Teema hinnang:
  • 7Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W123 200 [77'-] canyondrift
#61
Mõne inimese oskused ja tahe midagi teha ajavad täitsa kadedusse. Kunagi oli endal sarnane projekt. Seda küll Volvo näol, aga kahjuks osutus too nii õnnetuks, et tõesti käis üle jõu.
Mis tuleviku plaanid on? Kas võimalikult originaalne või lihtsalt retro-feelinguga auto?
#62
Lihtsalt üks retro pill, millega tulevikus esimesed kulgemised teha.
Originaali lihtsalt ei jõua, siis oleks maru palju jooksmist, ma oleks pidanud asja hoopis teise pilguga vaatama ja juba eos teise tooriku valima. Siis originaal põhja alla keevitama ja poekarbid tooma. Praegu on kõik oma kätetöö, plekksepaameti õppimine nii vaikselt käimas.
Väikeste instruktsioonide saatel, jupp käiaga välja, kõrvalt ära puhastada ja papist šabloon mille hiljem pleki peale löön ja uue jupi valmistan. Pärast kinni ja asi valmis.
Ema mõtleb mul juba, et misasja ma seal Mercedes-Benz juures päevad läbi teen, kas ükskord juba valmis ei saa. Vaatama ka tulla ei saa, masin on 7km kodust ja igapäevane liikumine sinna toimub ühe huvitava kaherattalisega mida ka osadel piltidel on kohata võimalik.

Retrohõngu on siin raudselt, ma proovin selle masina teha nii enda käe järgi ümber kui vähegi võimalik, aga alustan korrastamisega. Loeb mugavus, suurus ja mahutavus. Teisel kohal on vaikus, millele ka rõhku panen, aga ma ei kujuta ette millega ma seda diiselmootorit vaigistan, poematerjal on maru kallis ja lihtsalt mõttetu osta.

Muide, kas keegi on kunagi kasutanud Dinitroli püstoliga pritsitavat põhjamasteksit, kas ta on ka midagi erinevat selles mida näpuga peale saad määrida. See näpuga määritav on mu kaherattalise esiporilaua tagant igatahes kadunud osaliselt, eriti kõva kiht sinna ei saanud, aga koorus maha küll. Origiaal, mis sellel mersul põhja all on, see on küll maru hea materjal, saaks seda kuskilt, elastne, piisavalt kõva ja haakub pleki külge nii kõvasti kinni, et annab ära kiskuda, samas on seda ka parajalt paksult peale kantud. Näeb välja nagu mingi eriti paks kord kivikaitset.
#63
(08-01-2010, 09:53 AM)v6sa Kirjutas: Ühelt poolt hea, et auto sai lõpuks kellegi kätte, kes tast elulooma teha tahab.Thumbsup

Teiselt poolt kurb, et selline ost tehti emotsiooni ajel ja ei vaevutud isegi kere seisukorda lähemalt uurima.
...
Kui igal juhul edu ja ma südamest loodan, et ma pean mõnel suvisel üritusel liikumapandud ja hästiremonditud auto kõrval oma pessimistliku alatooniga sõnade pärast vabandust paluma.

Nii ma teema alguses kirjutasinIcon_redface

Ma ei hakka ootamagi esimest reaalelus kohtumist, vaid ütlen kohe:
Palun vabandust, et pidasin Sind tavaliseks netikõvatajaks.

Teema areng teeb meele soojaks - auto sai õigeThumbsup mehe kätte ja ilmselt võib seda peatselt kusagil liikumas näha. Ootan huviga kohtumist.

Mis värvi auto tuleb?
Mis mootoriga saab?

Ja kõige tähtsam: millal on plaanitud auto valmimine? Kevadeks´... 2011 ma loodan.Eusa_whistle

Pilt on tore. Kas ainult mulle tundub või ongi sihik kapotil natuke viltu?

Veelkord jõudu ja jaksu ettevõetud töö lõpetamiseks.
#64
Värvus tuleb seekord passi järgi, mingit oma improvisatsiooni tegema ei hakka, kuigi hirmus soov oleks pärla selga saada. Ai, siis saaks maasikas pill.
Mootor, kui ta peale kunagi keerame, siis väikese testisõidu ja rõhkude kontrollimise saatel vaatame, mis tast saab, praegu küll plaane ei ole, et midagi lahti kisuks või ära vahetaks. Kui ta täitsa edukalt ennast -15C käima vedas, siis on ju igati hea.

Plaani, seda ma ei julge paika panna, aga ma sihin ikkagi jah, 2011 kevadesse, siis tiksub aeg kuna seda kaua tehtud kaunikest ka reaalselt kasutada saab.
#65
2011 kevad..kus on mõnel ikka kannatustIcon_lol
Vähemalt saab siis aasta otsa masina edenemist jälgidaNod

#66
See iluvõre on uus?Icon_eek
#67
(20-06-2010, 09:38 PM)suusabaas Kirjutas: See iluvõre on uus?Icon_eek
Ei ole, vana, millele musta matti peale lasin. Liistud on veel kapis ja väliskest tahaks ka üle poleerida mingi vahendiga. Uut võre oleks muidu vajaka küll, sellel on pooled liistude kinnitused maru emased.

Täna paikasin ära ka kapoti all olevad augud. Kapoti all on peaaegu et kõik, matistasin asja ära ka, pesin ja mässasin. Eelmine remondimees on arvanud, et ma ei taha stabikat kätte saada ja oli selle täiesti kere sisse keevitanud, nii et stabikas ikka liikuda sai. Nupumehed...
Kapotialuse värv on toodud, seisab purgis ja ootab kuna saab viimaks ära kruntida ja mõned korrektuurid teha. Koodi 922 peale vaatas müüja mind eriti lolli näoga, näitas küll, et helesinine, aga milline, seda ei. Panime siis silma järgi, sai natuke tumedam, aga segame valgega segi, saab heledamaks.
Nüüd jääb eest keevitada veel radika alumise poole tala. Jälle jupike plekki väänata ja puhastada.
#68
Vot kurja, olen ka mina oma projektiosaga samamoodi jännis nagu mõned sarnased tegijad kellel asi seisab kuu või paar, isegi rohkem. Mul küll loodetavasti asi nii palju ei seisa, järgmise nädala jooksul ma lihtsalt organiseerin asjad liikuma. Praegu on lihtsalt seisak, küll vahepeal sai ära tehtud puud 14 ruumi käsitsi ära lõhutud, auto peale laetud ja mõni kilomeeter koju veetud ühe väikese veomasinaga mis ainult 2 ruumi peale võtab. Aega läks, aga asja sai, lubati mulle selle eest värv välja teha, seegi hea.
Nüüd on veel sama palju puid teha, aga nendega on aega.
Praegu seisab ka ehitus selle peal, et kunagi sai palju ringi sõidetud küll jaanipäevadele jne ning peale seda sai ühel mossel sidurit vahetatud. Sealtmaalt seisab Mercedes-Benz väljas, ootab sisseajamist. Praegu on kanal tühi küll, aga üks teine patsient on sisse tulnud ja saabunud. See sama masin millega puid vedasime tahab portesid värvida ja kabiini korrastada kuna on tekkinud mõned läbivaatusaugud. Praegu on asjad korras, võiks nagu mersuga tegeleda, aga sealsel autol on vaja rooliotsad ülevaatuseks vahetada ja sada muud häda...
Põhimine häda, miks asi hetkel seisab on see, et mul ei ole tarvilikku plekijuppi, millest teine pool karpi väänata. Kõik muud materjalid on olemas kuni värvieeltööni mida tuleb kõvasti.
Ainuke asi mis enne seda juttu tehtud mootoriruum korda, radikatala paigatud, kõik oranžiks tehtud ja... Siin ta seisab

Küsin ka siit foorumist, et, ehk on keegi hea lugeja ja elab siin kuskil lähemal või on asja siiamaile, et mul oleks üli hea meel ja kõik saaks edasi areneda kui saaksin Levadia kaubandusketist 300,- eest plekki mille üks külg on vähemalt 200cm mis on ühe karbi pikkus umbkaudselt. Kui kellegil on käruga või mikrobussiga siia asja, siis võtkem ühendust 58361248 või PS

Natuke uut silmarahustit: http://fotoalbum.ee/photos/canyondrift/72188081
#69
Mis "möks" see oranž on? tinamenning?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#70
(01-07-2010, 10:49 PM)Laur Kirjutas: Mis "möks" see oranž on? tinamenning?
Vot täpselt. Teadjamad mehed on rääkinud, et see oksiidikiht pidi maru hästi metalli kaitsma ja plii pidi roostele üks paras hirm olema. Kunagi kasutatud laevaremonditehastes kõige alusvärvina. Nagu teada, siis laev saab pidevalt soolast ja vett, siis talvele mõeldes on ehk hea asi sinna põhja alla.

Mina segan seda oksiidist ja värnitsast, saab selline hästi raske värv, mida pead parajas koguses segama. Sellepärast on ka piltidel asi tilkuma jäänud ja osaliselt alla vajunud, et värv nii raske on, kuna sisaldab raskemetalli, pliid.

On ka maru mürgine kraam, aga kunagi tehti selle ainega ziguli nime kandvaid masinaid ja kõik hea. Menningu peale panen veel krundi ja põhja alla masteksi haigetele kohtadele. Siis saab ehk hea.

Mina menningust varem midagi ei teadnud kui jutuks tuli kuidas vanasti autosid kaitsti. Sõbramees rääkis, et tal olevat pobi põhi sellega tehtud, kus mennik all oli, sealt oli puhas ja kus tavaline värv all oli, seal oli roosteämblik all. Pika otsimise ja sõitmise peale sain seda pulbrit omale mingis koguses, teeb veel mõned autod üle.
#71
(02-07-2010, 09:14 AM)canyondrift Kirjutas:
(01-07-2010, 10:49 PM)Laur Kirjutas: Mis "möks" see oranž on? tinamenning?
Vot täpselt. Teadjamad mehed on rääkinud, et see oksiidikiht pidi maru hästi metalli kaitsma ja plii pidi roostele üks paras hirm olema. Kunagi kasutatud laevaremonditehastes kõige alusvärvina. Nagu teada, siis laev saab pidevalt soolast ja vett, siis talvele mõeldes on ehk hea asi sinna põhja alla.

Mina segan seda oksiidist ja värnitsast, saab selline hästi raske värv, mida pead parajas koguses segama. Sellepärast on ka piltidel asi tilkuma jäänud ja osaliselt alla vajunud, et värv nii raske on, kuna sisaldab raskemetalli, pliid.

On ka maru mürgine kraam, aga kunagi tehti selle ainega ziguli nime kandvaid masinaid ja kõik hea. Menningu peale panen veel krundi ja põhja alla masteksi haigetele kohtadele. Siis saab ehk hea.

Mina menningust varem midagi ei teadnud kui jutuks tuli kuidas vanasti autosid kaitsti. Sõbramees rääkis, et tal olevat pobi põhi sellega tehtud, kus mennik all oli, sealt oli puhas ja kus tavaline värv all oli, seal oli roosteämblik all. Pika otsimise ja sõitmise peale sain seda pulbrit omale mingis koguses, teeb veel mõned autod üle.

See menning on tõesti üks roostet hülgav kraam, eriti, kui sa selle segad loodusliku värnitsaga, mitte oksooliga.
Aga....., ei soovita tulevikus, kui kogu auto sellega kokku tehtud, keevitustöid ilma gaasimaskita teha- kordades mürgisem, kui mis tahes muu värv/lakk.
Aga projekt on tõsiselt muljetavaldav.
Edud.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#72
Vaadates praeguseid esitiivakorjuseid on tekkinud mõte soetada uued tiivad, aga kes neid pakub?
Või on kellegil üle kuskilt jäänud tiivad, samamoodi ka tiibade ühendusplekk.
Uus plekk pidi ikka uus plekk olema, aga kui hingehinda küsima hakkavad siis kulgevad asjad ilmselt keevituse suunas.
#73
http://acar.ee/index.php?p=6&mod=tooted&...&t4=&pos=1

Tiivad:
http://acar.ee/index.php?p=6&mod=tooted&...t2=&t3=&t4=

http://acar.ee/index.php?p=6&mod=tooted&...t2=&t3=&t4=
#74
Nii, ja saigi keeratud teine külg. Enne suuri vihmasadusid päiksepaistelisel lämbel päeval jõudsin ma üksinda Mercedes-Benz koormarihmaga garaaži upitada, teha vajalikud toimingud, klotsid alla, garaaž puhtaks ja tungraud alla. Pool tundi ja masin seisis külje peal. Hakkab siis pihta sama ooper, ainult teiselt poolt.
Selle poole esimesi flanserone on ikka eriti palju pedereeritud, keevitatud on seda vähemalt sajast kohast, saja erineva paigaga. Kas on plekist puudu olnu või midagi, ma ei tea. Keevitus on ka maru vale vooluga olnud, punkt on kasvatatud mäeks mitte ei ole laiali valgunud ja ühte sulanud, vaata et meisel vahele ja lööd kõik tükid minema. Samas on ka keegi juba terve auto peale arvanud et maru hea oleks kasutada tavalist mingi majapidamissilikoni. Need on kantud otse keevituskohtadele ja sealt alt on üllatus, üllatus, roostes. Ma ütlen, tõsiselt on siin kallal käinud ehitusmehed, teine karp oli ka tsinkplekist ja makrot oli ka omajagu, aknasilikoni on ka omas koguses, ime et veel naeltega midagi kokku ei ole pekstud. Nii palju kui saab käian tasasemaks, siis oranžiks, krunt ja masteks.
Karbiga on sellised lood, et see on hullem kui teisel poolel. Pidi ära lõikama suhteliselt ülevalt, ja lävepakul on ka mõned augud ja üks jupp mida on vaja vahetada. Aga saame hakkama. Karbi, nagu ka eelmise teeme ise, lootus on ka see nädal plekki saada, sama suur tahvel kui eelmine, siis oleks überpro ja asi hakkaks jälle pihta.
Praegu on ära tehtud vaid nii palju, et põhja alt on ka kohad kuhu enne ei ulatunud punktitud, käiatud ja roostesurmaga üle käidud kuna oli teine päris rebane juba.
Tagakoobas ka ilmutab ennast, saame jaole. Ei ole nii hull kui teine pool, mõned jupid plekki ja asi on valmis
Tagatiivaga on lood hoopis nutusemad. Sinna on keegi tarvitsenud panna ohtralt pahtlit ja keevitust pole see väljastpoolt näinudki. Pahtli alla muidugi ei ole mitte midagi raatsitud panna, seega on asi ka roostes. Tagatiivas on ka üks auk kohas kus seda olema ei peaks. Pahtel ka mullitab ja on mõraline, uksega ka see pool tiiba kokku ei läinud. Imelik.
Kapotialune sai ka krundi alla, maru hea krunt on, mingi hall, kõvendiga ja puha. Kuivab ära, kannatab pahtlit peale kanda ja kuivab suhteliselt kiiresti.
[Pilt: 072585391f218e.jpg]
[Pilt: 0725854035e110.jpg]
[Pilt: 0725854134f7c1.jpg]
[Pilt: 07258543775edf.jpg]
[Pilt: 072585475dcd84.jpg]
http://fotoalbum.ee/photos/canyondrift/s...53/?page=8

Seniks ilusat suve ja palavat päikest.
#75
Heh, mina veel vaatasin oma 124 keevitust vajavat esikoobast ja arvasin, et jube palju tööd ja nagu ei viitsi eriti.
Seda autot vaadates mul nagu polegi midagi teha ....Icon_redface

Edu igaljuhul!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#76
Tänase õhtapoolikulise seisuga sai ära kõik toimingud mis puutuvad karbi külge panemist. Poolraam on paigatud, tungikohad on valmis, said teised jälle suhteliselt kõvad ja jämedast torust lõigatud. Sai ka tehtud korda tagakoobas mis ilmutas ka end seestpoolt ligi nelja auguga. See oli õnneks seekord kiire tööots kuna sain kõigi asjadega suhteliselt kiirelt hakkama.
Vahepeal toodi mulle üks 2,5m*1,5m plekitahvel. Olen selle eest eriti tänulik oma tuttavatele kes joosta viitsivad. Plekitahvlist sai täna õhtul välja lõigatud paras jupp plekki, valtsipinki roomatud ja karp valmis väänatud. Praegu on asi nii kaugel, et karp on vaja ainult külge panna. Kiskus liiga õhtusse ja ei hakanud seda toimingut täna sooritama. Vahepeal tegin ka keevitatud ja paljaks nühitud kohad buvanolijäänustest puhtaks ja panin oranži möksi peale. Saab karbi kinni algab järgmine etapp põhja alt.

Nüüd siis küsimus, et oman kahte purki dinitroli moosi. Number näitab talle midagi 476 vist, et kas seda asja kõlbab suurte pinadena põhja alla laotada? Kardan seda, et kui võrri esiporikalt oli see moos kadunud ühe talvega siis kas ta vastu peab siinsele talvele ja pesemisele. Kas tõmbab põhja alla piisavalt kõva kihi mis muru peal nühkides ära ei tule ja talvel ka ära ei kalestu et juppidena ära kukub. Eriti hea oleks see sama materjal mis mersul originaalis põhja all on. Sovitati teoreetiliselt see asi üles keeta ja natuke lahjendada lahustiga ning seda põhja alla panna. Aga mida sinna enam panna on kui kõik põhjaplekid on rauahunnikus mis ei ole enam oma valduses.

Lisaks ka siia, et mul on hirmsalt vaja paremat tagatiiba. Minu oma on keski juba keevitanud, pahtlit on seal ligi sentimeeter ja roostet on seal pahtli all hulka. Ei ütleks ära mõne korraliku kere küljest tagatiiva ära hakkimisest. Remontdetail on küll 600,- aga see on liistust saati.

Fotosüüdistusi jagada hetkel ei ole, aga kui mõned üksikud asjad korda ajan ja karbi peale saab siis teeb selle pulli ka ära.
#77
Nii. Tänase seisuga sai ka parempoolne karp jäigalt kinni ning oranžiks nagu ka ülejäänud alles lisatud detailid. Tungikohad on nüüd küll suhteliselt kõvad ma loodan, üpris paraja metallijupi painutasin ma seal igatahes kõveraks kui testisin ja see oli enne karbi külge keevitamist.
Nagu alati on ka meil seisakuid. Näiteks sai keevitusel järsku süsinikdioksiid otsa ja ega midagi tuli uue järele minna. Maksis see balloon meile 565,- ja töö võis jätkuda.
Gaasi puudumisel, tegin ajaga midagi kasulikku ja jõudsin laiali kiskuda kõik uksed ja kõik jupid ära panna erinevatesse kastidesse. Uksed on üldiselt heas seisus. Läbivat oli ainult juhiuksel kuhu oli mingi paik niisama peale keevitatud ja vasakpoolne tagumine uks mida oli ka varem töödeldud.
Ustel on kunagi kellegi poolt vahetatud aluääred, ainult ühel uksel oli vist see tegemata jäänud ja sellest ka tõsiasi miks ei olnud ühegil uksel liistu all. Sellepärast et keegi ei olnud viitsinud auke teha. Kuna roheliselt sai ka ring liiste ning omale sai ka mõned kaasa siis ehk saab kahe paari peale mingid head asjad kokku ja saab ka need külge kruvida.
Kolm ust on ka võõrad detailid, alul vist kollased olnud, vahepeal punased ja siis helesinised. Tagumistel ei ole vist keegi klaasi kätte saanud või midagi säärast ja on ukse tahvlilt seest paraja läraka ära lõiganud ja pärast tagasi keevitanud ilma mingisuguse töötlemiseta. Huvitav, kuidas mina sealt küll klaasid kätte sain ilma ust ära lõhkumata?
Esimesi uksi on ka relakaga töödeldud. Ma veel ei tea kas olla vihane või mitte, aga võimalus on et keskluku augud on ka ära kaotatud mingis jaos. Pole veel saanud rohelisega võrrelda.
Uksed, mõned on juba käia näinud, vajalikud kohad lihvitud, töödeldud ja kui ehk veab siis saab ka need lähiajal töödelda värvivalmiks.
Nüüd tuleb mängu tõsiselt masteksiküsimus. Kas see peab eesti teedele vastu ja kas seda suurelt pinnalt niisama heast peast maha ei nühi ning millega seda lahjendada saab? Idee poolest lahjendaks ma seda mingisse tarvilikku purki nitrolahustiga ja siis käiks põhja pintsliga üle. Nii vedelaks ma seda teha ei tahaks et kahurisse mahuks.
Esitiivad on ka saabumas, neljapäeva pärastlõunal peaks uued asjad kohale jõudma, vaja oleks ainult tagatiiba, millest minul ei ole muud erilist järgi kui pahtlimeri. Ligi pool senti kui mitte rohkem oli seal seda pahtlikogust ja tiib ei olnud ikka sirge. Niiet ma oleks väga tänulik kui keegi teeks mulle parema tagatiiva pakkumist, mis on isegi korras.
Ühe ukse seest leidsime isegi harilikuga kirjutatud telefoninumbri. Helistades ei teadnud mees helesinisest mersust mitte midagi ja päris pidevalt, et kust me ise pärit oleme ning kustkohast auto toodud on. Ei saanudki eelmist omanikku või säärast kätte, jama.
Pilte ei jõudnud ikka veel teha, suures tööhoos ei jää nende asjade jaoks erilist aega.
#78
Eile sain kätte esitiivad. Näevad teised head välja, vähemalt pole ühtegi auku ja ette istub ka ilusti. Nüüd on üle jäänud ainult teha korda tiibu ühendav liist. Tiibade seesküljelt võtan värvi maha ja võõpan asja oranžiks ja siis nagu ka põhjale masteks peale.

Kuna oli ka Tartusse asja, siis sai helistatud ühe kuulutuse peale et on olemas tagatiib. Saime kokku, rääkisime juttu ja tiib on aus, parem vähemalt kui minu oma, roostet on suhteliselt vähe, aga sellega teeme ka samasuguse nalja, ehk siis tagant oranžiks.

Jõudsin ka põhja veidi masteksiga töödelda. Üle poole purgi kulus ära ja peab veel panema. Hea et sai tookord kaks purki ostetud. Minu imestuseks oli see masteks küllalt vedel, sai pintsliga tõmmata. Eelmine mida tõmmata sain kuhugi teise auto kerele oli suhteliselt kõva ja pintsel sinna küll peale ei hakanud. Juu oli siis vana või midagi.
[Pilt: 073019819ac705.jpg]
[Pilt: 07301982563d0a.jpg]
[Pilt: 0730198374285e.jpg]
[Pilt: 0730198436e1b0.jpg]
[Pilt: 073019841da065.jpg]
[Pilt: 0730198473dc16.jpg]

http://fotoalbum.ee/photos/canyondrift/s...e=8&seek=6
#79
Jõudu.igatahes müts maha sellise mehe ees,jälgin hoolega kuidas projekt valmib.Thumbsup
#80
Seoses vahetusega bensiin-diisliks tuleb ära vahetada ka tagasild. No, mõeldud tehtud. Tõstsin auto pakkude peale (muide, maru hea on tõsta tungiaukudest, mitte kuskilt poolraamist või mujalt) ja hakkasin aina pihta. Täna palju ei jõudnud, sain reduktori maha ja poolteljed küljest ära suure pusimise peale, sest raiped on rasked kah. Enne seda sai tegeletud tõsiselt tiibadega. Esitiibadele sai võetud kõva põhjaga liivapaber, 80'line ja vesilihvi teel nn kaitsevärv maha aetud. Pidi teine midagi väga halba tegema, ise parasjagu ei tea, aga kaks meest soovitasid nii teha. Peale vee kuivamist asjad oranžiks. Tagatiib on heas seisus, koopaäär on korras, maha on lõigatud õigestest kohtadest ja nii palju kui ma leidsin oli sees ainult üks mõlk, aga see on nii väike, et pinnides saab selle välja võtta.
Sinisel sai tagatiib maha võetud, ei ole seal roosilist midagi, matsu on saanud ja siis puhtpaljalt pahtliga parandatud. Sain tiiva ära võtta ja alt tuli välja mingisugune imelik liimi taoline mögin. Huvitav misasi see selline on, kruvikeeraja eemaldas seda vaona ja jäi ise ka kleepuvaks. Aga asi nägi välja nagu masteks. Mina jälle võtan käsile koopaääre mis on vaja ka uus panna ja annan sellele ka pliid.
Tagapidurid on heas seisus, kettad on parajalt paksud veel, klotsi on pea mõlemal pool alla sentimeetri. Torud on uued ja muidu hea. Kunagi tuleb supordid ette võtta ja nendega midagi teha. Eelmine mehhaanik on vähemalt nii hea olnud, et osad poldid, mutrid on määret saanud. Kiitus selle eest, maru hea oli lahti keerata.
Silla maha saan üleni, siis töötlen sealt ka pakke ja muud igast kokkuveetud möksidega ja hakkan asja kokku panema.
Aga siit küsimus ka väike, Mercedes-Benz tagavedrud on suhteliselt pikad ja suure pinge all. Kuidas saada õõtsasid kätte ilma et ise millegiga vastu hambaid saaks. Rohelisel lendasid vedrud niisama minema ise varjus olles ja pika kangiga kaasa aidates.
[Pilt: 073155883a9fa7.jpg]
[Pilt: 0731559118f3b8.jpg]
[Pilt: 0731559298e805.jpg]
[Pilt: 0731559578e793.jpg]
[Pilt: 0731559779b15d.jpg]
[Pilt: 07315602108061.jpg]
[Pilt: 073156005dbd30.jpg]

http://fotoalbum.ee/photos/canyondrift/s...e=9&seek=7


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 280CE -W123 - Kuldar Kuldar 176 164,809 18-04-2021, 10:11 AM
Viimane postitus: Kuldar
  Mercedes-Benz 230E, 1982, w123 - SIIM_S siim_sipsaka 79 70,222 21-07-2020, 06:00 PM
Viimane postitus: siim_sipsaka
  W211 E320 - canyondrift canyondrift 35 19,828 01-07-2020, 04:25 PM
Viimane postitus: ignar
  MB W210 E300 97' canyondrift canyondrift 57 51,678 11-03-2018, 11:07 PM
Viimane postitus: herki
  Minu Mercedes-Benz 230E, 1983, W123 ZE_KA 27 30,046 14-04-2013, 10:27 PM
Viimane postitus: Karl
  Minu 240d;´82 a;w123 vaatamind 14 12,147 05-11-2011, 12:35 PM
Viimane postitus: vaatamind
  Minu W123 merslane 5 6,905 03-06-2009, 01:30 PM
Viimane postitus: merslane
  MB, E 200, w124, 1994a HotPapa 10 9,577 18-10-2008, 06:47 AM
Viimane postitus: HotPapa
  MB, C 200 Kompressor, 2000, W203 rakk 3 4,627 17-09-2008, 12:21 PM
Viimane postitus: rakk
  Minu 200d, 1977, W123 110aab 6 8,814 14-05-2007, 10:12 AM
Viimane postitus: nordrainbow



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne