Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 500 SEL, 1992, W140 - Marten
#21
(09-04-2010, 08:19 PM)Karl Kirjutas: Muide, originaalstereo mul täitsa alles, kui tahtmine auto täiesti originaalis hoida Smirk

Jäi kuskilt kõrva jah, et see sul alles. Ei ole veel isegi mõelnud, mida täpselt ette võtta. On peas mõtted liikunud, et niipalju võiks ajaga kaasas käia, et leida korralik auto sisedisainiga sobiv DVD-stereo, sest pisike kasvamas ning ühel hetkel niikuinii vaja ka ekraan lakke integreerida. Olen tähele pannud, et selliseid eemaldatavaid täiesti toodetakse.
Igaljuhul hoian info meeles - ning mine sa teaSmirk

Tulede kojameeste kohapealt - tänud asjaliku info eest!!! Aga kuidas nad praktiliselt töötavad??? Kas esiklaasi kojameestega koos või...???
320CDI - Väikevenna

#22
Esiklaasi kojameestega koos kui vett pritsid ja tuled põlevad, oli vist nii.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#23
C124 mul jah nii, et kui päevatuled peal ja tuuleklaasile pesuvedelikku lased, siis paneb ka esituledel kojamehed tööd rügama.
Volvo S60´11
#24
Katuseluugi epohh siis jätkubNod
Karl - täitsa hea, et sa seda vea lahendamist päevakorda ei võtnud, oleks ikka parajalt saanud oma sõnavara kasutadaIcon_biggrin. Ma lammutasin 2 päeva ja võtsin koos raamiga ta autost välja. Ja see mis selgus on ikke päris üllatav ja kurvapoolne. Mõlemad kronsud täiesti tükkideks ning liugurraam veel kolmest kohast kõver kah. Kui fotokas jalgu jääb, teen ühe klõpsu ka.
Asja juures positiivne see - saab salongis senini ligipääsmatud kohad lapiga üle käia ning läbiolevad pirnid ka ära vahetada.
Õnneks leidsin vist uue asemele - homme lähen vaatan üle ning kui sobib, siis peaks õhtuks ehk korda saama. Juhul kui viitsimist ja aega niipalju üle jääbUnibrow

Originaalmõõdus suvekad ka all ning järgmisena ongi plaanis vedruring koos tagapidurite korda tegemisega.
320CDI - Väikevenna

#25
Ma olen korra Kolgata tee läbi käinud 126-e katuseluugiga, seepärast eriti ei kiskunud torkima seda Badgrin
Seda enam, et kliima töötas ja otsest vajadust polnud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#26
Sai siis vedrude vahetus ette võetud ja seda päris õigel hetkel, sest vasaku poole omad mitmest kohast ära väsinud. Siiski tekkis üks väike aga - vedrupadjad. Ees on 8mm, aga kas on tegemist originaalis ettenähtud mõõduga või on pandud kunagi madalamad? Kuidas see kindlalt selgeks teha?
Visuaalsel vaatlusel on näha, et esiosa on madalal, aga kes nüüd ütleb, kuipalju mõjutasid seda äravajunud vedrud?
320CDI - Väikevenna

#27
Varuosakataloog detali.ru annab nii ette kui taha sellised variandid >

A 140 321 06 84 SHIM 1 - (8 MM)
A 140 321 07 84 SHIM 2 - (13 MM)
A 140 321 08 84 SHIM 3 - (18 MM)
A 140 321 09 84 SHIM 4 - (23 MM)

niiet siis originaalid vist sul.
Martin
#28
Kood klapib jah, aga huvitab just paksus. Kas 8mm ongi ettenähtud või peab paksem olema? Arvan ise, et vist on paksem, aga katsetama ja raha raiskama ei ole ka mõtet hakata.
320CDI - Väikevenna

#29
Ei kujuta ette, mis originaal on võinud olla. Võimalik, et Classic Centeris keegi jaksaks konkreetse auto datenkardi-töötellimuse järgi järele vaadata, aga küll see ikka midagi maksab ka. Ja kui 8mm all, siis olgu nii, või?

Njah, samas, tean küll, kui madal see auto on. Mitu korda hädas olnud sellega.
Kui bussi vaja, siis küsi!
#30
Ja kui ma ei eksi on sul nüüd veel madalam auto. Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#31
(17-05-2010, 08:59 PM)Laur Kirjutas: Ja kui ma ei eksi on sul nüüd veel madalam auto. Smile

Räägi meile ka siis, mis auto? Või masin hoopis nagu minul? Icon_lol

Aga madal oli küll küürakas, Laagri autopesulasse pidi ikka väga ettevaatlikult sisse sõitma, muidu polnud muret. Samas, mulle meeldis, ilusti istus madalal ja jättis hea mulje. Maitseasi muidugi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#32
Võõras teema siin, aga küll kuulete ja võimalik, et laupäeval isegi näete.
Kui bussi vaja, siis küsi!
#33
Niisiis - esivedrud vahetatud, padjad jäid 8mm ja nähtavasti ongi nii mõeldud, sest auto esiosa tõusis ikkagi märgatavalt. Amordid sai ka üle vaadatud - pole häda.

Proovisõidul avanes aga anomaalia - pärast mõnikümmend meetrit sõitu hakkasid põlema ABS ja ASR tuled, lisaks ei tööta odo- ja spidomeeter. Kas sai ABS andur vedrude vahetamise käigus viga või on miskit muud teemaks. Igatahes kui mootor välja ja uuesti sisse - siis kõik korras, isegi veojõud taga, niikui gaas maha lasta - tuled jälle põlemas. Sai küll jälgitud, et juhtmed ja andur miskit viga ei saaks, aga....

Lugesin läbi mitmed siinses, kui ka välismaises foorumis olevad postitused - variante mitmeid. Kindlaim viis vast elektriku juurest alustada ja siis edasi vaadata!! Kuigi uue anduri hind ajas ikka silmad väheke punniDoubt

Enne jäi mainimata, et ka katuseluuk toimib jälle. Sain Kohilast ühe vana 140-ne katuseluugi koos raamiga - 1300 eeku, võtsin sealt vajalikud jupid ja korrasEusa_dance!!!! Ja selle kohapealt nõustun Karl sinuga - enam seda tööd teha ei tahaks!!!Icon_razz

Järge ootavad tagavedrud ja -piduri teema.
320CDI - Väikevenna

#34
vigane on sul sellisel juhul juhipoolne esmine juhe või andur selle pealt ta saab infi igal juhul minul lõppes see terve juhtme vahetusega. Minul aga läks ta lihtsalt ühel heal päeval millegi pärast peeti see juhe.Sul võib sama asi olla et sai kuidagi väänduda ja oligi korras.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#35
Sai just garaazist tuldud - vedruvahetusega siis ühelpool. Kõik neli olid ikka suhteliselt läbi omadega, aga eriti nukker oli tagumiste seis, kus mõlemal poolteist vedrukaart murdunud.
Kui esimestega sai ikka natuke vaeva nähtud, siis tagumiste vahetus oli lausa lust. Unibrow
Auto tõusis ikka märgatavalt, panen juurde ka kiiresti moblaga tehtud pildikese. Vabandan, et auto jõle tolmune on - pole lihtsalt muude tööde kõrvalt jõudnud ära pesta.

Nüüd siis ettenägematu kulu vasaku anduri vahetuse näol Doubt ja edasi juba pidurite juurde.

[Pilt: 53396-26052010044.jpg]
320CDI - Väikevenna

#36
(22-05-2010, 11:31 PM)siimruz Kirjutas: vigane on sul sellisel juhul juhipoolne esmine juhe või andur selle pealt ta saab infi igal juhul minul lõppes see terve juhtme vahetusega. Minul aga läks ta lihtsalt ühel heal päeval millegi pärast peeti see juhe.Sul võib sama asi olla et sai kuidagi väänduda ja oligi korras.

Tänud õige juhatuse eestThumbsup. Prillimäelt õnnestus hankida kasutatud andur koos juhtmega ning praegu vähemalt kõik töötabIcon_biggrin
320CDI - Väikevenna

#37
Tänud Martenile.
Oli nimelt oma 140-ga mu sõbra pulma-auto.
Pruutpaari poolt veelkord tänud. Eusa_clapEusa_clapEusa_clap
Väike klõps ka lisaks.

[img][Pilt: IMG_0313.JPG][/img]
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
#38
Ilusa klõpsu said, tänud, et kutsusid ja tänud Indrekule vahendamast.Icon_smile
Pulmasõit sai jah ilusti tehtud, hea, et pruutpaarile kõik sobis.
Paraku ei taha pärast seda enam auto koostööd teha - paar päeva tagasi hakkas soojalt vahele jätma - korralikult gaasi andes kadus ära ja mootor töötas eeskujulikult edasi, nüüd juba ka kohe külmalt käivitades ja gaasi andes viga enam ära ei kao. Icon_cry
Jagajakaaned vaatasin üle - ei midagi.
Kas võib olla küünlad ja -juhtmed või midagi tõsisemat????

Tahaks ikke suvekateks auto korda saada, sest korraldajana natsa narr jalgrattaga kohale vändata või veel hullem pere teise autoga tulla, milleks veel mitte MB ei oleCrybabyCrybabyCrybaby
320CDI - Väikevenna

#39
mul oli sama probleem hakkas ka sooja mootoriga puterdama , lahenes süütepoolide vahetamisegaSmile
#40
(29-06-2010, 02:24 PM)Marten Kirjutas: Ilusa klõpsu said, tänud, et kutsusid ja tänud Indrekule vahendamast.Icon_smile
Pulmasõit sai jah ilusti tehtud, hea, et pruutpaarile kõik sobis.
Paraku ei taha pärast seda enam auto koostööd teha - paar päeva tagasi hakkas soojalt vahele jätma - korralikult gaasi andes kadus ära ja mootor töötas eeskujulikult edasi, nüüd juba ka kohe külmalt käivitades ja gaasi andes viga enam ära ei kao. Icon_cry
Jagajakaaned vaatasin üle - ei midagi.
Kas võib olla küünlad ja -juhtmed või midagi tõsisemat????

Tahaks ikke suvekateks auto korda saada, sest korraldajana natsa narr jalgrattaga kohale vändata või veel hullem pere teise autoga tulla, milleks veel mitte MB ei oleCrybabyCrybabyCrybaby

Nagu sa mäletad, mul polnud fotokat....
Selle klõpsu tegi a´la mingi vanaonu kellel vanust sinna peale 75-te.
Näitab, et eSS sobib igale vanusele Icon_eek

Aga sinu murest niipalju, kui minusugune üldse elektroonikast teab, siis ma pakuks mingi relee jama. Relee(vaheblokk?) kuumeneb ja hakkab kala panema.
Ürita leida samasugune isend ja hakka juppe vahetama, saad teada- nii leidsin mina ka oma süütepooli rikke ülesIcon_biggrin
Ja kui see ikka ei aita, mul 300d 124 seismas- ei pea suvekatele muu margiga minemaIcon_cool
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 300 SEL 6,3 1970, w109 - jyrgen20 jyrgen20 31 10,382 03-06-2023, 08:51 AM
Viimane postitus: Karl
  MB S300 TD W140 1997 - cornah cornah 131 111,169 26-05-2020, 10:08 PM
Viimane postitus: cornah
  MB w124 V8 ( 4,2 ) - 1992.a andres23 7 6,080 18-07-2019, 10:43 PM
Viimane postitus: andres23
  420 (560) SEL 1990 janek126 janek126 253 277,827 07-07-2019, 01:22 AM
Viimane postitus: janek126
  Mercedes-benz s280, 1993, w140 - Jacob jjaxzz 1 2,665 17-03-2019, 10:27 AM
Viimane postitus: jjaxzz
  W201 190E 1992.a Sportline - bertaviikberg BertaViikberg 14 11,308 04-10-2018, 10:31 PM
Viimane postitus: BertaViikberg
  MB 500E 1992 - evilman evilman 125 110,683 23-09-2018, 11:17 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes benz ce420,1992,berg berg 157 154,914 22-04-2018, 10:20 AM
Viimane postitus: berg
  190E 2.8 M104 1992 ja W116 280SEL Austraalia - Paul Paul 64 52,855 14-12-2017, 01:55 PM
Viimane postitus: Paul
  Mercedes-Benz S320, 1996, w140 - icecube icecube 24 24,607 08-07-2017, 11:53 AM
Viimane postitus: icecube



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne