Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mingi undamine taga?
#1
124, 300d 90a. universaal automaat,  küsimus kui vastupidavad on tagusillad, peale talvel driftimist on tekkinud mingi undamine taga, ei tea kas on differ oma töö lõpetanud või hoopiski rattalaager, tähtsaim siis kuidas differ seda kannatab ja mis võib olla hind?
Vasta
#2
--Arx-- Kirjutas:124, 300d 90a. universaal automaat,  küsimus kui vastupidavad on tagusillad, peale talvel driftimist on tekkinud mingi undamine taga, ei tea kas on differ oma töö lõpetanud või hoopiski rattalaager, tähtsaim siis kuidas differ seda kannatab ja mis võib olla hind?

rattalaager teeb häält kurvides,differ aga veojõu mõjul..tee enne kui osi kokku ostma hakkad ikka kindlax kumb siis otsas on...
Vasta
#3
undamine on ka sirgelt sõtes, ja kurvides keerates jääb vait vahel.
Vasta
#4
--Arx-- Kirjutas:undamine on ka sirgelt sõtes, ja kurvides keerates jääb vait vahel.
siis on laager. tõsta auto üles ja keeruta/loksuta rattad läbi, saad täpselt teada.
Vasta
#5
selge, katsun täna asja käsile võtta.
Vasta
#6
kui autol tagumistest ratastest kinni võtta ja liigutada siis mingi asi nagu loksuks kuskil ja nii mõlema poolega., millest see tuleneb?
Vasta
#7
Siis võivad laagrid täiesti läbi olla- seal tegemist nö sisse pressitud laagritega, mida minuteada regullida ei saa.
Vasta
#8
selge, küsimus veel et olen kuulnud et difrid neil nõrgad, kuidas differ talvel driftides vastu peab?
Vasta
#9
--Arx-- Kirjutas:selge, küsimus veel et olen kuulnud et difrid neil nõrgad, kuidas differ talvel driftides vastu peab?

1) kuidas sa veel 300D-ga driftida kavatsed? Asi võtab külje ette ainult järsult keerates suure libedaga. Driftimise pm. peak ikka olema võimalikult pikkalt auto liuglemine ja kasutades selleks masina meeletuid hobuseid, mitte vanu eesleid Big Grin
Muidugi julge mees kes siin julgeb rääkida MB-ga driftimisest. Mõni kindlasti vaatab juba viltu sinu suunas. PS: mina mitte Tongue

2) 3.0 90a diisel nüüd kül nii rammus pole, et su patsaani differ ära lõhkuda.
Kui se tõesti läbi on siis ikka auto vanus ja loomulikk kulumine siin ka juba määrav.
Vasta
#10
differ läheb siis läbi kui kellal juba üle poole milli.
Vasta
#11
Ardo Kirjutas:
--Arx-- Kirjutas:selge, küsimus veel et olen kuulnud et difrid neil nõrgad, kuidas differ talvel driftides vastu peab?

1) kuidas sa veel 300D-ga driftida kavatsed? Asi võtab külje ette ainult järsult keerates suure libedaga. Driftimise pm. peak ikka olema võimalikult pikkalt auto liuglemine ja kasutades selleks masina meeletuid hobuseid, mitte vanu eesleid Big Grin
Muidugi julge mees kes siin julgeb rääkida MB-ga driftimisest. Mõni kindlasti vaatab juba viltu sinu suunas. PS: mina mitte Tongue

2) 3.0 90a diisel nüüd kül nii rammus pole, et su patsaani differ ära lõhkuda.
Kui se tõesti läbi on siis ikka auto vanus ja loomulikk kulumine siin ka juba määrav.
Ardo, ma arvan et koer on maetud sõnasse TALV. Selle ilmaga võtab ka 1.2 lada külje ette ja päris pikalt. Iseasi on see kas see on õige driftimine või mitte Doubt Ma ei usu et see mersut eriti palju lõhub, aga eks sa vaata kaua vastu peab Icon_smile
Pigem hakkab ennem käigukastil halb.
Vasta
#12
Noo selline talve naljatamine on sama mis tasku piljard aga suur vahe tavalise piljardiga Tongue
Vasta
#13
--Arx-- Kirjutas:selge, küsimus veel et olen kuulnud et difrid neil nõrgad, kuidas differ talvel driftides vastu peab?

Differ on tegelt suht hea- mida libedam, seda parem. Ainult rooli ja istme vaheline tugipuks tuleb üle kontrollida eelnevalt, et katki ei läheks mootor, käigukast, differ jms. Kui see puks ilma mõrade ja kulumisjälgedeta, siis ei hakka ülejäänud detailid ka nii kergelt minema Nod

No offenceWink Lihtsalt ei ole kuulnud, et need diffrid nii nõrgad oleksid.
Vasta
#14
Hobujõud ei lõhu difrit, difrit lõhub moment, nagu ka kõiki teisi jõuülekandeosasid. Ärge hoidke kokku õli ega õlivahetusega, muidu saabki pidevalt uusi-vanu difreid osta.

Jõuülekande kulumine sõltub just rooli ja istmevahelisest tihendist, "lõtkutamisest", ei teagi, mis oleks õigem sõna - jõnksutamine?

Ma pole veel ühestki MB difrist jagu saanud, ometi pole nad V8-V12 mootorite jaoks loodud difrid.
Momenti ka kõigest ca 380Nm`i jagu, difrini jõuab veidi vähem.
Ega diislitel seda vähem ei tohiks olla.
Vasta
#15
marek Kirjutas:differ läheb siis läbi kui kellal juba üle poole milli.

saab ka kiireminiSmile)) minuomal ees alla 400-JA JUBA LAULAB..
Vasta
#16
intsuonu Kirjutas:saab ka kiireminiSmile)) minuomal ees alla 400-JA JUBA LAULAB..
enne kui sinu kätte jõudis oli juba 500 seal ees ja keriti 200 peale. Tongue
Vasta
#17
marek Kirjutas:
intsuonu Kirjutas:saab ka kiireminiSmile)) minuomal ees alla 400-JA JUBA LAULAB..
enne kui sinu kätte jõudis oli juba 500 seal ees ja keriti 200 peale. Tongue

mine tea...kuigi võimalus olemas...a ega seda kudagi ei kontrolli ka...
deem!...Smile))
ahjaa!! ja kui sain oli ees 380..mitte 200...
Vasta
#18
Palju diffri vahetus ka maksab?

Ostsin endale hiljuti 230 TE (87a). Selle kuu hooldusarved on juba päris korralikud(õli, küünlad, ventika rihm, sarniirid, õhu filter,amordipadjad, rooliotsad, amordi kondid )- tahaks masina suht korda teha, ja loen ja mõtlen ka oma elektrirongi moodi häält tegeva tagadiffri peale.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W213 õhkvedurstus taga Luuri 28 2,058 18-01-2022, 10:48 PM
Viimane postitus: byh
Sad E250 atm kastiga mingi jamps Steltsik 1 639 28-05-2021, 12:25 PM
Viimane postitus: vreps
  w211 kumin/undamine ees vasakul? kubilius 7 4,051 25-08-2019, 08:00 AM
Viimane postitus: stihl
  S211 kliimaga mingi probleem BlackLady 10 5,072 17-07-2018, 03:10 PM
Viimane postitus: BlackLady
  s124 om603 turbo, imelik tiksumine taga ErikTsalko 13 9,652 07-06-2017, 12:39 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  S124,1994;300d; vaakumi otsad ja tundmatu blok spidomeetri taga 966mkr 7 4,121 19-04-2017, 02:16 PM
Viimane postitus: Treiku
  Mb w211 taga luugi lukk. Tafka007 3 3,595 02-11-2015, 03:41 PM
Viimane postitus: Tafka007
  S211 kaootiline undamine CityRed 2 2,903 27-03-2015, 05:03 PM
Viimane postitus: madis71
  Numbri märgi tuled taga Tafka007 2 1,977 13-03-2015, 10:40 AM
Viimane postitus: Tafka007
  kriuks taga sillas 124 aix19 17 9,789 12-06-2014, 09:18 PM
Viimane postitus: urraa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne