Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Party Safari
#21
Sellest üritusest osavõtnuna võin öelda ainult kiidusõnu korraldajatele ja üldse oli "väga kõva värk", mis sest, et sai ligi 200 km valesti sõidetud ja üsna lõppu seega jäädud, fun oli sellegipoolest. Ajaliselt kaotasime ka sellepärast, et keegi oli vist üritanud valusid auto alt ära virutada, sest umbes kakskümmend kilti sõitsime lahtise esirattaga, arvates šarniiri viga olevat...
  

  Erilised tänud abi eest Lehole, Joonasele ja Indrekule, kes aitasid paari ülesande lahendamisel, et kaotatud aega veidikenegi tasa teha.
Vasta
#22
Paluks kommentaare mis üritusega tegu oli ning kuidas rahvas tundus. Pidu lõpus oli ikka äge?
Vasta
#23
Tõeliselt ülitore üritus oli. Sai selle kandi ilusad kohad kõik läbi käia. Muidugi kuskil aega väga vaadet nautida ei olnud. Tuli kiirelt vihje leida ja jälle minema panna. Rahvas oli väga sõbralik tore ja abivalmis. Ööbimiskoht ja pidu toimus raketibaasis kuhu tõesti muidu ei satuks. Kõik oli hästi organiseeritud. Väga lahe. Järgmine kord ka kindel osaleja.
Vasta
#24
Mnjaa üritus oli väga omamoodi - minu jaoks tore vaheldus, et sain lihtsalt osa võtta, ilma et oleksin pidanud ise midagi organiseerima.

Järgmine üritus on juba kahe kuu pärast Harjumaal, eks siis ole vast lihtsam juba, sest Läänemaa oli ikka üsna võõras minu jaoks, ehkki võibolla see maakonna tundmine polnudki niivõrd tähtis, sest kui juba vijest aru said, siis koha üles ikka leiab.

Aga eks ole näha, kuidas see järgmisel korral toimima hakkab, öeldi, et esmaselt saadetakse osalemiskutse neile, kes seekord käisid, kui sealt kohti üle jääb, siis saavad ka uued juurde tulla
Vasta
#25
R129 Kirjutas:Paluks kommentaare mis üritusega tegu oli ning kuidas rahvas tundus. Pidu lõpus oli ikka äge?
    Tegu oli üritusega Party Safari, mis oma olemuselt oli orjenteerumisvõistlus autodel, läänemaa piires, mis päädis lõpuaktusega (autasustamine) raketibaasis õlle-, siidri seltsis.

Rahvast oli erinevatelt elualadelt ja väga sõbralikud ning toredad. Kohtasin ka tuttavaid keda polnud üle 15 a. näinud. Pidu toimus tõepoolest kunagi nõukaajal (1960 -arvaksin) ehitatud raketibaasis, lasershow oli ja tümakat jagus ikka hommikuni välja...

http://img125.imagevenue.com/img.php?loc..._917lo.JPG
http://img148.imagevenue.com/img.php?ima..._429lo.JPG
http://img229.imagevenue.com/img.php?loc...2_94lo.JPG
Vasta
#26
Indrek Kirjutas:Mnjaa üritus oli väga omamoodi - minu jaoks tore vaheldus, et sain lihtsalt osa võtta, ilma et oleksin pidanud ise midagi organiseerima.

Järgmine üritus on juba kahe kuu pärast Harjumaal, eks siis ole vast lihtsam juba, sest Läänemaa oli ikka üsna võõras minu jaoks, ehkki võibolla see maakonna tundmine polnudki niivõrd tähtis, sest kui juba vijest aru said, siis koha üles ikka leiab.

Aga eks ole näha, kuidas see järgmisel korral toimima hakkab, öeldi, et esmaselt saadetakse osalemiskutse neile, kes seekord käisid, kui sealt kohti üle jääb, siis saavad ka uued juurde tulla

kui kohti üle ei jää siis võtke mind auto peale Smile
Vasta
#27
R129 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Mnjaa üritus oli väga omamoodi - minu jaoks tore vaheldus, et sain lihtsalt osa võtta, ilma et oleksin pidanud ise midagi organiseerima.

Järgmine üritus on juba kahe kuu pärast Harjumaal, eks siis ole vast lihtsam juba, sest Läänemaa oli ikka üsna võõras minu jaoks, ehkki võibolla see maakonna tundmine polnudki niivõrd tähtis, sest kui juba vijest aru said, siis koha üles ikka leiab.

Aga eks ole näha, kuidas see järgmisel korral toimima hakkab, öeldi, et esmaselt saadetakse osalemiskutse neile, kes seekord käisid, kui sealt kohti üle jääb, siis saavad ka uued juurde tulla

kui kohti üle ei jää siis võtke mind auto peale Smile


Okei, igatahes üks koht oli vaba küll jah, eks siis arvestame sinuga siis.
Vasta
#28
Niih. Üritus oli üldjoontes ikka tegelikult väga fun ja normaalselt korraldatud. Korraldus igati ok, välja arvataud pühapäevane toitlustus. Kes viicis võis ju oodata ka toidu valmimist, mis ajakavast maas oli. Kuid Indrek, Joonas ei viicinud samuti oodata nagu minagi ja veel paljud inimesed. Kola kokku ja puhuma.

Üritus ise algas Haapsalu lossihoovist, kust siis rahvas startis kes kuhu suunas. Esimeses vihjekohas sain juba aru, et suht kergelt võib tünni saada. Et ei ole kasulik 100% paberil olevas tekstis kinni ollaIcon_biggrin. Teise punkti leidsime tänu tähelepanelikkusele ja suts ka tänu Indreku meeskonnaleNod.

Ja siis mis sai edasi. Mul juba pea 2 järgmist punkti leitud, kui tuleb esimene murelik telefonikõne JoonaseltSmile. Kõnes selgus tõsiasi, et nad olidki pannud korralikult puuse, millega kaasnes suht korralik ajakaotus ja lisakilomeetrid. Aga mina kui abivalmis inimene andsin neile juhise kätte ja edasi läks neil suht muretult. Lihulas sain kokku Jansaga ja pärast seda, kui olin tal laenanud hariliku pliiatsi sudoku lahendamiseks(mida ma pole kunagi osanud teha) gruisisime paarisrakendis järgmised 2 punkti. Ja seejärel olime teelahkmel, kus jansa otsustas keerata vasakule ja meie meeskond paremale. Jansal kaasnes sellega u 150km vales suunas horisondile kihutamist ja mulle kaasnes sellega Jansa poolt tehtud esimene murelik kõneIcon_smile. Ütleme nii, et Jansa oli päris murelik. Ja mitmete kõnede tulemusena suutsime Jansa õnnelikult finišisse toimetada laagripaika Piirsalu raketibaasi.

Aga nüüd järgmine üritus Harjumaal, mida kindlasti plaanis vallutama hakata! Vaim on valmis igatahes.
Vasta
#29
liisel Kirjutas:
halter Kirjutas:Niih. Üritus oli üldjoontes ikka tegelikult väga fun ja normaalselt korraldatud. Korraldus igati ok, välja arvataud pühapäevane toitlustus. Kes viicis võis ju oodata ka toidu valmimist, mis ajakavast maas oli. Kuid Indrek, Joonas ei viicinud samuti oodata nagu minagi ja veel paljud inimesed. Kola kokku ja puhuma.

Üritus ise algas Haapsalu lossihoovist, kust siis rahvas startis kes kuhu suunas. Esimeses vihjekohas sain juba aru, et suht kergelt võib tünni saada. Et ei ole kasulik 100% paberil olevas tekstis kinni ollaIcon_biggrin. Teise punkti leidsime tänu tähelepanelikkusele ja suts ka tänu Indreku meeskonnaleNod.

Ja siis mis sai edasi. Mul juba pea 2 järgmist punkti leitud, kui tuleb esimene murelik telefonikõne JoonaseltSmile. Kõnes selgus tõsiasi, et nad olidki pannud korralikult puuse, millega kaasnes suht korralik ajakaotus ja lisakilomeetrid. Aga mina kui abivalmis inimene andsin neile juhise kätte ja edasi läks neil suht muretult. Lihulas sain kokku Jansaga ja pärast seda, kui olin tal laenanud hariliku pliiatsi sudoku lahendamiseks(mida ma pole kunagi osanud teha) gruisisime paarisrakendis järgmised 2 punkti. Ja seejärel olime teelahkmel, kus jansa otsustas keerata vasakule ja meie meeskond paremale. Jansal kaasnes sellega u 150km vales suunas horisondile kihutamist ja mulle kaasnes sellega Jansa poolt tehtud esimene murelik kõneIcon_smile. Ütleme nii, et Jansa oli päris murelik. Ja mitmete kõnede tulemusena suutsime Jansa õnnelikult finišisse toimetada laagripaika Piirsalu raketibaasi.

Aga nüüd järgmine üritus Harjumaal, mida kindlasti plaanis vallutama hakata! Vaim on valmis igatahes.


Appi! Te tekitate soovi sellest osaleda. Aga nagu ma aru saan, siis pole see nii lihtne, st kohad juba täis Crybaby

Noh usun, et ikka saab, kasvõi kellegile juurde end mahutada võis siis loota, et järgmisel korral kõik osa ei võta.
Vasta
#30
halter Kirjutas:Lihulas sain kokku Jansaga ja pärast seda, kui olin tal laenanud hariliku pliiatsi sudoku lahendamiseks(mida ma pole kunagi osanud teha) gruisisime paarisrakendis järgmised 2 punkti. Ja seejärel olime teelahkmel, kus jansa otsustas keerata vasakule ja meie meeskond paremale. Jansal kaasnes sellega u 150km vales suunas horisondile kihutamist ja mulle kaasnes sellega Jansa poolt tehtud esimene murelik kõneIcon_smile. Ütleme nii, et Jansa oli päris murelik. Ja mitmete kõnede tulemusena suutsime Jansa õnnelikult finišisse toimetada laagripaika Piirsalu raketibaasi.

Aga nüüd järgmine üritus Harjumaal, mida kindlasti plaanis vallutama hakata! Vaim on valmis igatahes.

Peab tunnistama, et Lihula linnusest saadud sudoku oli mingi imelik (numbrite ja tähtede kompunn???) ja jäigi meil mõlemal lahendamata ehk uut sihtpunkti me ei saanud ja siis minu meeskond arvas, et vastus võib olla Kullamaa, mis sai ka halteri`le öeldud. Õnneks osutus see õigeks vastuseks. See teelahkmelt vasakpööre saigi mulle saatuslikuks, poleks olnud sedapuhku vaja kuuletuda oma meeskonnale vaid oleks pidanud koos edasi sõitma järgmisesse punkti, kus õpetati andma avariijärgset esmaabi ja üldse sellises situatsioonis õigesti käituma...
   Tore on tunnistada, et meie klubi tiimid hoidsid kokku ja aitasime üksteist täiest jõust!!!!ThumbsupThumbsupEusa_dance
Vasta
#31
jansa48 Kirjutas:
halter Kirjutas:Lihulas sain kokku Jansaga ja pärast seda, kui olin tal laenanud hariliku pliiatsi sudoku lahendamiseks(mida ma pole kunagi osanud teha) gruisisime paarisrakendis järgmised 2 punkti. Ja seejärel olime teelahkmel, kus jansa otsustas keerata vasakule ja meie meeskond paremale. Jansal kaasnes sellega u 150km vales suunas horisondile kihutamist ja mulle kaasnes sellega Jansa poolt tehtud esimene murelik kõneIcon_smile. Ütleme nii, et Jansa oli päris murelik. Ja mitmete kõnede tulemusena suutsime Jansa õnnelikult finišisse toimetada laagripaika Piirsalu raketibaasi.

Aga nüüd järgmine üritus Harjumaal, mida kindlasti plaanis vallutama hakata! Vaim on valmis igatahes.

Peab tunnistama, et Lihula linnusest saadud sudoku oli mingi imelik (numbrite ja tähtede kompunn???) ja jäigi meil mõlemal lahendamata ehk uut sihtpunkti me ei saanud ja siis minu meeskond arvas, et vastus võib olla Märjamaa, mis sai ka halteri`le öeldud. Õnneks osutus see õigeks vastuseks. See teelahkmelt vasakpööre saigi mulle saatuslikuks, poleks olnud sedapuhku vaja kuuletuda oma meeskonnale vaid oleks pidanud koos edasi sõitma järgmisesse punkti, kus õpetati andma avariijärgset esmaabi ja üldse sellises situatsioonis õigesti käituma...
   Tore on tunnistada, et meie klubi tiimid hoidsid kokku ja aitasime üksteist täiest jõust!!!!ThumbsupThumbsupEusa_dance

See koht ei olnud mitte Märjamaa vaid KULLAMAASmile
Vasta
#32
halter Kirjutas:
jansa48 Kirjutas:
halter Kirjutas:Lihulas sain kokku Jansaga ja pärast seda, kui olin tal laenanud hariliku pliiatsi sudoku lahendamiseks(mida ma pole kunagi osanud teha) gruisisime paarisrakendis järgmised 2 punkti. Ja seejärel olime teelahkmel, kus jansa otsustas keerata vasakule ja meie meeskond paremale. Jansal kaasnes sellega u 150km vales suunas horisondile kihutamist ja mulle kaasnes sellega Jansa poolt tehtud esimene murelik kõneIcon_smile. Ütleme nii, et Jansa oli päris murelik. Ja mitmete kõnede tulemusena suutsime Jansa õnnelikult finišisse toimetada laagripaika Piirsalu raketibaasi.

Aga nüüd järgmine üritus Harjumaal, mida kindlasti plaanis vallutama hakata! Vaim on valmis igatahes.

Peab tunnistama, et Lihula linnusest saadud sudoku oli mingi imelik (numbrite ja tähtede kompunn???) ja jäigi meil mõlemal lahendamata ehk uut sihtpunkti me ei saanud ja siis minu meeskond arvas, et vastus võib olla Märjamaa, mis sai ka halteri`le öeldud. Õnneks osutus see õigeks vastuseks. See teelahkmelt vasakpööre saigi mulle saatuslikuks, poleks olnud sedapuhku vaja kuuletuda oma meeskonnale vaid oleks pidanud koos edasi sõitma järgmisesse punkti, kus õpetati andma avariijärgset esmaabi ja üldse sellises situatsioonis õigesti käituma...
   Tore on tunnistada, et meie klubi tiimid hoidsid kokku ja aitasime üksteist täiest jõust!!!!ThumbsupThumbsupEusa_dance

See koht ei olnud mitte Märjamaa vaid KULLAMAASmile

Thumbsup
Vasta
#33
Indrek Kirjutas:Mnjaa üritus oli väga omamoodi - minu jaoks tore vaheldus, et sain lihtsalt osa võtta, ilma et oleksin pidanud ise midagi organiseerima.

Järgmine üritus on juba kahe kuu pärast Harjumaal, eks siis ole vast lihtsam juba, sest Läänemaa oli ikka üsna võõras minu jaoks, ehkki võibolla see maakonna tundmine polnudki niivõrd tähtis, sest kui juba vijest aru said, siis koha üles ikka leiab.

Aga eks ole näha, kuidas see järgmisel korral toimima hakkab, öeldi, et esmaselt saadetakse osalemiskutse neile, kes seekord käisid, kui sealt kohti üle jääb, siis saavad ka uued juurde tulla


Väga tore kuulda. Järgmine kord oleks ka põnev osaleda ja minupoolest kasvõi 55-kohalise reisibussiga, kui nii suure hulga rahvast kokku saame. Buss on olemas igaljuhul Big GrinBig Grin
Vasta
#34
Mõned klõpsud ürituselt:

http://fotoalbum.ee/photos/halter/sets/829641/
Vasta
#35
Järgmine siis juba kolmandal oktoobril Harjumaal ja taaskord minemas, seekord siis R129 ka abiks kaarti lugemas
Vasta
#36
Sama siin. Regan varsti ära ennast. Mul meeskond jääb samaks. Ei tunne vajadust täienduseleSmile
Vasta
#37
Indrek Kirjutas:Terv.

Leidsin sellise pulli üritusteketi:
http://www.partysafari.eu/

Ise regasin paari sõbraga üheks meeskonnaks ära ja lähme kohale. Tore oleks, kui klubirahvast juures oleks, oleks kohapeal hiljem ka põnevam.

  Ma olen Indrek sulle väga tänulik, et sa selle ürituse leidsid, superlahe ja iga korraga paremaks. Praeguseks on kõik etapid kenasti meil kaasa tehtud ning järgmine e. IV etapp on 06.02.2010 Mõrvamüsteerium Hiiumaal.
Vasta
#38
jansa48 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Terv.

Leidsin sellise pulli üritusteketi:
http://www.partysafari.eu/

Ise regasin paari sõbraga üheks meeskonnaks ära ja lähme kohale. Tore oleks, kui klubirahvast juures oleks, oleks kohapeal hiljem ka põnevam.

  Ma olen Indrek sulle väga tänulik, et sa selle ürituse leidsid, superlahe ja iga korraga paremaks. Praeguseks on kõik etapid kenasti meil kaasa tehtud ning järgmine e. IV etapp on 06.02.2010 Mõrvamüsteerium Hiiumaal.

See lahe üritus....olen ise ka sellest osavõtnud kahel korral Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne