Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
auto1 @ vahetab mootoreid
#21
Elektrikohta oskad kah natuke pajatada OM603 swapis?
#22
auto1 Kirjutas:No las näitavad siis ette,et on teinud muidu ma arvan,et nad niisama näpivad tilka.
Mersumehed ju ikka edevad ja kindlasti tuusamiseks teemad kah olemas kuskil Big Grin

Jah edevad me oleme - võid otsida klubiliikemte sektsiooni alt minu projekti ja Hentsi projektE - ehk siis SWAPE. Laurgi minuteada mootoreid vahetanud!

Pane üks postitus kus Su auto ka peal ilma mootorita siis räägime edasi. Nagu öeldud kõike saab teha. Mõni mees tahab küünla vahetuseks kah õpetust saada teine pusib ise ja paneb kolmest eksemplarist ühe mootori kokku - kusjuures algteadmised võivad neil samad olla. Üks mõtleb ja siis küsib, teine ainult küsib. Kumb Sina oled või plaanid hakata?
#23
Mina olen tegudemees.Tegelikult rohkem poiss kuna olen 14aastne.
Mina ei tee suuga linnu.
#24
Kordaks Karli küsimust, mis seos on Sinu saamata vastusel ja Mercedes-Benz embleem-logode ära rebimisel autode küljest?
Elad ennast kuidagi välja nii moodi?
#25
Ähvardasin sellepärast,et te ajasite mu teemas mõttetud möla ja loodsin,et kui kuidagi ähvardada siis enam ei aeta sellist jura.JA räägitakse tarka juttu.
#26
auto1 Kirjutas:Ähvardasin sellepärast,et te ajasite mu teemas mõttetud möla ja loodsin,et kui kuidagi ähvardada siis enam ei aeta sellist jura.JA räägitakse tarka juttu.

Sa oled ikka täielik tase.........Eusa_whistle
Me kõik oleme hirmul su ähvardamise pärast ja edaspidi püüame sulle kõik vastused lahti nämmutada.

Mine arene kuskil......
#27
Every nerd becomes a superstar online...
#28
?????
See,et teie ei oska/viitsi mootoreid lammutada ja peale tõsta pole enam minu mure.
#29
Poiss ütles ausalt, et ta 14. aastat täis saanud. Sellest sa olekski võinud alustada, kui asiselt küsida ei suuda. Ära ürita näida kuidagi täiskasvanumlikum või targem, kui oled.

Mind just puudutab see teema- embleemid... mind huvitaks mis kandis sa elad, kui minu kandis... mult just läks üks embleem minema?!

Soe soovitus sulle, tee oma auto kapott lahti ( juhul kui sul on see olemas), tee pildid või märgi üles ja mine nendega masina juurde või mootori juurde, mille vastu tahad swappida, saad pildi silme ette, mis on teisiti ja mis mitte. (ütlen ausalt, pole ise nii pikka tööd ette võtnud(rahul oma 2.0bensiiniga), aga üht mootorit juba lammutanud ja ainult reaalselt lammutades, näed kuidas asjad seal mootoriruumis elavad!)
#30
See pole minu probleem,et su märk ära varastati.Mina pahteldasin oma mrägi koha kinni ja tegin clean looki.
#31
auto1 Kirjutas:See pole minu probleem,et su märk ära varastati.Mina pahteldasin oma mrägi koha kinni ja tegin clean looki.


Kuule poiss. Ole nii kena ja näita nüüd natuke suhtumist kaa.
Alusta otsast peale, nt, mis diffri sa peaksid hiljem alla monteerima, et ülekannete arv klapiks mootoriga ning, et kas vastav differ peaks oelma 2.xx või 3.xx ülekandega jne.
Mida rohkem sa ise tead, seda rohkem sa saad etadmisi juurde.

Mis puudutab clean-look'i, siis ole nii kena ning osta uus iluvõre raam, et sihik kaoptil oleks. See on clean-look.
#32
2.8 w202 142kw siis tahaks swapida 3.2 162kw peale kas see on bolt on ? vist vaid aju tuleb ära vahetada?
#33
ülekanne tuleks võimalikult aeglane.
super oleks mingi 4.xx aga neid vist pole toodetudki kahjuks.
Mis muidu w201 190E 1.8 automaadi all ülekandega differ on ?
#34
201018 ehk 1,8 E on 3,46 - kõige aeglasem mis 201 kerel üldse olnud vist. MB arsenalis palju aeglasemat diffrit enam eriti ei ole - 3,92 on ka veel.

Aga sulle väike soovitus, hoia madalat profiili ning lihtsalt loe foorumis ja proovi targemaks saada.
#35
3.92 vist oli w201 EVO-l ?
Nende saadavus vist meie mastaabis on peaegu olematu?
#36
www.ebay.de ainukene lootus, aga hinnad kipuvad 500-1000 EUR olema üldiselt.
#37
auto1 Kirjutas:Ähvardasin sellepärast,et te ajasite mu teemas mõttetud möla ja loodsin,et kui kuidagi ähvardada siis enam ei aeta sellist jura.JA räägitakse tarka juttu.

Sellise suhtumisega ei ole mõtet kasutaja küsimustele ega veelgi vähem vastustele aega raisata.

Teema lukku




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne