Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diagnostika
#1
kas keegi oskab soovitada häid diagnostika kohtasid peale silberi uuematele autodele ?
Vasta
#2
zzzolluzzz Kirjutas:kas keegi oskab soovitada häid diagnostika kohtasid  peale silberi uuematele autodele ?


Imre ka vist oskab midagi teha ja siis lasna alguses on üks Aleksander, numbrit ei mäleta, teisd kindlasti teavad
Vasta
#3
imre juures on diagnost sama hea kui läheks sigalasse mune kokku korjama, mis probleem sul üldse on autoga,?
Vasta
#4
MB abi, Peterburi tee 53A, Andrei Mäting 56614171
Vasta
#5
andrei väga asjalik aga seda ma ei ole aru saanud kas ta mootori diagnosti ka teeb?
Vasta
#6
Janis 509 2977. Võib vist öelda, et kõige kõvem Mercedes-Benz diagnostik.
Vasta
#7
ville Kirjutas:Janis 509 2977. Võib vist öelda, et kõige kõvem Mercedes-Benz diagnostik.

Kus kandis ta asub?
Vasta
#8
Merc500 Kirjutas:andrei väga asjalik aga seda ma ei ole aru saanud kas ta mootori diagnosti ka teeb?

Teeb küll. Minule ta aitas küll, kui olid probleemid mootori väljasuretamisega
Vasta
#9
kpokyc Kirjutas:
ville Kirjutas:Janis 509 2977. Võib vist öelda, et kõige kõvem Mercedes-Benz diagnostik.

Kus kandis ta asub?

Vaheldumisi Silberis ja Rakveres enda firmas.
Vasta
#10
Janis jah Rakveres ja Silberis. Rakveres Jaama 21, Pintlex OÜ.
Vasta
#11
suured tänud teile Smile
Vasta
#12
Tervist MB fännid.

Ei loe siit foorumist kuidagi välja, et kas on Tallinnas olemas mõni pädev MB diagnostik.

Mure järgmine: MB C200 (2000) põleb kollane mootori tuli, ESP ja BAS annab veateadet. Samas kõik toimib ja nii on olnud juba vähemalt aasta.
Kas ainuke koht on silber või veel on kuhu minna? Olen kuulnud, et hitech aitab MB omanikke!
Vasta
#13
Prauser Kirjutas:Ei loe siit foorumist kuidagi välja, et kas on Tallinnas olemas mõni pädev MB diagnostik.

MB abi, Peterburi tee 53A, Andrei Mäting 56614171
Eusa_whistleEusa_whistle
Vasta
#14
Prauser Kirjutas:Tervist MB fännid.

Ei loe siit foorumist kuidagi välja, et kas on Tallinnas olemas mõni pädev MB diagnostik.

Mure järgmine: MB C200 (2000) põleb kollane mootori tuli, ESP ja BAS annab veateadet. Samas kõik toimib ja nii on olnud juba vähemalt aasta.
Kas ainuke koht on silber või veel on kuhu minna? Olen kuulnud, et hitech aitab MB omanikke!

Kui ESP ja BASi tuli põleb siis sellisel hetkel on BAS ja ESP ka välja lülitatud - ehk siis tasuks arvestada kui manöövreid teed.
Pakun varianti mis viga võib olla - kas tüüpviga juhtmestikuga (klemmid vajavad uuendamist) või on siis piduripedaali asendi andur tuksis. Mõlemad panevad BASi ja ESP põlema.
Vasta
#15
Jutt õige. Parimal juhul on sul piduritule lyliti läbi, selle vahetamine võtab aega 20min (kui sedagi) ja asi korras. Endal põles BAS tuli. Andur asus minu meelest rooli all, korpus eest ära ja natuke jukerdamist ja asi oli korras. Aga selleks mootorile küll diagnostikat vaja teha ei ole, puhas elektri-kala.
Võid minna HORT AUTO OÜ, Madara tänaval (Tallinn) - minul tehti seal asi korda.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Webasto diagnostika ja remont. Kus?.. kpokyc 3 7,491 08-08-2015, 11:30 PM
Viimane postitus: RMB
  Diagnostika Tartus? Hugo 5 5,716 29-03-2009, 02:12 PM
Viimane postitus: smuko
  MB diagnostika.... 92S500 7 5,418 08-02-2009, 02:44 PM
Viimane postitus: kivialune
  Diagnostika kohad. coeng 27 13,616 11-07-2007, 09:11 PM
Viimane postitus: rauntz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne