Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
190e rallikas.
#1
Sai siis üks vana 2,0l w201 rallitamiseks võetud,kellel pakub huvi saab pilte vaadata siit http://fotoalbum.ee/photos/zfunky/sets/783021/
Vasta
#2
Ja kes veel selliste asjadega tegeleb võiba ka siis teemasse kirjutada,ja pilte värke panna.
Vasta
#3
Ma juba mõtlesin, et see rallikas millega Mika Häkkinene Kapten Pidurile hullu tegi Sad

mis mõttes rallikas ? Kas nagu Sõidan KaubaRalliAutoga või rohkem põllapeal kimamine või ikka Ralli auto ?
Vasta
#4
Sai ka kunagi üks video tehtud kui pole seda veel siia lisanud sest siit tavaliselt selliste asjad eest kiita ei saa,auto on aga paraku juba arvatavasti kuskil maal külmkapideks vorbitud vast aga ikkagiBig Grin http://www.youtube.com/watch?v=PupIqaLHR5U
Vasta
#5
Tule laupäev saaremaale starti siis, hetkel peaks olema üle 20-ne koha veel vaba olema. Saad oma võimeid ja tehnikat võrrelda teistega. Registreeimine on küll läbi, kuid kui korraldajale helistada siis saab ehk kaubale.
Vasta
#6
kuld Kirjutas:Tule laupäev saaremaale starti siis, hetkel peaks olema üle 20-ne koha veel vaba olema. Saad oma võimeid ja tehnikat võrrelda teistega. Registreeimine on küll läbi, kuid kui korraldajale helistada siis saab ehk kaubale.

Seda autot ei ole enam.
Vasta
#7
Suunatule kang ja mõned jupid on järel nendega stardis heina ei tee ma kardan,ja joostes ka teistele masinatele vast vastu ei saaBig Grin
Vasta
#8
arts24h Kirjutas:Suunatule kang ja mõned jupid on järel nendega stardis heina ei tee ma kardan,ja joostes ka teistele masinatele vast vastu ei saaBig Grin

Icon_lolIcon_lolIcon_lol jäi see rallimine katki või on tulevikus uut rallikat oodata?
Vasta
#9
Vahepeal otsisime aga siis ei leidnud,nüüd pole hetkel ülearust raha,kuid tulemata ta ei jää.
Vasta
#10
Miks oli vaja just klassikaline Mercedes-Benz selleks retsimiseks?
Ma olen igatahes pettunud,et üks suht korralik Mercedes-Benz sõideti sodiks.
Sõitke sikside ja mossedega seda rallit parem.Pole vaja saksa kunagisi luksusautosi nii lömastada.
Kui sa oleks klubi liige olnud siis vast oleks sind klubist välja visatud sellise asja eest.
Vasta
#11
auto1 Kirjutas:Miks oli vaja just klassikaline Mercedes-Benz selleks retsimiseks?
Ma olen igatahes pettunud,et üks suht korralik Mercedes-Benz sõideti sodiks.
Sõitke sikside ja mossedega seda rallit parem.Pole vaja saksa kunagisi luksusautosi nii lömastada.
Kui sa oleks klubi liige olnud siis vast oleks sind klubist välja visatud sellise asja eest.

Korralikust oli ikka asi väga kaugel. Et seda tänavasõidu autoks saada, oleks kulunud ikka väga palju raha.
Ostes oli auto ilma dokumentide ja asjadeta.
Auto osteti varuosadeks ja isegi kui seda retsimist ja matsu ei oleks olnud siis varem või hiljem oleks ta ikkagi juppideks läinud ja kere vanarauda.
Vasta
#12
No sellest olekski võinud kohe alguses rääkida kui teema tehti muidu vast jäi paljudeks arusaamatuks,et MIKS oli vaja nii teha.
Vasta
#13
auto1 Kirjutas:No sellest olekski võinud kohe alguses rääkida kui teema tehti muidu vast jäi paljudeks arusaamatuks,et MIKS oli vaja nii teha.
Seda küll.
Vasta
#14
auto1 Kirjutas:No sellest olekski võinud kohe alguses rääkida kui teema tehti muidu vast jäi paljudeks arusaamatuks,et MIKS oli vaja nii teha.

Ma samas arvan kui ise see ka masin, et juba sellist olukorras autot oli ei siis oleks ega mõtet vahet retsida pole.BadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrin
Vasta
#15
Mitte midagi ei saanud aru, mis sa selle lausega mõtlesid...
Vasta
#16
Renkju Kirjutas:Mitte midagi ei saanud aru, mis sa selle lausega mõtlesid...

auto1 sai samas vägagi suurepäraselt aru.Icon_eek
Vasta
#17
Ei saanud midagi aru kahjuks.
Ei hakkanud süvenemagi kui nii haigelt kirjutatakse,et isegi mina aru ei saa.
Vasta
#18
auto1 Kirjutas:Ei saanud midagi aru kahjuks.
Ei hakkanud süvenemagi kui nii haigelt kirjutatakse,et isegi mina aru ei saa.
siis tasub sellistest teemadest lihtsalt eemale hoida juNod
Mercedes-Benz ei olegi ainult bahni ja siledate lõuna-euroopa teede jaoks ehitatud, kannatab ikka kõvasti rohkem, kui sa ette oskad kujutadagi.
Vasta
#19
Kuule miks me peame nii näägutama?
Ma tahaks sinuga paremini läbi saada kuna sul päris lahe w201 mis päris hea varustusega.
Vasta
#20
Kuule auto1 hoia suu kinni näed ausalt targem välja. Niigi pidime selle autokallal päris palju asju korda tegema ja välja vahetama ennem kui sellega kõlbas üldse sellistki sõitu teha. Kardaani kummimuf oli puruks ees polnud stabikat ega amorte isegi mitte stabika kinnitusi, ka pool summutit oli puudu ja allesjäänud pool oli ka veel auklik, algul mootor puterdas ka ei käinud korralikult ja ei läinud edasi. Ühesõnaga vana rääm. Lühidalt öeldes remontisime seda saani vähe ja kasutasime ta viimasedki ressursid äraBig GrinBig Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W201 190E 2.3 autom. -90 vaakumi jama? alambe 8 2,909 22-08-2020, 11:30 AM
Viimane postitus: alambe
  W201 190E Rajapäeva vedrustus. Agent007 5 5,456 04-02-2018, 05:10 PM
Viimane postitus: hents99
  W201 190E 1.8 1991a hooratas keegliveeretaja 3 3,410 01-02-2018, 02:46 PM
Viimane postitus: 124STD
  190E 1989 - Probleem soojalt käivitamisega l3gion 35 36,992 18-06-2017, 10:54 PM
Viimane postitus: rayaju
  190e mootoriruum õline t2rn 6 4,732 20-02-2017, 11:06 PM
Viimane postitus: t2rn
  190E 1.8 80kw mootori hinnaklass Rainiskoop 3 2,691 26-12-2016, 01:40 PM
Viimane postitus: Rainiskoop
  Paar küsimust seoses 190E S4BiT 4 3,840 04-12-2016, 09:21 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mb 190e käigud lähevad halvasti sisse t2rn 11 8,262 18-11-2016, 06:47 PM
Viimane postitus: t2rn
  W201, 190e Kaugtulede probleem. Light 2 3,330 29-09-2016, 08:49 AM
Viimane postitus: Light
  MB 190E Armatuuris olev nupp?!? Mehis22 4 3,094 18-08-2016, 06:05 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne