Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help...järeljooksupadjad...
#1
Ei saa inmlikult järeljoksupatju lahti w126-l siis.... nagu ikka, keeras selle klambri poolraami sees ringi käima ja ei miskit...võti sealt sisse ei mahu ja kinni ka millegiga ei hoia...kui alt relakaga polt maha tõmmata, kas jookseb välja? Ja kuda krt ma poldi kätte saan siis? Ja ei mäleta, uued olemas, kuid kas uuel oli kaasas see alumine plekktaldrik?Klambrid ja poldid olid kaasas igaljuhul... Et kas võin selle ka läbi raiuda või ei....? :help:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#2
Poldi saad niimoodi ka maha lasta, et sa seda taldrikut ära ei lõhu Confusedmile:
Variant on muidugi tikksaega millel metalli leht küljes lasta sealt avausest polt pooleks aga ma ei kujuta ette ka seda reeaalselt ka võimalik teha on. Ja üks variant on see mis ma rääkisin juba sulleConfusedmile:
Vasta
#3
Võta vana vene aegne 19 võti . . käija väiksemaks et sinan auku läheks. Nati seest pead ka võtit suuremaks laskma, nimelt seal 20 võtme suurus.

Samas peaks mul olemas olema see võti. Uurin ja otsin . . . helista õhtul.
Vasta
#4
Tänud! Pole vaja otsida, Truck, sain esisilla ka maha koos tagasillaga, ja su vedruteooria toimis ka väga hääästi.... Kuigi tagasipanemisel vaja vist ikka tõmmitsaid?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne