Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väike istumine sel reedel 09.10
#21
Tore oli "Ametlikku MB Klubi Garaazi" ise ka viimaks näha, mis küll vajab aga veel tugevat remontimist ja toimetamist, et auväärset nime uhkusega kanda ...Icon_biggrin

...ning kohal oli toredast mersurahvast kõik, kes pildi peal näha:


           

Teinekordki saaks kokku!
Vasta
#22
Tore oli Smile)
Peaks hakkama tekitama plaane järgmiseks kuuks...

Tegelane, kes minu vastas istus, on ka Mercedes-Benz fanaatik, oli vaimustuses ja peagi soovib ka klubiga ühineda, autoks ehk W124. Värsket verd siis juurde! Smile
Vasta
#23
Õnneks saabusin ka viimastel sekunditel Garaazi juurde ja sain trippida õnneks kaasa kuni Lõpp-punktini ja siis haaras töö jälle mu endasse Retard Kuid vähemalt hea oli vaadata suuremat osavõtlikust sellisel pisemal yritusel Unibrow
Vasta
#24
Ja ongi näha klubi tegevusetuse point;

Ärme näita ennast(ainult üks kohalolija oli klubi särgiga)
Ei tohi kruiisida
Mitu pilti on Mersudest?
Oli läbi linna sõites kellegil klubi lipp lehvimas?
Jne...
Sellest lapsikust salatsemisest pole mõtet mainidagi-Mitte liikmed võivad tulla alles pubisse.
Mis klubist sa Indrek räägid? Pubis käin sõpradega õlut joomas. Autoklubiga tehakse midagi, mis on seotud autode ja klubi tegevuse propageerimisega. Laienda silmaringi ja käi mõnel päris autoklubi kokkutulekul.Vahet pole kui suur/väike on üritus. Õhus on kokkutulnud autode hõngu. Neid on näha, neid on kuulda.(Mustangi/chevy/vani/tikutaku rahvas/vanaautod/bemmivennad jne...)
Ei väsi kordamast. Mercedes-Benz fänn ja klubi on kaks eri asja. Fänni näiteid on õnneks piisavalt. Palju neid kokkutulekul oli....
Vanakeste rallil kah ainult 1 mersufänn(Gert). Klubi mitte kusagil.

Ütelge nüüd, et ma virisen niisama. Et ei käi kokkutulekul-millisel?
Herr K..evi maja ees on ka rohkem mersufiilingut. Silm kohe puhkab. Ja lugupidamise aur mersude suhtes on üleval.

No hard feelings, mersufännid.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#25
Veel pilte
[Pilt: b38b0e778e2d.jpg]
[Pilt: f1751edb1a43.jpg]
[Pilt: 52103f8ebb8d.jpg]
Vasta
#26
tank Kirjutas:Ja ongi näha klubi tegevusetuse point;

Ärme näita ennast(ainult üks kohalolija oli klubi särgiga) Parandan, vähemalt neli, kuid külma ilma tõttu ei kiiganud rahva sooja hõlsti alla, et lugeda ära, kui palju neid täpselt seljas oli - ei olnud vajadust nagu
Ei tohi kruiisida - Ei tahtnud, seekord polnud plaanis. Linnas ja pimedal ajal reede õhtul...!?
Mitu pilti on Mersudest? Polnud piisavalt head aparaati ning ei viitsinud külmas ja pimedas pildistada. Samas polnud nagu ei ilusat ilma ega kohta
Oli läbi linna sõites kellegil klubi lipp lehvimas? EI
Jne...Kui otsid oma küsimustele vastavat Klubi, siis liitu nendega, keda võrdluseks võtad või mine kasvõi oma Herr K..evi maja ette mersufiilingut ülesse korjama...
JNE....
Sellest lapsikust salatsemisest pole mõtet mainidagi-Mitte liikmed võivad tulla alles pubisse.
Mis klubist sa Indrek räägid? Pubis käin sõpradega õlut joomas. Autoklubiga tehakse midagi, mis on seotud autode ja klubi tegevuse propageerimisega. Laienda silmaringi ja käi mõnel päris autoklubi kokkutulekul.Vahet pole kui suur/väike on üritus. Õhus on kokkutulnud autode hõngu.  Neid on näha, neid on kuulda.(Mustangi/chevy/vani/tikutaku rahvas/vanaautod/bemmivennad jne...)
Ei väsi kordamast. Mercedes-Benz fänn ja klubi on kaks eri asja. Fänni näiteid on õnneks piisavalt. Palju neid kokkutulekul oli....
Vanakeste rallil kah ainult 1 mersufänn(Gert). Klubi mitte kusagil.
Olen olnud ja mitmelgil korral ning kaasa aidanud korraldamisel. Selleks ei pea aga koha peal Klubi lippu lehvitama ega rõhutamaoma MB Klubisse kuulumist.  

Sel korral oli mõte lihtsalt kokku saada ning lobiseda. Kõik oli oodatud, nii uued kui vanad olijad. Tore oli tutvuda enda jaoks uute Klubilistega, kellele sobis seekord selline kokkusaamine...
Sul on olemas oma nägemus MB Klubist, selline ta on ja Sinu pärast seda muutma ei hakata. Tule ükskord ka kohale, mitte ainult ära "kommenteeri" Klubi tegevust, millest on Sul väga ... väga kehv ülevaade


Ütelge nüüd, et ma virisen niisama. Et ei käi kokkutulekul-millisel?
Herr K..evi maja ees on ka rohkem mersufiilingut. Silm kohe puhkab. Ja lugupidamise aur mersude suhtes on üleval.

No hard feelings, mersufännid.
Vasta
#27
tank Kirjutas:Ja ongi näha klubi tegevusetuse point;

Ärme näita ennast(ainult üks kohalolija oli klubi särgiga)
Ei tohi kruiisida
Mitu pilti on Mersudest?
Oli läbi linna sõites kellegil klubi lipp lehvimas?
Jne...
Sellest lapsikust salatsemisest pole mõtet mainidagi-Mitte liikmed võivad tulla alles pubisse.
Mis klubist sa Indrek räägid? Pubis käin sõpradega õlut joomas. Autoklubiga tehakse midagi, mis on seotud autode ja klubi tegevuse propageerimisega. Laienda silmaringi ja käi mõnel päris autoklubi kokkutulekul.Vahet pole kui suur/väike on üritus. Õhus on kokkutulnud autode hõngu.  Neid on näha, neid on kuulda.(Mustangi/chevy/vani/tikutaku rahvas/vanaautod/bemmivennad jne...)
Ei väsi kordamast. Mercedes-Benz fänn ja klubi on kaks eri asja. Fänni näiteid on õnneks piisavalt. Palju neid kokkutulekul oli....
Vanakeste rallil kah ainult 1 mersufänn(Gert). Klubi mitte kusagil.

Ütelge nüüd, et ma virisen niisama. Et ei käi kokkutulekul-millisel?
Herr K..evi maja ees on ka rohkem mersufiilingut. Silm kohe puhkab. Ja lugupidamise aur mersude suhtes on üleval.

No hard feelings, mersufännid.

Hr.Tank Icon_cool
Huvitav on lugeda  "kriitilise alatooniga" postitust sellelt kes  "targutada" oskab  kuid pole piisavalt "julge" ,et võtta ja püüda midagi ära teha ise. Ole hea ja astu esiteks klubiliikmeks , ole püsivalt aktiivne ja sisukas liige ja "aita" MB klubist  oma "nutika ja entusiastliku " tegevusega teha päris KLUBI . Ootamatu on lugeda ka seda ,et klubi üks põhilisemaid välimäärajaid on "kruiisimine lippude lehvides" ja igal suuremal/väiksemal koosviibimisel MB Klubi sümboolika kandmine . Tõeliselt head tähelepanekud . Ma  ei  eita ,et seda võiks olla rohkem  kuid  kas just  see on põhiline ?! .
Vabandan kui lähen isiklikuks kuid  kas  su kommentaarid peavadki olema sihilikult "tanklikud" või oled siin vaid igavusest klubiliikmeid  ja huvilisi provotseerimas ?
No hard feelings also Icon_cool
Vasta
#28
Klubisse kuulumine peab mingi fiilingu looma. Praegustele kohalolnutele ilmselt meeldis sealne fiiling, õhkkond, teemad jne. Võimalik, et on ka teistsuguse valikukriteeriumidega Mercedes-Benz fänne (näiteks Sina) - tule klubisse võta sõbrad kaasa ja ilmselt asi ka muutub siis.
Ja kui hakata rääkima fännlusest ning Mercedes-Benz fännidest kes sel õhtul kohal olid, siis tule kohale ja näiteks räägime mitu tundi ma olen oma auto all olnud ning mitu raha sinna alla pannud. Ma arvan et mõlema arvuga paned mehemoodi mööda.
Vasta
#29
Hm. Kohe mõtlema paneb. Aga mina vaatan asja teisest vaatenurgast. Tore, et siinseid klubikaid ja huvilisi ühendab mersuhuvi. Aga minu arust on just veel toredam, et siinsed inimesed kokkusaamistel suudavad ka muust rääkida kui ainult mersudest ja, et suudavad ka muud välja mõelda kui ainult mööda linna kruiisida ja, et suudavad ka muud pildistada kui ainult mersusid.

Mina arvan, et see, et korraldatakse väljasõite ja kokkusaamisi näitab ju klubi ühtekuuluvust ja seda, et inimesed tahavad suhelda? Milleks peaks end hirmus nähtavaks tegema lippude ja t-särkidega ja jopede ja pükste ja mütside ja muu sellisega (see on tore, et need olemas on, aga kandmine ju vabatahtlik) kui eesmärgiks on vaba aja veetmine ja lihtne pubiõhtu? Ma ei usu, et keegi siin on liige/huviline selleks, et sõpradele/tuttavatele/niisama kõrvalseisjatele näidata, et vaadake ma olen klubikas. Ma usun, et enamus on siin ikka enda pärast, sest neile sobib siinne foorumikeskkond ja seltskond. Miks on oluline, et kogu pubi külaliskond näeks, et voh seal suures lauas istub MB klubi rahvas? Miks?

Ma arvan, et need lipud ja kruiisid ei ole ka kõige suuremad foorumi promojad (su arust peaks siis terve juhtkond 24/7 lippudega ringi linna peal vurama, et end nähtavaks teha?). Usun, et tõelisel mersuhuvilisel pole probleem leida üles MB foorum ja Klubi ilma, et MB kruiis koos oma lippudega silme alt peaks läbi sõitma.
Vasta
#30
On ju olnud kruise koos lippudega, on olnud ka niisama pubi õhtuid ennegi.
Klubi garaaz on klubi liikmete rajatud, klubi liikmetele, bubi on avalik paik ja avatud kõigile.
Lihtne ju.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#31
Gold Kirjutas:Hm. Kohe mõtlema paneb. Aga mina vaatan asja teisest vaatenurgast. Tore, et siinseid klubikaid ja huvilisi ühendab mersuhuvi. Aga minu arust on just veel toredam, et siinsed inimesed kokkusaamistel suudavad ka muust rääkida kui ainult mersudest ja, et suudavad ka muud välja mõelda kui ainult mööda linna kruiisida ja, et suudavad ka muud pildistada kui ainult mersusid.

Mina arvan, et see, et korraldatakse väljasõite ja kokkusaamisi näitab ju klubi ühtekuuluvust ja seda, et inimesed tahavad suhelda? Milleks peaks end hirmus nähtavaks tegema lippude ja t-särkidega ja jopede ja pükste ja mütside ja muu sellisega (see on tore, et need olemas on, aga kandmine ju vabatahtlik) kui eesmärgiks on vaba aja veetmine ja lihtne pubiõhtu? Ma ei usu, et keegi siin on liige/huviline selleks, et sõpradele/tuttavatele/niisama kõrvalseisjatele näidata, et vaadake ma olen klubikas. Ma usun, et enamus on siin ikka enda pärast, sest neile sobib siinne foorumikeskkond ja seltskond. Miks on oluline, et kogu pubi külaliskond näeks, et voh seal suures lauas istub MB klubi rahvas? Miks?

Ma arvan, et need lipud ja kruiisid ei ole ka kõige suuremad foorumi promojad (su arust peaks siis terve juhtkond 24/7 lippudega ringi linna peal vurama, et end nähtavaks teha?). Usun, et tõelisel mersuhuvilisel pole probleem leida üles MB foorum ja Klubi ilma, et MB kruiis koos oma lippudega silme alt peaks läbi sõitma.

Kusjuures olen väga päri öelduga. See kasutaja tank tundub olevat rohkem selline foorumi "troll" ja mõned inimesed on kohe sellised virisejad ja vingujad, kes pole kunagi mitte millegagi rahul. See tanki arvamus kokkutulekute pidamisest meenutab mulle ühte videot bemarimeeste klubiõhtust, kus kõigepealt vaadati tränamuusika saatel bemmide kummivilistamist, kõigil matsidel vesinikblondid naisolevused kõrval, ja siis mindi ise linnapeale "laiama" Eusa_doh.

Mul tekkis mõte seekord ka ise kohale ilmuda ja foorumirahvast kaeda aga kuna üritus toimus täpselt Saaremaa ralli ajal, siis kahjuks viibisin ise üle väina kadakate vahel. Järgmine kord proovin ennast ka kohale ajadaNod
Vasta
#32
Aga igatahes oli tore näha küllaltki aktiivset osavõttu!!! Soe tuba, lahke pererahvas, mis sa hing veel oskad tahta Icon_cool
Teeme teinekordki!!!!
Vasta
#33
Gold Kirjutas:Hm. Kohe mõtlema paneb. Aga mina vaatan asja teisest vaatenurgast. Tore, et siinseid klubikaid ja huvilisi ühendab mersuhuvi. Aga minu arust on just veel toredam, et siinsed inimesed kokkusaamistel suudavad ka muust rääkida kui ainult mersudest ja, et suudavad ka muud välja mõelda kui ainult mööda linna kruiisida ja, et suudavad ka muud pildistada kui ainult mersusid.

Mina arvan, et see, et korraldatakse väljasõite ja kokkusaamisi näitab ju klubi ühtekuuluvust ja seda, et inimesed tahavad suhelda? Milleks peaks end hirmus nähtavaks tegema lippude ja t-särkidega ja jopede ja pükste ja mütside ja muu sellisega (see on tore, et need olemas on, aga kandmine ju vabatahtlik) kui eesmärgiks on vaba aja veetmine ja lihtne pubiõhtu? Ma ei usu, et keegi siin on liige/huviline selleks, et sõpradele/tuttavatele/niisama kõrvalseisjatele näidata, et vaadake ma olen klubikas. Ma usun, et enamus on siin ikka enda pärast, sest neile sobib siinne foorumikeskkond ja seltskond. Miks on oluline, et kogu pubi külaliskond näeks, et voh seal suures lauas istub MB klubi rahvas? Miks?

Ma arvan, et need lipud ja kruiisid ei ole ka kõige suuremad foorumi promojad (su arust peaks siis terve juhtkond 24/7 lippudega ringi linna peal vurama, et end nähtavaks teha?). Usun, et tõelisel mersuhuvilisel pole probleem leida üles MB foorum ja Klubi ilma, et MB kruiis koos oma lippudega silme alt peaks läbi sõitma.

Jutt on naelapea pihta!
PS! Mul mersul tagaakna peal klubikleps ei tea kas peaks suurema hankima!?Eusa_doh
Vasta
#34
richard Kirjutas:Aga igatahes oli tore näha küllaltki aktiivset osavõttu!!! Soe tuba, lahke pererahvas, mis sa hing veel oskad tahta Icon_cool
Teeme teinekordki!!!!

No otse looulikult teeme ju.

Aga sinule Hr. Sigmar:

Ma räägin, milline üks õige kruiis välja peaks nägema. 35 mersut, kõik võrdlemisi puhtad kuskil väiksemas kohas ringi sõitmas - mitte lambist vaid ikka eesmärgiga kuskile jõuda. Asulas rahvas vaatab järgi ja imestab, kui hakkame kuskile suuremale maanteele keerama, siis peateel olevad autod jäävad seisma ja annavad teed, et korraga saaksime ära keerata.

Sellises kohas jääme ja paistame silma ja see on tore üritus ja selleaastasel suvepäevadel nõndaviisi oligi - üllatavalt lahked kaasmaalased, ilus ilm ja palju mersusid.

Aga Tallinnas, 10 mersut reas sõitmas pole mingi uudis, see ju peaaegu igapäevane nähtus.
Vasta
#35
Njah Ju siis hr. tank andis mõista et on olemas 2- liiki generatsioon. Mersufännid e. Mersupatrioodid kuhu siis kuulub igasugune mersumeenete ja muude selliste avalik näitamine k.a mersud ise. Ja 2 generatsioon siis meie kui klubi raffas kes kuulub yhte ja teeb kõike mida koos annab teha olgu see siis kas Lada lahkamine või Mercedes-Benz värvimine. Aga see ju Klubi ongi.....

Damn ma sain ammu ammu pihta juba et Mersukulbi pole nyyd patriootlik ryhmitus kummardamaks ainuõigelt Mersut nii ette kui taha vaid me oleme Lihtsalt Mercedes-Benz marki ja selle toodangut pooldavad inimsete ryhmitus ehk Klubi.

Või on siis klubi KKK ettenäinud selle et me peaksime olema Mercedes-Benz patrioodid??Icon_biggrin

No hard feelings.... Thats me like Unibrow
Vasta
#36
Katsun järgmisele klubiüritusele jõuda. Ise soetasin samal päeval bensuka E320 124 kerega, 1993 automaat, sedaan.
Vasta
#37
hää kohe lugeda, et keegi julgeb sõna võtta, hr tank, minu respect, et sa julged vähemalt oma arvamust avaldada ja teistele respect, et sellele oponeerida. Niivisi vist ehitataksegi üles toimiv klubi. Kui UK-st tagasi tulen kunagi, sekkun kindlasti rohkema ka sellesse ellu. Edu!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Garaazi grillima, reedel 26.11 indrek 8 7,322 25-11-2010, 09:24 PM
Viimane postitus: indrek
  Kas sel aastal suvepäevad saavad olema? v6sa 7 6,781 04-05-2010, 11:08 AM
Viimane postitus: HotPapa
  Väike Bowlinguüritus Marten 3 3,443 02-02-2010, 11:54 AM
Viimane postitus: Marten
  Väike istumine Tartus 15.12.2007 HotPapa 33 13,863 16-12-2007, 07:05 PM
Viimane postitus: Wiha
  Tartu koos istumine Imret 4 3,560 26-09-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: v6sa
  Väike istumine Tartus, 22.09.2007 HotPapa 42 18,698 20-09-2007, 10:31 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Väike filmiklipp Mersumeeste kaasabil... Kalev 18 9,763 11-08-2006, 12:34 AM
Viimane postitus: rain



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne