Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB C107 450SLC 1975a. 4,5 V8
#1
Tuttav tõi kuu aega tagasi Rootsist,kere olukord auto vanuse tõttu läbiUZI. Ehitusaastaks peaks siis olema 1975,mootor 4,5 V8,aut.kast...hetkel lisadest rohkem ei tea midagi,kuna pole ise autot rohkem näinud kui väljast.
Plaanis on tal siis auto korda teha,st.orginaaliks.
ahjaa...auto peaks passi järgi pruun olema:lol:
Kuna sisustusest onjärgi nii palju kui näha,siis ongi küsimus,et kuskohast peaks üldse hakkama sellisele juppe otsima???...sest eestis sellist teist olla ei tohiks(võin ka eksida)Confusedmash:

üritan huvilisi ka ehitusega kursis hoida...ja kui auto valmis...siis peaks meil üks liige juures olema:cool2:
Mb W124 300CE 3.0 132kW
Kontakt:56694123
Vasta
#2
[Pilt: c019f51cc7b5.jpg]
[Pilt: 3e4da8cf1f90.jpg]
[Pilt: d3a494a9925a.jpg]
[Pilt: 72242f1e2097.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
nähes juba pildilt, et liiga palju kalleid asju on puudu võin öelda, et targem on parem toorik hankida. või vähemalt komplektne isend kõrvale. nii palju ei jõua normaalne inimene ära tellida kui sellel autol vaja on...
...
Vasta
#4
mina kui auto omanik! teatan, et osad on kõik olemas mõnd juppi lihtsalt vaja natu restaureerida!:hump:
450 SLC 1975
Vasta
#5
autoks siis 450 SLC 1975.a! muide, kui kellelgi on sama isend, oleks huvitatud - kuda on põrand tehtud? kuna rootsis oli üks poolakas seda remontima hakanud ja suure hurraaga põrandasse 2 suurt auku lõiganud:bash:!!!
450 SLC 1975
Vasta
#6
Et sul tuhin üle ei läheks,tööd on selle autoga ikka ropult.

Edu!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
ise seda teha nii või teisiti ei jõuaks lasen algelt kere korda teha siis vaatab edasi! aga tänud!
450 SLC 1975
Vasta
#8
Teema pealkirja modisin natu...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#9
Mul kodus on peaaegu selline, ma mõtlen et kui tahad seda põhja näha. Peaaegu sellepärast, et mul on 450 sl mitte slc. Tahaks küsida ka seda, et kust Sa oma pillile juppe võtad, ega ometi silberist?
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#10
huvi on suur kus kandis pesitsed? juppe pole veel tõsisemalt otsinud a ega uusi enam palju tehta, saada veel esimesed tiivad, taga tiiva servad ja külje karbid. üle jäänu peab ise välja nuputama ja voolima! vai kui keski soovib mind veenda et on võimalik rohkem juppe saada siis antku märku veenduks meelsasti!
450 SLC 1975
Vasta
#11
aga plaan on millalgi mingi suti suurem auto võtta ja tiir saksa romulates käia! äkki leiab miskit huvitavat kasulikku! kui keegi huvitatud anna teada sõit toimuks ilmselt millalgi suve keskel!
450 SLC 1975
Vasta
#12
Elan Rapla kandis. A jupidega selised lood, et on saada küll, mu pillile oli vaja juhipoolset külje klaasi tagumist pampri otsa ja ukse linki väljast siis. kõik see kraam on olemas kuid hinnad on ka toredad, vastavalt siis 1000, 6000 ja 2000. klaasid on muidugi suhteliselt mõistliku hinnaga. Need on silberi hinnad, mujalt pole õnnestund leida.
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#13
See kah veel, et kui sinna Saksa poole minekuks läheb, olen tulija. tahan oma pillile uut armatuuri ja võibolla ka istmeid ja muud pudipadi.
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#14
lihtsam on siis doonor tuua. või jätta olemasolev doonoriks.
...
Vasta
#15
Kui Saksamaale minek: kas oleks võimalik tuua mullegi mõned osad.Confusedmile:
mail:kafkaf@hot.ee
Vasta
#16
nu minek sõltub kõige rohkem töödest et millal puhkus jne. aga kui minekuks läheb teeb vastava teema!
450 SLC 1975
Vasta
#17
muide oleks müügis külje spoilad ja taga pamper kupee omad (siis slc a küll nad mujale ka sobivad) kuna ise neid tagasi ei pane üritan originaali saavutada! kui kellelgi huvi antku teada!
450 SLC 1975
Vasta
#18
siin on väike näide ka milline võiks olla üks vähestest korralikest SLC-st .
http://www.hot.ee/tom777/w107/
56562200
Vasta
#19
Ehk on abiks...
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#20
tänud virgole, hiiul katsun täna ära käia ja eraldi tänud veel ericule viite eest!
450 SLC 1975
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne