Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CD/Tv/Navi Raadio
#1
Need Raadiod MP3 cd ei mängi , kuid küsimus kas On võimalik tuua raadio tagant AUX juhe ehk siis sisend juhe, et saaks ühendada playeri või midagi taolist? Kui võuimalik siis kuidas raadio külest saaks?

Aitäh
Vasta
#2
sinu laeka sees on aux - auk

aga järgmine kord kirjuta mis auto sul on
Vasta
#3
osad saab panna mängima, osadele saab panna aux juhtme, osadele ei saa midagi teha.
Vasta
#4
marek Kirjutas:osad saab panna mängima, osadele saab panna aux juhtme, osadele ei saa midagi teha.

http://www.erta.ru/
need inimesed panevad igasse igasugust asju
Vasta
#5
Tere!

Ei hakanud eraldi uut teemat tegema, aga oleks üks küsimus seoses AUX'ga.

w203 Comand pakub AUX varianti, aga augu asukohta ei tea. Oskab keegi öelda kus see asub? Kas on maki taga ja vaja välja tuua või on kuskilt mujalt see kättesaadav?
Vasta
#6
voodoo Kirjutas:Tere!

Ei hakanud eraldi uut teemat tegema, aga oleks üks küsimus seoses AUX'ga.

w203 Comand pakub AUX varianti, aga augu asukohta ei tea. Oskab keegi öelda kus see asub? Kas on maki taga ja vaja välja tuua või on kuskilt mujalt see kättesaadav?
kindalaekas külje peal on 3,5mm pistik.
Vasta
#7
Suur tänuSmile päev läks korda koheEusa_dance Tekib küsimus, et mida küll veel avastada annab, ainult uusi avastusi tulebWink
Vasta
#8
Huvitav, kas mu plangul ka mingi pistik seal on....
Vasta
#9
rauntz Kirjutas:Huvitav, kas mu plangul ka mingi pistik seal on....
ainult comandidel.
Vasta
#10
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Huvitav, kas mu plangul ka mingi pistik seal on....
ainult comandidel.
ja kui seda seal ei ole, siis võib eeldada et comand on ise sinna aretatud ja juhet pole veetud? aga teoreetiliselt oleks võimalik..? (ilma suurema jebimiseta)
Vasta
#11
voodoo Kirjutas:ja kui seda seal ei ole, siis võib eeldada et comand on ise sinna aretatud ja juhet pole veetud? aga teoreetiliselt oleks võimalik..? (ilma suurema jebimiseta)
juhe peaks olema varuosana tellitav. osadel peaks olema pistik kõrvalistuja pool all juhtmetekarbis. päris kindel pole, aga viimane lahendus oli vist 2004+ mudelitel.
Vasta
#12
marek Kirjutas:
voodoo Kirjutas:ja kui seda seal ei ole, siis võib eeldada et comand on ise sinna aretatud ja juhet pole veetud? aga teoreetiliselt oleks võimalik..? (ilma suurema jebimiseta)
juhe peaks olema varuosana tellitav. osadel peaks olema pistik kõrvalistuja pool all juhtmetekarbis. päris kindel pole, aga viimane lahendus oli vist 2004+ mudelitel.
ok tänud, ma lähen seda asja tsekkima, 100 eeku eest sai mp3-player ka juba välja vaadatud. (kopp ees nende 15 looliste cd'de kirjutamisest, seda enam et pleieri võib vabalt sinna laekasse jättagi, ei riiva silma)
Vasta
#13
voodoo Kirjutas:
marek Kirjutas:
voodoo Kirjutas:ja kui seda seal ei ole, siis võib eeldada et comand on ise sinna aretatud ja juhet pole veetud? aga teoreetiliselt oleks võimalik..? (ilma suurema jebimiseta)
juhe peaks olema varuosana tellitav. osadel peaks olema pistik kõrvalistuja pool all juhtmetekarbis. päris kindel pole, aga viimane lahendus oli vist 2004+ mudelitel.
ok tänud, ma lähen seda asja tsekkima, 100 eeku eest sai mp3-player ka juba välja vaadatud. (kopp ees nende 15 looliste cd'de kirjutamisest, seda enam et pleieri võib vabalt sinna laekasse jättagi, ei riiva silma)

No sinna võib jätta küll jh, kuid natuke tüütu veel et laule tuleb vahetada playerist, aga las ta kurat mängib seal, ei peagi vahetamaSmile proovisin ka playeriga, aga otsustan ,et ostan siiski sepaturult CD/MP3 playeriRolleyes
aga see selleks, naljakas ikkagi et omad Mercedes-Benz pead ikka playerist kuulamaIcon_lol
Vasta
#14
West Kirjutas:aga see selleks, naljakas ikkagi et omad Mercedes-Benz pead ikka playerist kuulamaIcon_lol
ei pea, dietz'il on ipodi adapter olemas, mis näitab spidokal loo nimesid ja juhtimine käib makist. hinda ma parem ei ütle. Smile
Vasta
#15
marek Kirjutas:
West Kirjutas:aga see selleks, naljakas ikkagi et omad Mercedes-Benz pead ikka playerist kuulamaIcon_lol
ei pea, dietz'il on ipodi adapter olemas, mis näitab spidokal loo nimesid ja juhtimine käib makist. hinda ma parem ei ütle. Smile
Roolilt saab ka juhtida ja siin igasugu õpetusi kuidas auxsi ja muid jullasid lisada comandile http://www.mercupgrades.com/
Vasta
#16
Noh, ma va lollakas hakkasin seda aux otsa nii innukalt otsima, et sattusin mingi pisikese luugi peale, mis kindalaekas vasakul pool seinas oli... enne kui sain aru, et asi ei olegi taaskinnitatav, suutsin ta juba lahti kangutada ja midagi asjalikku mulle sealt vastu ei vahtinud. On veel ideid või ongi see sama koht, kus ta vähemasti PEAKS olema ?
Vasta
#17
voodoo Kirjutas:Noh, ma va lollakas hakkasin seda aux otsa nii innukalt otsima, et sattusin mingi pisikese luugi peale, mis kindalaekas vasakul pool seinas oli... enne kui sain aru, et asi ei olegi taaskinnitatav, suutsin ta juba lahti kangutada ja midagi asjalikku mulle sealt vastu ei vahtinud. On veel ideid või ongi see sama koht, kus ta vähemasti PEAKS olema ?

minul208 on ta paremal pool kindalaekas..... ja seda ei kata mingi kaas, lihtaslt 3,5mm läbimõõduga pistik.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  CLS W219 2008 küsimused comand ja navi kohta SGM 6 6,799 26-01-2020, 10:10 PM
Viimane postitus: noosik
  W208 raadio ei tee häält Multi 1 2,760 04-01-2018, 02:03 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  C 209 Raadio vait, aku läheb tühjaks nuff 3 2,762 27-09-2007, 11:19 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne