Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väike turu uuring
#41
Diisel666 Kirjutas:Karm värk selle küttega. Kuldses börsis kaubeldakse kõigega ja turulgi. Pole kellelgi sooja ega külma, peaasi et ise odavalt kauba kätte saaks. Venekütte ostu kuritegevuseks nimetada kõlab veits karmiltSmile KURI tegevus ta vast ei ole pigem lihtsalt seaduse vastane.

Kuritegevus = seadusevastane igaljuhul, heal lapsel palju nimesid Unibrow
#42
Martin Kirjutas:Kuritegevus = seadusevastane igaljuhul, heal lapsel palju nimesid Unibrow
Kiiruse ületamine on ka seadusevastane...
#43
marek Kirjutas:
Martin Kirjutas:Kuritegevus = seadusevastane igaljuhul, heal lapsel palju nimesid Unibrow
Kiiruse ületamine on ka seadusevastane...
Vot seda ma küll ei teadnudRetard Nüüd palju targem kohe
#44
Martin Kirjutas:Vot seda ma küll ei teadnudRetard Nüüd palju targem kohe
...ja kohe teistele moraali lugema, tüüpiline.
#45
kuni 10.- liitrist paras mustaturu hind
#46
S300 Kirjutas:Kits?Icon_eek


muidu ise olen huvitatud kuni 10.-eek liiter maksma, kui tanklas on umbes 15 siis teatavasti 10 on paras hind, ei tasu muidu see kallamine ära enam oma tarbeks. aga selle kymnega on teisigi müüjaid...parem oleks alla selle Wink

Mis mõttes - ja siis kirutakse valitsust, et riik ei edene ja majandus langus on. Loomulikult on, kui kõik nii nahhaalselt varastavad riigilt. See on kõige lihtlabasem vargus ju, muud ei midagi.
#47
Indrek Kirjutas:Mis mõttes - ja siis kirutakse valitsust, et riik ei edene ja majandus langus on. Loomulikult on, kui kõik nii nahhaalselt varastavad riigilt. See on kõige lihtlabasem vargus ju, muud ei midagi.
Kõik õige, aga kui keskmine palk on 12k ja poodides on samad hinnad mis seal maal kus on keskmine palk 46k, siis see paneb alternatiividele mõtlema või kust soodsamalt saada. Palgapäeval maksad ca 40% riigile, igalt kütuse liitrilt maksad 50% riigile, igas poes maksad 20% riigile jne. Isegi oma teenitud raha ei saa sa ilma veel lisaks maksmata kätte...

Usas maksab T-särk vähemalt 5x vähem kui meil, tehnikast rääkimata. Venemaal on kütus pea 50% odavam kui meil. Paneb ju alternatiividele mõtlema...

Väga paljud "rikkamad" inimesed ei osta enam Eestist peale söögi ja kütuse midagi, vaid ühendavad puhkusereisi ja shoppamise! Riided USA'st, tehnika internetist jne.
#48
S300 Kirjutas:
R129 Kirjutas:Siin avalikult rääkides võiks ma maksuameti peale võtta - kõik mis Eestis paaki valatakse peab olema aktsiis makstud Smirk

Kits?Icon_eek

Jah - koguaeg ja täiega, ega mul muud teha polegi. Nod
#49
Badgrin
#50
marek Kirjutas:
Martin Kirjutas:Vot seda ma küll ei teadnudRetard Nüüd palju targem kohe
...ja kohe teistele moraali lugema, tüüpiline.

Palun selgita, lugesin oma postituse mitu korda üle ja ikka endiselt ei leia kuskilt moraalitsemist. Äkki lõpetad nüüd minu postidest mingi "tera" leidmist, mida tegelikult pole olemaski.

Hetkel tüüpiline käitumine sinu poolt - ühe lausega teravmeelitsemine, tüüpiline indeed.
#51
R129 Kirjutas:
S300 Kirjutas:Kits?Icon_eek
Jah - koguaeg ja täiega, ega mul muud teha polegi. Nod
Aga jõulude ajal põder? Badgrin
#52
Kui vähegi võimalust siis jah Smile
#53
Mis mind pani alguses imestama miks selline teema on üldse MB foorumis ning miks see pole taba saanud. Järelikult on tegu klubi liikmega,kuid äärmiselt ebameeldiv on leida siit foorumist eest mingi sala disla teema mida veel foorumi haldajad aksepteerivad. Eelnevale jutule liskas, juhul kui kellegile ei meeldi meie maksusüsteem siis alati on võimalik siit ära kolida!
#54
python Kirjutas:Mis mind pani alguses imestama miks selline teema on üldse MB foorumis ning miks see pole taba saanud. Järelikult on tegu klubi liikmega,kuid äärmiselt ebameeldiv on leida siit foorumist eest mingi sala disla teema mida veel foorumi haldajad aksepteerivad. Eelnevale jutule liskas, juhul kui kellegile ei meeldi meie maksusüsteem siis alati on võimalik siit ära kolida!

Tegu ei ole klubi liikmega, vähemalt minul pole sellekohast infot.

Kui treema alguses üles pandi, siis ei osanud seisukohta võtta, kuna ei teadnud tagamaid. Keegi ei keela mul endal müüa kütet alla müügihinna, mis on seaduslikul teel saadud.

Aga kuna nüüd on jah juba selgeks saanud, millega tegu on, siis läheb teema ka lukku. Ja peagi ka kustutamisele, kui asutaja poolt pole vastukaja tekkinud


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  väike probleem peale rehvide vahetust linnumaetonu 1 551 29-04-2022, 09:40 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Sõidukite ost - visuaalne kaugjuhitav kontroll - uuring Barbarossa 0 387 06-12-2021, 06:17 PM
Viimane postitus: Barbarossa
  Väike abipalve tommi 0 1,629 05-04-2013, 10:38 PM
Viimane postitus: tommi
  Ettepanek turu teemas hents99 20 11,030 30-11-2012, 12:52 AM
Viimane postitus: janek126
  Eesti on väike koht, Karlil on uus number! Harry 3 4,424 19-08-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: Harry
  Pesula turu-uuring jaan121 2 2,971 04-11-2010, 12:46 AM
Viimane postitus: jaan121
  Moblade väike softi vihje Eric 1 3,971 14-06-2008, 10:51 AM
Viimane postitus: zajets
  väike kiiruse ületamine Truck 0 1,883 10-09-2007, 04:14 PM
Viimane postitus: Truck
  Väike mure.Keretööd? tank 2 2,788 24-08-2007, 10:28 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  väike video marko600 0 1,694 06-06-2007, 02:31 PM
Viimane postitus: marko600



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne