Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuled käituvad kummaliselt
#1
Tervist foorumlased.

Mul sl 500 1994.a
Autole on paigaldatud ksenoonlähituledega aftermarketi tuled (enne olid ilma ksenoonideta tuled ma arvan) ja hakkasin kahtlustama, et tuled vist ei tööta korrektselt.

Nimelt kui lükkan kaugtulede peale, siis kustuvad lähituled ära - samas aga kui tulesid vilgutan, siis põlevad nii kauged kui ka lähituled.

Alguses mõtlesin, et mul lihtsalt reguleerimata tuled, sest kaugtulede peale lükates jääb masina ninaesine ca.4 meetri jagu pimedaks.

On see normaalne sl-i puhul või mitte ja mida teha saaks, et korda saaks ???
Vasta
#2
Kui sul on bi-xenoonid pandud siis on ühenduse viga jah, nimelt bixenooni puhul ei kustutata ühte hõõgniiti, nagu tavalise H4 puhul, baid liigutatakse vastavat klappio ja seetõttu sul ka selline segadus on.

Kui ma oma 126 le peale panin Bi-xenooni, siis oli alguses sama viga, aga natuke nuputades sai asjad korda.
Vasta
#3
Mul kaugtuled siiski tavalised.

Ksenoni plokid on ise paigaldatud kapoti alla.

Ma mõtlesin, et äkki kaugete puhul on tuled lihtsalt liiga üles suunatud või siis on siiski valesti ühendatud.

Kui see pole normaalne nende tulede puhul, millel ainult lähituled ksenoonid, siis läheks elektriku juurde, kuid äkki keegi oskab vaadata, kas tal sl-i tavatulede puhul jäävad lähituled põlema kaugtuledele lükates?
Vasta
#4
Noh sul ongi nii yhendatud, nagu tavaline H4 - sellel 2 hõõgniiti ju ja kui täistuled peale paned, siis lähituled kustutatakse ära, aga kui tuledega vilgutad, siis sel hetkel põlevad mõlemad jah.

Asja tuleb natuke ümber ehitada nii, et kui ka täistuled peale lööd, siis jäävad pooled - ehk xenoonid ka põlema. See pole tegelt raske, paar juhet ümber tõsta.
Vasta
#5
Tänud.

Sean seegajärgmine nädal sammud elektriku juurde.

On äkki kedagi head soovitada ?
Vasta
#6
heavy Kirjutas:Tänud.

Sean seegajärgmine nädal sammud elektriku juurde.

On äkki kedagi head soovitada ?

www.mbhooldus.ee ja Aare seal asjalik
Vasta
#7
Suured tänud sulle.
Vasta
#8
Tegelikult tuleks see jama maha harutada.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#9
Laur Kirjutas:Tegelikult tuleks see jama maha harutada.

sinu sõnavõtud kõiksugu xenonitega seonduvates teemades hakkavad juba pehmeltöelda kummalisena tunduma. kui midagi asjalikku ei ole teemasse lisada, siis ole nii hea ja ära ürita maailmaparandajat mängida, selleks on loodud vastavad kontrollinstitutsioonid. aamen.
Vasta
#10
Mind ka ei härinud sinna maani kuni oleksin tänu valesti paigaldatud xenonitele puuse sõitnud. Õnneks ei pääse nendega ülevaatuselt läbi.
Kes tahab paigaldab, kellel mõistus kodus saab aru võimalikest tagajärgedest.

Kas sinu post siia teemasse lisas midagi asjalikku? Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
heavy Kirjutas:Mul kaugtuled siiski tavalised.

Ksenoni plokid on ise paigaldatud kapoti alla.
...

Kas sellel mudelil on kaug- ja lähituli eraldi pirnidega tehasest?

Või läks nüüd midagi viltu asja kirjelduses?

Mina saan teemast aru, et lähituled on isearetatud ksenoonid ja kaugtuled tehaseseades ehk H4-d. Midagi nagu ei klapi...Icon_confused
Vasta
#12
Eip.

Lihtsalt on sihukesed tuled, millel lähituled xenonid ja kauged tavalised.

Kui tuled kaugete peale lülitada, siis kustuvad lähi xenonid ära.
Aga kui tuledega vilgutada (kangi enda poole tõmmates), siis põlevad mõlemad.

Lasen asja järgmine nädal korda teha ja ausõna pole neid ise paigaldanud, vaid auto tuli Jaapanist juba selliste tuledega. Pole mingi tuunija mees ega hakkagi olema. Kusagil eespool postitanud mehele käis see vist vastu s.....tumist (kasutaja Laur).
Küsisin küsimuse, kuna polnud 100% kindel, et äkki peabki niimoodi olema nende tulede puhul. Arvasin, et mul need lihtsalt äkki liiga üles suunatud ja tänu sellele jätab kaugtulede puhul auto nina ette pimeda ala.
Vasta
#13
Nii.

Võttis aega, mis võttis, aga aega võttis Smile

Tuled Aare juures korda tehtud ja.............TÄITSA P.er......S, kuidas näitavad Nod

Tänud kaasmõtlejatele.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C124 sõidupealt lõi armatuuri tuled põlema Valgma 11 8,523 18-09-2017, 07:12 AM
Viimane postitus: Valgma
  300 ce ,ei saa käiku D peale ja Abs ,asr tuled põlevad. filter89 4 3,450 21-03-2013, 07:31 PM
Viimane postitus: filter89
  124 coupe kõik tuled armatuuris põlevad peavalu 7 6,413 10-03-2013, 08:18 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  abs ja asr tuled põlevad secman 11 4,820 09-03-2008, 09:48 PM
Viimane postitus: secman



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne