Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 190 E 1.8 Turbo - HotPapa
#41
Hents mis sul viga on ma ei mõista. Kui probleem on, siis tuleks ikka ära lahendada mitte mingi pirniga mässata.
Muide kuidas need pirnid sealt välja käivad? Mul see kastekann ei kustu ära sealt, klaasipesu vedeliku paak ajab juba üle, aga see ikka põleb.
#42
põhh Kirjutas:Hents mis sul viga on ma ei mõista. Kui probleem on, siis tuleks ikka ära lahendada mitte mingi pirniga mässata.
Muide kuidas need pirnid sealt välja käivad? Mul see kastekann ei kustu ära sealt, klaasipesu vedeliku paak ajab juba üle, aga see ikka põleb.


Haha

Kulla mees, velgedega ei lahenda rohkem kui 3 km/h
Ja kui kastekann põleb, siis tähendabs ee rohkem, et sul on õli väha või mis?

Tuuleklaasi pesuvedeliku tuluke on tuuleklaasi, kojamehe ning punktiir joone kujutis
Ainuke kannu märk on õli jaoks
#43
Heh ma vaatasin õli ka, see oli üle miinimumi minu arust. Aga okei tänud, vaatan üle, kui homme valgeks läheb Smile
Velgede kohapealt niipalju, et 2" veljevahe + rehvi mõõt kõigutab mul küll 8-10km julgelt.
#44
põhh Kirjutas:Heh ma vaatasin õli ka, see oli üle miinimumi minu arust. Aga okei tänud, vaatan üle, kui homme valgeks läheb Smile
Velgede kohapealt niipalju, et 2" veljevahe + rehvi mõõt kõigutab mul küll 8-10km julgelt.

Ainult sellisel juhul, kui suurema veljega pannakse ka sama kõrgusega rehv ju.

Aga see on üldjuhul suhteliselt võimatu ju 17" veljele ikka 65 kõrgusega rehvi peale pole mõtet ajada, kui tegu pole just suurema ja kõrgema autoga.
#45
Nagu mainitud sai siis täna uus differ alla, 16 V oma, ise pole veel proovida saanud aga homme tuleb see võimalus....Kuldar mida kostad spidokate vahetamise suhtesIcon_rolleyes
#46
põhh Kirjutas:Hents mis sul viga on ma ei mõista. Kui probleem on, siis tuleks ikka ära lahendada mitte mingi pirniga mässata.
Muide kuidas need pirnid sealt välja käivad? Mul see kastekann ei kustu ära sealt, klaasipesu vedeliku paak ajab juba üle, aga see ikka põleb.


Ei maksa nii uhkeks minna ja hoobelda. Ma üldjuhul võlgu ei jää, kui ikka väga kenasti palutakse.
#47
On sel trossiga spidokas? Siis saaks tegelt seda seieri taga oleva vedruga mõjutada. Mingit valemit mul muidugi pole, ise kiskusin korra lahti selle kogemata ja panin tunde järgi tagasi- hakkas gps-iga täpselt sama numbrit näitama Smile
#48
hents99 Kirjutas:
põhh Kirjutas:Hents mis sul viga on ma ei mõista. Kui probleem on, siis tuleks ikka ära lahendada mitte mingi pirniga mässata.
Muide kuidas need pirnid sealt välja käivad? Mul see kastekann ei kustu ära sealt, klaasipesu vedeliku paak ajab juba üle, aga see ikka põleb.


Ei maksa nii uhkeks minna ja hoobelda. Ma üldjuhul võlgu ei jää, kui ikka väga kenasti palutakse.

Pretty please with cherry on top? Smile Aga mis võlast jutt muide?
#49
Kustutasin siit hulga sodi ära, teise mehe autoteema ei ole mitte selleks, et kaks meest paneks omavahel tarka Icon_rolleyes
#50
Jõudsin juba ette nats kustutamisega:p. Igaljuhul vartsi tuleb ka ehk väike updateSmile
#51
võimalik jh
#52
Miks auto müüki panid?
#53
Kuna otsustasin kõikidest oma hobikatest lahti saada. Rahavood peab mujale suunamaIcon_smile
#54
Pane siis kindlasti ka kuulutusse pilt mootoristTongue Ma surffates jäin vaatame ühte 190st, et kuidagi tuttav tundub Smile
#55
(15-03-2010, 05:09 PM)Harry Kirjutas: Pane siis kindlasti ka kuulutusse pilt mootoristTongue Ma surffates jäin vaatame ühte 190st, et kuidagi tuttav tundub Smile

Kuidas neid siis nimetatakse? Tongue
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...#pid110726
#56
Mõtlesin auto24Wink
#57
Eks pean mingi aeg uuemad pildid tegema, kapoti all mõned muudatused tehtud, õhuvõtu koonusfilter nüüd teiseskohas, eks siis lisab ka a24 Smile
#58
Autol uus omanikSmile


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124, 300D Turbo, 1991 - Priit Priit 254 245,688 06-06-2023, 09:48 AM
Viimane postitus: Priit
  MB w201,190,1986 - Sten sten130 536 450,679 21-02-2021, 05:56 PM
Viimane postitus: sten130
  MB W210, E320 4 Matic, 2001a - HotPapa HotPapa 67 59,381 09-05-2011, 08:13 PM
Viimane postitus: Karl
  MB, 500 SEC, W126, 1992a - HotPapa HotPapa 94 68,236 25-02-2010, 08:30 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB 190 sonywaw 6 7,436 09-12-2007, 05:25 PM
Viimane postitus: sonywaw
  300 sdl turbo `86, w126 piitre 9 8,936 31-07-2007, 02:16 PM
Viimane postitus: piitre



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne