Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uute liitujate ÜV Tartus 15.11.2009
#21
põhh Kirjutas:
Morheatus Kirjutas:MA olen ise ka ainult kutsika omanik, klubliikmeks ei ole veel ressurssi astuda =) .
Jah, õigus, varem on parem.

(Kirjavea kohapealt, panin topelt puusse, sõna mis korral, õigekeel on valus teema Smile )

omad kutsikat ja pole veel resurssi? kuidas selline asi üldse võimalik onIcon_razz
ise sel aastal veel liituma ei hakka, sest selle aasta läbisõit on juba piisavalt suur, et mõttekam on 2010 oodataIcon_biggrin

Kui sa praegu liitud, siis liikmemaksu maksaksidki juba uue aasta eest ja kaardi saab ka 2010 aastanumbriga. Muidugi enam ei saaks seda selle aasta sees, sest tellisin juba uue aasta kaardid saksast ära.
Vasta
#22
Morheatus Kirjutas:MA olen ise ka ainult kutsika omanik, klubliikmeks ei ole veel ressurssi astuda =) ...
põhh Kirjutas:... ise sel aastal veel liituma ei hakka, sest selle aasta läbisõit on juba piisavalt suur, et mõttekam on 2010 oodata Icon_biggrin

hei, lahe et siin ikka ka tõsiseid huumorikooli mehi liigub (a´la: kirjutan seda kirja sulle siin suht aeglases tempos, sest tean et tähtede kokkuveerimine ei ole sinu tugevaim külg...)   Eusa_clap Icon_biggrinThumbsup

terv,
Vasta
#23
Kes ei saa sellele loogikale pihta, et oman kutsikat, pole veel ressurssi piisavalt, et klubiliikmeks astuda.
Väikene seletus. Minu prioriteediks on esmalt autot hooldada, saada täielikult korda, sinna alla kulub hea summa, vaba raha klubimaksu maksta, puudub. Polegi nii keeruline, või mis? Oleks imelik logu masinaga klubi nime kanda?

Aga siis seitsme kaheksa paiku sobiks, järgmine neljapäev? Kohtumispaik Vana-kaubamaja tagune parkla.
Vasta
#24
Morheatus Kirjutas:Kes ei saa sellele loogikale pihta, et oman kutsikat, pole veel ressurssi piisavalt, et klubiliikmeks astuda.
Väikene seletus. Minu prioriteediks on esmalt autot hooldada, saada täielikult korda, sinna alla kulub hea summa, vaba raha klubimaksu maksta, puudub. Polegi nii keeruline, või mis? Oleks imelik logu masinaga klubi nime kanda?

Aga siis seitsme kaheksa paiku sobiks, järgmine neljapäev? Kohtumispaik Vana-kaubamaja tagune parkla.

mulle see aeg täitsa sobiks, tuleks kaeks kutsikaid sinnaEusa_whistle

aga 300kr pole mingi raha ju*, paar kickdowni päevas vahele jätta ja nädalaga ongi summa koos.**
*arvestatud on keskmist auto jupi maksumust ning töötunni hinda.
**palun mitte sõnasõnalt võtta seda kickdowni asja
Vasta
#25
Morheatus Kirjutas:Kes ei saa sellele loogikale pihta, et oman kutsikat, pole veel ressurssi piisavalt, et klubiliikmeks astuda.
Väikene seletus. Minu prioriteediks on esmalt autot hooldada, saada täielikult korda, sinna alla kulub hea summa, vaba raha klubimaksu maksta, puudub. Polegi nii keeruline, või mis? Oleks imelik logu masinaga klubi nime kanda?

Aga siis seitsme kaheksa paiku sobiks, järgmine neljapäev? Kohtumispaik Vana-kaubamaja tagune parkla.

Kas seal muidu normaalselt istuda ka saab? Ma nüüd ei oska öelda, kes piljardit mängida soovib, enmus meie istumistest on olnud puht istumise peal väljas, kuskil heas hubases mugavas kohas. Aja suhtes ka pole veel päris kindel, sest Indrek meie klubi pealik oli nõus ka läbi hüppama kui see toimuks nv.
Vasta
#26
Kohanimi Baribal , Riia tänavalt on sissekäik.
Mõnele inimesele leiab seal tagumiku poetamiseks koha küll, saab kõrvalt istumisaluseid juurde organiseerida, usun, nagunii üle 7-8 meid ei tule. Pisikene lauakene on ka olemas. Ega enne teada ei saa, kuidas meeldib, kui järgi ei proovi =) (loodan ise, et istub ja ei pea pettuma).
Kliendikaardiga 10% letist ja 15% piljardilt allaart maksab 25 eek.(tegin omale ära)
Vasta
#27
Nii, ehk on keegi huvitatud väiksest istumisest 30.12 ?
Vasta
#28
Tervist. Oleks huvitatud küll.
Vasta
#29
Keegi veel huvitatud oleksSmile?
Vasta
#30
Jeps. Mina ja Hents oleksime kaa tulijadNod

Meil on sulle muidugi palve kaa RomanSmirk
Vasta
#31
Noh oleneb mis palve onBadgrin
Vasta
#32
tere!
isegi tuleks, kuid auto (MB) talvitumas ja minupoolt jääb ´nägude ülevaatus´ kevadesse Nod

parimat,
Vasta
#33
priis Kirjutas:tere!
isegi tuleks, kuid auto (MB) talvitumas ja minupoolt jääb ´nägude ülevaatus´ kevadesse Nod

parimat,

Noh tulla võid ju ikka, mida varem nägu nähtud seda parem kõigi jaoksIcon_cool
Vasta
#34
HotPapa Kirjutas:
priis Kirjutas:tere!
isegi tuleks, kuid auto (MB) talvitumas ja minupoolt jääb ´nägude ülevaatus´ kevadesse Nod

Noh tulla võid ju ikka, mida varem nägu nähtud seda parem kõigi jaoksIcon_cool
tere!
ise Tln.-st ja võib-olla ei ole mõistlik ainult näo näitamiseks, eriti veel käesolevate teeoludega, kohale sõita Eusa_think
kuid minesatea ...

parimat,
[Pilt: mbklubi_2.gif]
Vasta
#35
normaalne, kuhu ennast kohale vedada tuleb?
Vasta
#36
Kle mõtleb veel...vb Big Ben...peab vaatama
Vasta
#37
Nii kes siis tahab osaleda helistage mulle, 55650964 ja annan t2psed juhised.
Vasta
#38
norm, jõudsin alles tartusse, bemmiklubil oli teine koosolek. ehk teine kord kunagiBig Grin
Vasta
#39
Fototõestus Ma monteerin kunagi ennast sinna juurde...

Jõuti täpselt 1h täpsusega kohale, joodi h*nja vareseid, 'bemmiristsed' ja mindi wolksuga ringile.. igati tore ja sisukas õhtu- istuti Big Benis.

Morheatus aka Lauri
Vasta
#40
tundub, et koosolek tõesti toimus.
lõbus seltskond olete igal juhul, jõudsin rahva laialivedamiseks kohale Big Grin

p.s. kes oli see anonüümseks jäänud meesterahvas teisel pool telefoni?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MRT Streetcar Drag 23.07.2011 Tartus Raadi lennuväljal jaank 0 3,005 12-07-2011, 03:54 PM
Viimane postitus: jaank
  Jõuluistumine Tartus? hents99 15 10,609 26-12-2010, 05:16 PM
Viimane postitus: hents99
  Kogunemine Tartus 21.05.2010 HotPapa 10 9,645 22-05-2010, 11:25 PM
Viimane postitus: ralak
  Uute liitujate ÜV Tartus 09.04.2010 HotPapa 22 16,844 28-04-2010, 10:14 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Kogunemine Tartus 15.01.1010 HotPapa 11 7,913 15-01-2010, 10:57 PM
Viimane postitus: põhh
  Suvepäevad 2009 Alatskivil 17-19 Juuli indrek 48 31,116 17-07-2009, 01:26 PM
Viimane postitus: Heinar
  Fast Lap International @ Bikernieki track (Riga) 2009.08.16 Gie 0 2,497 16-07-2009, 07:03 PM
Viimane postitus: Gie
  Saksamaa reis - juuli 2009 /// UUS indrek 15 15,951 14-07-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: indrek
  Laat Haapsalu lennuväljal 27.06.2009 Karl 22 21,829 18-06-2009, 12:45 AM
Viimane postitus: Joonas
  Suvepäevad 2009 Virumaal indrek 41 28,249 26-05-2009, 09:56 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne