Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoiatuseks!!!!!
#21
Morheatus Kirjutas:Minu Mercedes-Benz ei karda suunaka ja turvavöö kulumist =)
Mis ime MB sul siis on mis ei kulu? Sõitsin sõbra 211'ga ükspäev, tal oli näiteks suuna näitamisest esimese-teise astme nõks ära kulunud... ca 100000km sõitnud auto! Icon_neutral

Siit moraal, hoidke oma autot! Badgrin
Vasta
#22
Eile oli siis hirmus puistamine Rakvere kandis.Nüüd on see viimanegi austus eesti politsei vastu kadunud,kui sind ikkagi hoitakse tund aega kinni ja proovitakse midagigi leida ja ei leita, lõpuks õeldakse PEATSE KOHTUMISENI.No andke andeks,kuhu me oleme nüüd omadega jõudnud!!!
Vasta
#23
liiv Kirjutas:Eile oli siis hirmus puistamine Rakvere kandis.Nüüd on see viimanegi austus eesti politsei vastu kadunud,kui sind ikkagi hoitakse tund aega kinni ja proovitakse midagigi leida ja ei leita, lõpuks õeldakse PEATSE KOHTUMISENI.No andke andeks,kuhu me oleme nüüd omadega jõudnud!!!

Ma ei tea kas mina olen mingi ülbik või lihtsalt julge loll, aga sellise asja peale teeksin raudselt kaebuse. Tegelikult teeksin juba sellise puistamise ajal asutuse juhile kõne, et mis jama on.
Targemad saavad kindlasti ka mingi paragrahvi siia leida millega selline tarbetu aja veetmine vastuollu läheb.
Vasta
#24
liiv Kirjutas:Eile oli siis hirmus puistamine Rakvere kandis.Nüüd on see viimanegi austus eesti politsei vastu kadunud,kui sind ikkagi hoitakse tund aega kinni ja proovitakse midagigi leida ja ei leita, lõpuks õeldakse PEATSE KOHTUMISENI.No andke andeks,kuhu me oleme nüüd omadega jõudnud!!!
Mis siin ikka, politseiriik on vaikselt tekkimas.

http://www.youtube.com/watch?v=mWvSzXeTB6E Smile
Vasta
#25
liiv Kirjutas:Eile oli siis hirmus puistamine Rakvere kandis.Nüüd on see viimanegi austus eesti politsei vastu kadunud,kui sind ikkagi hoitakse tund aega kinni ja proovitakse midagigi leida ja ei leita, lõpuks õeldakse PEATSE KOHTUMISENI.No andke andeks,kuhu me oleme nüüd omadega jõudnud!!!
Kas lihtsalt liiklusest võeti hulk autosid rajalt maha või mis selle loo taust on? (siiani on selliseid puistamisi kuulda olnud öiste streetrace´de jms seoses)
Vasta
#26
IMO, ideaalis saab ju iga rikkuja trahvi (ja mitte ainult liikluses, vaid üldse). Ideaalis on rikkujate ja trahvide arv võrdne. Rikkumine = vastuolu seadusega. Kui tundub, et politsei tegi mõttetu trahvi, siis on viga selles seaduses, mis sellist trahvi teha lubab. Seda pidi riigi rahakoti täitmine on palju normaalsem, kui lihtsalt maksude välja mõtlemine ja tõstmine Smile

Kui seaduses on kirjas, et Validoli tablett ei tohi olla ületanud "kõlblik kuni" kuupäeva, siis nii see peabki olema ja kui see nii pole, siis pean leppima trahviga, mis sellest, et see Validoli tablett nii väike on. Lihtne ju.

Pealegi mu arust pole midagi hullu, kui politsei ilma turvavööta sõitmise eest trahvi teeb. Kas just maksimumtrahvi määrata on iseasi...aga tihti peale on nii, et inimene lausa "lunib" omale suurt trahvi üleoleva suhtumisega politseiniku vastu. Asi on ka suhtumises.

Räägib see, kes pole kunagi trahvi saanud
Vasta
#27
olid mingid pealinna poisid ja tulid maakaid natuke raputama.arvasid,et maamehed ei tohigi valgemate tuledega sõita ja peavad neid nähes püksi tegema.
Vasta
#28
Gold Kirjutas:IMO, ideaalis saab ju iga rikkuja trahvi (ja mitte ainult liikluses, vaid üldse). Ideaalis on rikkujate ja trahvide arv võrdne. Rikkumine = vastuolu seadusega. Kui tundub, et politsei tegi mõttetu trahvi, siis on viga selles seaduses, mis sellist trahvi teha lubab. Seda pidi riigi rahakoti täitmine on palju normaalsem, kui lihtsalt maksude välja mõtlemine ja tõstmine Smile

Kui seaduses on kirjas, et Validoli tablett ei tohi olla ületanud "kõlblik kuni" kuupäeva, siis nii see peabki olema ja kui see nii pole, siis pean leppima trahviga, mis sellest, et see Validoli tablett nii väike on. Lihtne ju.

Pealegi mu arust pole midagi hullu, kui politsei ilma turvavööta sõitmise eest trahvi teeb. Kas just maksimumtrahvi määrata on iseasi...aga tihti peale on nii, et inimene lausa "lunib" omale suurt trahvi üleoleva suhtumisega politseiniku vastu. Asi on ka suhtumises.

Räägib see, kes pole kunagi trahvi saanud
Loomulikult kui oled rikkunud hoia mokk maas aga endale päheistuda ei maksa lasta.Olen kindel kui kõik politseinikud eksamile saata,kukuks pooled läbi.Nt.venemaal kukkusid 120st KÕIK läbi
Vasta
#29
Täna oli siis Politsei esindaja Kuku raadios ja rääkis sellest teemast . Kokku on parklates tehtud kaks sellist korrale kutsumist . Ka uuriti kes need kirjade levitajad on . Üks in imene oli olemas ja teist inimest ei eksisteeri EV s. Sama jura nagu Tulekustutitega .
Vasta
#30
Rolz Kirjutas:See turvavöö on selline konksuga küsimus minu jaoks, see inimese enda vabasurm...kui tahab siis las olla....

Kunagi on teles näidatud saatelõigus kus veidi tüsedam ja lühikest kasvu proua sai pidevalt trahvi kuna tal ei ulatunud turvavöö peale .

Kui iste normaal asendis ja vöö peal  siis jalad ei ulatunud pedaalidele .
Aga kuna turvavarustuse omavoline tuunimine on keelatud siis oligi proua lõhkise küna ees . Aga kui nüüd aus olla sii kui proua oleks sinna ala meetrise jupi vahe heegeldanud oleks võimuesindajatel olnud ükskõik kuna vöö on peal, ei oleks nad hoolinud inimest .

Lisada võin veel seda, et seose sõidukitega mis on aastast 69 ja allapoole on ka saanud igasugust huumorit . Kuna sellistel sõidukitel lihtsalt puuduvad turvavööd ja lisaks ka TÜV nõuded kuna neid autosid tegelikult ei tohi stendi ajada vaid tuleb teostada teste vastavalt sellel ajal etteantud nõuete järgi .
Vasta
#31
Pole kül teemakohane aga kunagi sai ise ühe politseinikuga suheldud ja see luges minule uhkusega ligi 30 minutit järjest kuidas ta saab autoomanikule ära keerata. Kõige idiootsem väide minu jaoks oli see, et kui sõidad elektri liini alt läbi kas sa siis ennem kontrollisid, et see ikka ohutu on? Ma ei tea mis selle juttu iva oli kuid meele tegi igatahes mõrudaks kui uhke Herr politseinik oli. Minu silmis oli see paksuke ainus Halb näide eesti politseist kuna tean ka liiga palju häid näiteid. Ning need liiklus trahvid ja teema tuleks alati kirja panna täpselt nii kuidas lugu oli.. see kohapeal olev politsei väib lihtsalt emotsiooniline olla kuid see kes hiljem neid üle vaatab on ikka targem.
Vasta
#32
Kahel käel pool, et suuna mitte näitajaid karistama hakatakse. Kasvõi esimene kord hoiatus, järgmine kord täiega.
Täna seisin nigu M ristmikul ja ootasin vasak pööret, enne kui pööratud sain tegid kaks autot ilma suunda näitamatta parem pöörde sinna tänavasse kus ma pööret ootasin.

Kui keegi kardab auto liigset kulumist, siis peaks vast auto koju jätma või taskukohasema liikuri ostma.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#33
Laur Kirjutas:Täna seisin nigu M ristmikul ja ootasin vasak pööret, enne kui pööratud sain tegid kaks autot ilma suunda näitamatta parem pöörde sinna tänavasse kus ma pööret ootasin.
Mind häirib just uuesti populaarsut kogunud ringteedel suuna mitte näitamine, krt saaks ju sujuvalt ringi läbida, aga ei, sest mingi aff ei viitsi lihtsalt teisi teavitada kuhu suunda tal plaanis kobida ja siis peadki seima jääma ja jälle kiirendama mõttetult. Angry
Vasta
#34
liisel Kirjutas:Viimati koolis õpetati, et ringteel tuleb suunda näidata vaid ringilt väljudes Rolleyes

No sellest ma ju räägingi... Või sa jääd ringil olles seisma ja lased läbi?
Vasta
#35
liiv Kirjutas:olid mingid pealinna poisid ja tulid maakaid natuke raputama.arvasid,et maamehed ei tohigi valgemate tuledega sõita ja peavad neid nähes püksi tegema.

Vahet pole, kas on pealinnast või Rakvere kohalikud. Seadused ju täitmiseks kõigile võrdselt. Kui oled rikkunud, siis tunnista seda. Aga jah, kui reaalne see 1h järjekorras ootamist just on?? Siis küll pidi ametnikel tahtmist ja vajadust olema.
Vasta
#36
Rolz Kirjutas:See turvavöö on selline konksuga küsimus minu jaoks, see inimese enda vabasurm...kui tahab siis las olla....

Ma ka mõtlesin, et miks ei võiks olla vabatahtlik, enda elu ju.
Aga ei, riik jääb ju ilma maksumaksjast.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#37
halter Kirjutas:
liiv Kirjutas:olid mingid pealinna poisid ja tulid maakaid natuke raputama.arvasid,et maamehed ei tohigi valgemate tuledega sõita ja peavad neid nähes püksi tegema.

Vahet pole, kas on pealinnast või Rakvere kohalikud. Seadused ju täitmiseks kõigile võrdselt. Kui oled rikkunud, siis tunnista seda. Aga jah, kui reaalne see 1h järjekorras ootamist just on?? Siis küll pidi ametnikel tahtmist ja vajadust olema.
asi ongi ju selles,et polnud mingit rikkumist ja auto tehn.korras.
Vasta
#38
"Reporteris" just väideti, et kõik see jutt on BS ja nemad ei suutnud kedagi leida keda oleks niimoodi karistatud parklas.
Vasta
#39
Laur Kirjutas:
Rolz Kirjutas:See turvavöö on selline konksuga küsimus minu jaoks, see inimese enda vabasurm...kui tahab siis las olla....

Ma ka mõtlesin, et miks ei võiks olla vabatahtlik, enda elu ju.
Aga ei, riik jääb ju ilma maksumaksjast.

Krt seda teabIcon_lol Ei pea töötu abiraha maksma, ei pea ravikindlustust maksma, ei pea pensionit maksma, lapsed ei hakka lasteaia kohta uuselamurajoonis nõudma, linn ei pea koolis lapse lõunat kinni maksma...
Icon_biggrin
Vasta
#40
Rolz Kirjutas:Krt seda teabIcon_lol  Ei pea töötu abiraha maksma, ei pea ravikindlustust maksma, ei pea pensionit maksma, lapsed ei hakka lasteaia kohta uuselamurajoonis nõudma, linn ei pea koolis lapse lõunat kinni maksma...
Icon_biggrin

See kõik tulebki ju maksurahast niikuinii. Mudugi eks see siis lotomäng ole, minu puhul on nriigile tulnud oluliselt rohkem, kui minu peale kulunud, mõne teisega vast vastupidi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne