Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vin kontroll
#1
Kuidas kontrollida kas väljamaalt toodud MB on või pole mõnes mustas nimekirjas.. ehk kas pole äki varastatud. ?? nimelt selgus et minu Mercedes-Benz on eestis vale vin'iga arvele võetud ja nüüd ei tea kas julgeb õige vini järgi minna MB esindusest vidinaid tellima.
Vasta
#2
Indrekk Kirjutas:Kuidas kontrollida kas väljamaalt toodud MB on või pole mõnes mustas nimekirjas.. ehk kas pole äki varastatud. ?? nimelt selgus et minu Mercedes-Benz on eestis vale vin'iga arvele võetud ja nüüd ei tea kas julgeb õige vini järgi minna MB esindusest vidinaid tellima.
Kui arki regama lähed siis kutsutakse sulle mendid, pannakse käed raudu ja võtavad auto ära. Muud erilist midagi. Sõbral juhtus nii, oli teine veel liisingus ja mitu aastat esinduses hoolduses käinud. Ostis liisingust jäägiga välja ja läks arki vormistama ja...
Vasta
#3
Mina helistaks politseisse ja küsiks selle pedantse huviga, et tahan ühte autot osta aga enne tahaks veenduda, et auto varastatud ei ole....
Vasta
#4
sama firma mis selle auto müüs näitas mulle miskit interpoli päringu paberit selele VIN'ile millega ta eestis arvel.. siit küsimus et kuidas saaks korraldada arvatavale õigele VIn'ile samasuguse interpoli kontrolli?? otse meie politseile helistada pole vast kõige parem mõte..vähemalt mitte esimene liigutus mida teha... kui asi hämar siis tasub muidugi lugu võimudega ära klaarida...aga esmalt üritaks ise uurida.. kõik võimalikud online andmebaasid peavad arvatavat VIN'i puhtaks aga selle teadmisega ei julge veel arki asja klaarima minna.
Vasta
#5
Ise küsin ise vastan.. õige käitumine on helistada ARK tehnokontrolli meestle neil vastav programm ja andmebaas selle taga.. loed vini ette ja öeldakse kuidas on.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  VIN kontrolli abi vaja marco347 1 2,775 14-08-2014, 09:25 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Auto ajaloo kontroll (oli w211 320CDI) free4offers 28 26,804 25-11-2013, 01:41 AM
Viimane postitus: väikemees
  MB G400 CDI kontroll enne ostu henna 8 6,647 25-01-2011, 01:46 PM
Viimane postitus: Rolz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne