Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allvee Audi :)
#1
Pole küll Mercedes-Benz,aga enne jääle minekut siiski mõtlemist.
http://fotoalbum.ee/photos/vashooder/set...e=1&seek=0
Vasta
#2
Kui käis järves siis võib isegi elulooma saada. Kuid kui aga merevees, siis ...Eusa_snooty
Aga noh parem oleks vist olnud see auto sinna jätta Smile
Vasta
#3
tnx, ega see sinu oma ometi pole?!?!
Vasta
#4
R129 Kirjutas:Kui käis järves siis võib isegi elulooma saada. Kuid kui aga merevees, siis ...Eusa_snooty
Aga noh parem oleks vist olnud see auto sinna jätta Smile


Meenutades Pärnu uputust siis mu kallil abikaasa vennal juhtus selline lugu, et ostis 6 kuud peale uputust ühe suht kalli auto . Auto osteti ühest suht esinuslikust esindusest. Ja suhtkoht pärast nädalast auto nautimist helistati talle ning paluti auto tagasi tuua ...

Ja maksti kinni kõik kulud mis oli selle nädalaga teinud . Seda põhjusel, et kuidagi oli siiski tulnud teave auto uppumisest . Hiljem müüdi see auto mega soodsalt maha tingimusel, et ostja on teadlik mereveekahjuliksest autole.
Vasta
#5
kalacompany Kirjutas:Meenutades Pärnu uputust siis mu kallil abikaasa vennal juhtus selline lugu, et ostis 6 kuud peale uputust ühe suht kalli auto . Auto osteti ühest suht esinuslikust esindusest. Ja suhtkoht pärast nädalast auto nautimist helistati talle ning paluti auto tagasi tuua ...

Ja maksti kinni kõik kulud mis oli selle nädalaga teinud . Seda põhjusel, et kuidagi oli siiski tulnud teave auto uppumisest . Hiljem müüdi see auto mega soodsalt maha tingimusel, et ostja on teadlik mereveekahjuliksest autole.
ahh ära valeta, eestis ple selline asi võimalik...Badgrin
Vasta
#6
marek Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Meenutades Pärnu uputust siis mu kallil abikaasa vennal juhtus selline lugu, et ostis 6 kuud peale uputust ühe suht kalli auto . Auto osteti ühest suht esinuslikust esindusest. Ja suhtkoht pärast nädalast auto nautimist helistati talle ning paluti auto tagasi tuua ...

Ja maksti kinni kõik kulud mis oli selle nädalaga teinud . Seda põhjusel, et kuidagi oli siiski tulnud teave auto uppumisest . Hiljem müüdi see auto mega soodsalt maha tingimusel, et ostja on teadlik mereveekahjuliksest autole.
ahh ära valeta, eestis ple selline asi võimalik...Badgrin

On võimalik . Tegemist oli 300 M iga mis oli Mazda esinduses müügil vahetusautode letis . Kulud olid siis talverehid ja mingi pudpadi ...
No loomulikult kes mida kalliks peab... 200.000 oli siis kasutatud masina eest suht palju.
Vasta
#7
Karl Kirjutas:tnx, ega see sinu oma ometi pole?!?!
Õnneks pole minu auto Smile)
Vasta
#8
marek Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Meenutades Pärnu uputust siis mu kallil abikaasa vennal juhtus selline lugu, et ostis 6 kuud peale uputust ühe suht kalli auto . Auto osteti ühest suht esinuslikust esindusest. Ja suhtkoht pärast nädalast auto nautimist helistati talle ning paluti auto tagasi tuua ...

Ja maksti kinni kõik kulud mis oli selle nädalaga teinud . Seda põhjusel, et kuidagi oli siiski tulnud teave auto uppumisest . Hiljem müüdi see auto mega soodsalt maha tingimusel, et ostja on teadlik mereveekahjuliksest autole.
ahh ära valeta, eestis ple selline asi võimalik...Badgrin

On võimalik ja tean ka ise vastavaid juhuseid.
Lihtsalt liiga pallju on Eestis elus Veneaja Nossoveid kes arvavad et inimesi pettes ja nende teadmatust ära kasutades on hea raha teenida. SIinkohal soovitan alati probleemide puhul võtta ühendust tarbija kaitsega alati ennem ostu ka igaks juhuks kuna nii saad ennast päästa hummemast ja vajadusel auto ka eelmisele omanikule tagastada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne