Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varastatud Nikon D40 kaamera.
#1
Ei leidnud paremat kohta, kui see, kuhu teema teha.

Nikon D40, seerianumber - 6071033
Nikkor 18-55mm II, seerianumber - 2116667

Lisaks kaamerale ning objektiivile jäi kurikaela näppu ka Sandiski 1 gb mälukaart ning Samsonite kaamerakott.
Vargus toimus 2. veebruari ööl Maakri tänaval, Tallinnas.

[Pilt: Pilt086.jpg]

Lahenduseni viiva info eest sümboolne tasu!

Kontakt:
ardoholts@gmail.com
56562676
Vasta
#2
ML - majanduslangus mis teha.

Mul läks kunagi autost läptop jalutama - see oli vist a 2006 ja maksis ta tollal üle 20 K krooni. 2 ja poole aasta pärast helistati politseist, et tulge järgi - kuskil Koplis olid mingeid kortereid puistanud ja leiti.
Kusjuures - tänu sellele, et mul ei olnud seal absoluutselt mingisuguseid koode peal saadi arvuti lahti ja sealt siis ka minu kontaktandmed leiti. Seerianumber ja krimmasjad jne - ei ei ei neid me ei kontrolli öeldi mulle politseist.
Vasta
#3
Leitud! Smile
Vasta
#4
Rain01 Kirjutas:Leitud! Smile

Kuidas leidsid?

Lisaks veel juurde, et kui sul kaamera ja muu pidi-padi oli järtud ilusti nähtavale kohale siis oled küll ise süüdi!
Vasta
#5
Nii ruttu leitud,äkki polnudki autos!?
Kas majanduslangusega saab mersumärgi vargust ka põhjendada?Möödunud reedel enne lõunat Tondi Selveri parklastAngry
Vasta
#6
Jah. Tõesti, ma jätsin ta autosse. See oli esimene kord, kui ta sinna jäi. Ma lihtsalt ei viitsinud õhtul enam teda ära tooma minna. Mõtlesin, et kui tõenäoline see ikka on, et just täna tuleb Vanja sinna nurga taha luurama. Kaamera oli autos tegelikult üsna varjatud kohas.

Aga asi toimus siis nii:

Täna päeval helistas mul sõber, et ta meilile tuli kiri, kus öeldi, et on ostetud Nikon D40 kaamera 2800 krooniga. See on selgelt alla turuhinna ja see tundus talle kahtlane. Kuna kaamera ostja oli kinnisvaramaakler, siis mul sõber tegi ühe teise inimesega nii, et läks üht korterit vaatama. Samas nad tahtsid ka kaamerat vaadata, et veenduda, kas tal on D40. Kõik tunnusmärgid klappisid ja asi oli enamvähem selge. Nad tulid rahulikult ära ja läksid kohvikusse istuma.

Nad helistasid ka politseisse. Seal öeldi, et kaamera tegelik omanik (mina) peaks ka ikka kohal olema. Peale seda, kui minul kool läbi sai (Jah, ma lõpetan gümnaasiumi see aasta Tongue), helistasin ma sellele maaklerile ja tahtsin ka üht korterit näha. Kui me siis seal korterit vaatasime, veendusin ka mina, et tal on käes minu kaamera. Ei öelnud talle veel midagi. Tegin sõbrale vastamata kõne, et ta politsei kutsuks. Nad ootasid all autos. Ja kui me maakleriga siis lõpuks õue astusime, oli meie ümber 3 politseinikku. Näitasin neile kaamera dokumendid ette ja nad jäid rahule. Ja siis läksime koos politseijaoskonda ja klaarisime asja ära. Praegu on mu kaamera politseijaoskonnas ja homme peaksin kätte saama Smile.

Kinkisin tollele maaklerile ühe shampuse kah, et tal liiga morn tuju poleks Smile. Ta jäi pmst oma rahast ilma ju.
Aga lõpp hea, kõik hea!
Vasta
#7
Kes saatis kirja? Kas maakler ise saatis , et ostis ?
Miks saatis kirja ? Kas oli kuskilt lugenud, et selline varastatud?

Mitte midagi ei saanud ausalt aru Icon_redface

Aga tore, et oma kaamera kätte said Smile
Vasta
#8
kalacompany Kirjutas:Kes saatis kirja? Kas maakler ise saatis , et ostis ?
Miks saatis kirja ? Kas oli kuskilt lugenud, et selline varastatud?

Mulle tuli anonüümne vihje, et too maakler ostis kaamera kahtlaselt soodsa hinnaga.

Teated varguse kohta (Minu nimega ja enamuses minu kasutaja alt, kuigi tegelik ohver Rain oli.) rippusid Eestifotos, Fotokalas, Hinnavaatluses, Saabnetis, Mazdaklubis, MB klubis ja SR'is - eks ühele ausale kodanikule jäi üks neist silma.

Heatahtlikust ostjast (maaklerist) on kahju. Kellegil korterit osta/üürida pole plaanis - http://www.city24.ee/client/city24client...APPARTMENT ?
Usaldusväärne ning heatahtlik vennike paistis olevat. Ka hinnad paistsid kohati üsna head!

Varga kohta kahjuks peale tel. nr. (mis ilmselt kõnekaardi oma) ning arvatava eesnime muud infot pole.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Varastatud w220 esipampri liistud Ro8ert 2 2,642 15-05-2014, 07:54 PM
Viimane postitus: free4offers
  Varastatud ATV, keevitused, plasmalõikur. Volts 0 2,285 24-04-2014, 07:15 PM
Viimane postitus: Volts
  Varastatud MB W123 ilukilbid Mich 0 1,841 04-07-2013, 01:18 PM
Viimane postitus: Mich
  Varastatud veljed rax31 0 2,267 27-09-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: rax31
  Varastatud MB valuveljed 16" Tallinnast haamer 0 2,217 24-03-2012, 05:19 PM
Viimane postitus: haamer
  Varastatud w211 Peeglid junkru 7 5,929 01-01-2012, 07:50 AM
Viimane postitus: nostromo
  Varastatud hall Mercedes Benz E 230 region05 3 4,086 02-11-2011, 02:25 AM
Viimane postitus: region05
  01.09.2009 VARASTATUD hall CE 300! - LEITUD! heiki_p 40 26,943 06-06-2011, 10:31 PM
Viimane postitus: kalle68
  Varastatud Lexus GS 430 President 760AXU Andres65 4 5,527 03-04-2011, 05:29 PM
Viimane postitus: laisad
  Varastatud peegliklaasid on leitud! hanka 12 10,340 10-02-2011, 06:35 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne