Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
toonkile mahavõtmine viru ringis
#1
olge ettevaatlikud , kui teil on esiuste klaasid on toonitud ! politsei võtab ära neid iga päev !
#2
arturmalcik Kirjutas:olge ettevaatlikud , kui teil on esiuste klaasid on toonitud ! politsei võtab ära neid iga päev !
?????????
Õige on ju ,et teevad nii.... ja võiksid trahvi ka selle eest teha kui üle lubatud tumedad on.
#3
Samas võiksid need härrad politseinikud kasutada ka vajaminevat aparaati mis teeks kindlaks lubatu piiri. mitte et nad silma järgi ja saadavad niimoodi kas lampi TÜV-le või lasevad maha võtta.... Kus nyyd nagu siis võrdväärsus on ja mitte nn: Näo järgi tegutsemine...
#4
Sellist asja nagu silma järgi liiga tume ei eksisteeri. Kui politseinik määrab sulle silma järgi kordus TÜV või mõne muu karistuse, siis on kodanikul õigus nõuda aparaadiga mõõtmist ning politseinik on kohustatud seda sulle võimaldama, st siis, et vastava aparaadi puudumisel kutsutakse kohale patrull, kelle autos on vastav seade olemas. Lihtsalt ise pead piisavalt julge olema! Alati ei ole see ainuõige, mida politseinik ütleb.
#5
Üldjuhul kordusülevaausele võivad saata ka ilma mingi aparaadita. Samamoodi kui auto ikka suitseb, või muidu romu on, on politseinikul õigus kordus TÜ le saata - ega siis ka ju ei kutsuta mingit uut patrulli kohale, kes hakkab su autot kontrollima.


Nii peabki olema, politseinik peab pädev olema omas töös ja tehnilise seisukorra hindamise jätab ülevaatuspunktile. Loota tuleb vaid, et keegi niisama huvist ei hakka näkku panema ja ei saada lambist ja kiusust ülevaatusele.

Aga mis puutub toonkilesse, siis minu arvates on see jama, et nii karmilt seda piiratakse, mingigi tumedam toon võiks ikka lubatud olla. Aga niikaua, kui seaduses nii kirjas on, siis peab aru saama - politsei ei tee seaduseid ja seaduse järgi pole neil ka õigust väärtegu märgates sellest "mööda" vaadata.

PS! Silmaga näeb ikka tumedama tooni ära küll, usun, et politsei saadab kordusele ainult ikka selgelt märgatava tumeda klaasi, mingi õrna tooniga ei hakka nad ikka jamama
#6
Pannakse valge paber teiselepoole klaasi, ka tehakse igaks juhuks pilti. Võrdlevad tuuleklaasi ja ukseklaase, sellest piisab kordusülevaatusele saatmiseks, kui üks või teine on silmnähtavalt tumedam.
#7
Eile just rääkisin ex liikluspollariga, valdaval enamusl patrullautodel nüüdseks ka see mõõteaparaat olemas.
#8
Ermo Kirjutas:
arturmalcik Kirjutas:olge ettevaatlikud , kui teil on esiuste klaasid on toonitud ! politsei võtab ära neid iga päev !
?????????
Õige on ju ,et teevad nii.... ja võiksid trahvi ka selle eest teha kui üle lubatud tumedad on.

miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii
#9
S300 Kirjutas:miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii


Sest nii on seaduses kirjas. JA ei näe sa välja midagi nii hästi - kui väljas ikka hämar on ja mingit vihmaollust ka alla sajab, siis toonkile ikka oluliselt muudab nähtavust. Võid vaielda kui tahad, et sul imekallis kile pandud ja see ei muuda midagi, aga siiski füüsika vastu ei saa.
#10
Tegelikult ei ole ju ükski toon esiustel lubatud.
Omast kogemusest võin väita et politsei on mind mitmeid kordi peatanud(32% kilega), kuid kile pärast pole kunagi ütlemist olnud. Närv on sees et nüüd tuleb laks ära... Hetkel 22%, pole veel kellelegi ette jäänud.
Nähtavus halveneb tõesti, kuid kilest oleneb palju. Enne oli heledam kile, kuid nüüd on nähtavus parem, kuigi on tumedam.

Ei oskagi öelda mille alusel osadel elu selles suhtes kibedaks tehakse.
Võibolla kui on korralik auto ja mõistlik kile...siis lastakse minna ehk.
Kui mingite muude raskemate rikkumistega silma ei hakka ,siis ei torgita ka.

Enamasti on Bemmid rohkem tählepanu keskmes, tuttaval 2 korda see aasta juba maha käsitud võtta.
#11
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii


Sest nii on seaduses kirjas. JA ei näe sa välja midagi nii hästi - kui väljas ikka hämar on ja mingit vihmaollust ka alla sajab, siis toonkile ikka oluliselt muudab nähtavust. Võid vaielda kui tahad, et sul imekallis kile pandud ja see ei muuda midagi, aga siiski füüsika vastu ei saa.
Seadus keelab, käseb ja poobRetard.
Ma pole sellest põhjusest päris täpselt aru saanudki miks esi akendel kile keeatud. See, et kellegile ei meeldi pole argument.
Sarnane näide Belgiast, kus tehti kohustuslikuks päevasel ajal tuledega sõitmine. Belgias on muide väga tihe liiklus.
Ühesõnaga peale paari aastat tuledega sõitmist tehti UURING ning õnnetuste arv polnud vähenenud. Kasvanud oli hoopis õhu saastatus!
Seega muudeti ringi, inimestel vaba valik. Tahad sõida tuledega, tahad ilma.
#12
http://wg29.odnoklassniki.ru/dk?st.cmd=u...76&tkn=132
#13
python Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii


Sest nii on seaduses kirjas. JA ei näe sa välja midagi nii hästi - kui väljas ikka hämar on ja mingit vihmaollust ka alla sajab, siis toonkile ikka oluliselt muudab nähtavust. Võid vaielda kui tahad, et sul imekallis kile pandud ja see ei muuda midagi, aga siiski füüsika vastu ei saa.
Seadus keelab, käseb ja poobRetard.
Ma pole sellest põhjusest päris täpselt aru saanudki miks esi akendel kile keeatud. See, et kellegile ei meeldi pole argument.
Sarnane näide Belgiast, kus tehti kohustuslikuks päevasel ajal tuledega sõitmine. Belgias on muide väga tihe liiklus.
Ühesõnaga peale paari aastat tuledega sõitmist tehti UURING ning õnnetuste arv polnud vähenenud. Kasvanud oli hoopis õhu saastatus!
Seega muudeti ringi, inimestel vaba valik. Tahad sõida tuledega, tahad ilma.

kui keegi mäletab, siis mingi 15 aastat tagasi oli Kaupmehe tn. juhus, kus täiesti tumeda tooniga autos lasi politsei vahistamise käigus maha ühe süütu naise, kes lihtsalt käskluse peale ei tulnud autost välja. Edasi võite kõik mõelda ise välja rohkemgi põhjuseid, et miks eest toonitud klaasid on keelatud - iseenda turvalisus jne.
#14
Mind ka korduvalt kinni peetud, kuid tooni kohta pole midagi küsitud. Ülevaatuselgi sai käidud nüüd aprilli lõpus ja kõik toimib Smile

Palju rohkem ajab aga sita keema see, et tsikli kiivril tumetat visiiri ei või olla, pane päikseprillit kiivri alla kui tahad. Täiesti pointless ju, nägu pole ju kummagil juhul tuvastatav, ning päiksega on tumeda visiiriga palju mugavam sõita kui prillidega ja heledaga... A võta sa nüüd kinni, milleks see hea on...
Trahvi pole selle eest veel saanud aga eelmine nädal võeti peterburi teel valgejõe kandis rajalt maha ning väike noomitus tuli ära...
#15
Viru ringil oleks õigem kirjutada, kui tegu on selle ristmikuga Viru hotelli juures. Või äkki keegi käib mingis "Viru" tantsuringis kus vahel eemaldatakse ka toonkilesid mingi rituaali käigus?
#16
S300 Kirjutas:
Ermo Kirjutas:
arturmalcik Kirjutas:olge ettevaatlikud , kui teil on esiuste klaasid on toonitud ! politsei võtab ära neid iga päev !
?????????
Õige on ju ,et teevad nii.... ja võiksid trahvi ka selle eest teha kui üle lubatud tumedad on.

miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii
ja ka politsei turvalisuse kohapealt peab olema ka väljast sisse nähtav...vähemalt nii arvan mina
#17
Lgp. torisejad.
Tekkib selline küsimus, et miks te siis kodu akknaid toonkilega kinni ei kleebi ja siis võiks ju peeglile ka tumeda tooni panna, ning LCD ekraani ka üle tõmmata.
#18
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii


Sest nii on seaduses kirjas. JA ei näe sa välja midagi nii hästi - kui väljas ikka hämar on ja mingit vihmaollust ka alla sajab, siis toonkile ikka oluliselt muudab nähtavust. Võid vaielda kui tahad, et sul imekallis kile pandud ja see ei muuda midagi, aga siiski füüsika vastu ei saa.
kas kiidad kõik seadused heaks mis väljamõeldud? mõnes riigis oli lubatud leedus ja venemaa, ei tea kas enam on. aga minuarust on see sitt seadus.

aga... kui tõesti poller mul käsib kile maha võtta siis tuleb võtta, teinekord saab muidu nagunii trahvi... aga onju olemas mingid turvakiled, kas on sellist läikega turvakile mis läbipaistvuselt oleks lubatud aga sisse autosse vaadates ikka peegeldab vastu?
#19
allan1 Kirjutas:Tegelikult ei ole ju ükski toon esiustel lubatud.
Omast kogemusest võin väita et politsei on mind mitmeid kordi peatanud(32% kilega), kuid kile pärast pole kunagi ütlemist olnud. Närv on sees et nüüd tuleb laks ära... Hetkel 22%, pole veel kellelegi ette jäänud.
Nähtavus halveneb tõesti, kuid kilest oleneb palju. Enne oli heledam kile, kuid nüüd on nähtavus parem, kuigi on tumedam.

Ei oskagi öelda mille alusel osadel elu selles suhtes kibedaks tehakse.
Võibolla kui on korralik auto ja mõistlik kile...siis lastakse minna ehk.
Kui mingite muude raskemate rikkumistega silma ei hakka ,siis ei torgita ka.

Enamasti on Bemmid rohkem tählepanu keskmes, tuttaval 2 korda see aasta juba maha käsitud võtta.

aken tuleb siis kohe allalasta kui poller kinnipeab, enne kui ta autokõrvale tuleb.

kas leedus on praegu lubatud?
olen isegi mõelnud äkki oleks võimalik eestis seõita leeduregistris oleva autoga siis laseks ette päris läbipaistmatud(väljast) mustad klaasid panna
#20
python Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii


Sest nii on seaduses kirjas. JA ei näe sa välja midagi nii hästi - kui väljas ikka hämar on ja mingit vihmaollust ka alla sajab, siis toonkile ikka oluliselt muudab nähtavust. Võid vaielda kui tahad, et sul imekallis kile pandud ja see ei muuda midagi, aga siiski füüsika vastu ei saa.
Seadus keelab, käseb ja poobRetard.
Ma pole sellest põhjusest päris täpselt aru saanudki miks esi akendel kile keeatud. See, et kellegile ei meeldi pole argument.
Sarnane näide Belgiast, kus tehti kohustuslikuks päevasel ajal tuledega sõitmine. Belgias on muide väga tihe liiklus.
Ühesõnaga peale paari aastat tuledega sõitmist tehti UURING ning õnnetuste arv polnud vähenenud. Kasvanud oli hoopis õhu saastatus!
Seega muudeti ringi, inimestel vaba valik. Tahad sõida tuledega, tahad ilma.

just just. päeval tuledega sõitmine minuarust ka mõtetu. veneajal vist meil ei pidand päeval tuled põlema. ei tea kas siis oli mingi kindel kellaaeg kui tuled põlema või oma äranägemise vajaduse järgi?




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne