ja pole pettunud. eriti see geelaku, üli kõva, annab voolu seni kuni tilgatum tühi on ja kannatab üldse kõik-võimalikku mida akuga teha annab. lisaks pole ta ka asendi suhtes eriti tundlik. arvan, et rallys oleks selline aku eriti tegijaIcon_cool
#58
Mul on mingi väga suur 4-5 a vanune AGM aku peal. Ütleme nii, et ma ei pane tähele, et autol aku on - sest probleeme pole olnud. Gabariitidelt ületab ta muidugi kõik nõutava minu 203 keres. Sõbral on aasta vana BOSCH S5 vms, lõppes otsa. Silberi aku testi väljatrükk ütles, et asku on pees kuid BOSCHi meeste tester andis positiivse tulemused. Ostis enda rahaga uues aku lihtsalt.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#59
(24-02-2011, 08:03 PM)joristaja Kirjutas: isiklikult ostan ainult Banner-i akusi ja pole pettunud. eriti see geelaku, üli kõva, annab voolu seni kuni tilgatum tühi on ja kannatab üldse kõik-võimalikku mida akuga teha annab. lisaks pole ta ka asendi suhtes eriti tundlik. arvan, et rallys oleks selline aku eriti tegijaIcon_cool

+1
#60
See Exide tuleb seinast täis laadida ja kõik. Head kogemused Raylite'ga, kahel erineval autol ca 6a jooksul probleeme pole olnud. 2-3x aastas seinast täis laadimine pikendab aku eluiga märgatavalt.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,406 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
Photo MB V250 4Matic Avantgarde 2016 - Hellenbeck Hellenbeck 6 590 11-05-2023, 10:17 PM
Viimane postitus: onu_siim
  MB S210 E320 CDI Elegance '00 v6sa 127 123,208 05-01-2023, 01:59 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz E320CDI, 2004, S211 - Eero_S Eero_S 145 126,682 20-10-2021, 09:25 PM
Viimane postitus: Eero_S
  Mercedes-Benz E290 Turbodiesel, 1996, S210 - v6sa v6sa 107 149,520 17-07-2021, 11:23 PM
Viimane postitus: Ester
  MB s210 E300 TurboDiesel 1998 Panzer Panzer 0 2,012 18-01-2020, 08:28 PM
Viimane postitus: Panzer
  Laur E 350CDI Laur 21 14,445 06-02-2019, 07:06 PM
Viimane postitus: Laur
  Laur E320CDI-T Laur 53 41,709 12-08-2018, 10:20 PM
Viimane postitus: Laur
Wink Mercedes-Benz S204 C320cdi 165kW Avantgarde 2008 Zink220 11 13,825 14-11-2017, 06:12 PM
Viimane postitus: Zink220
  S124 Laur Laur 19 16,422 14-03-2016, 05:09 PM
Viimane postitus: Laur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne