Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saame kokku laupäeval 24.01
#21
Indrek Kirjutas:
essu77 Kirjutas:Meie tuleme, kui kruuse pakutakse ja Classicut ka ;-)

Ok 1 ajakiri perekond Esteri ja Taavile kirjas - kruuse kinni ei pane, neid peaks jätkuma

No okei, paneb siis perek. Rauntzile ka ühe ajakirja lukku, ju jõuab tulla ikka...
Vasta
#22
essu77 Kirjutas:Meie tuleme, kui kruuse pakutakse ja Classicut ka ;-)
Meie ka-võibolla!
Vasta
#23
Tundub, et lund ikka on ja see kuskile homseks ei kao. Seega autod puhtaks ja pakkuge ilus koht välja, kus pildistada
Vasta
#24
Indrek Kirjutas:Tundub, et lund ikka on ja see kuskile homseks ei kao. Seega autod puhtaks ja pakkuge ilus koht välja, kus pildistada

Ghleeni lossi juuresEusa_dance
Vasta
#25
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Tundub, et lund ikka on ja see kuskile homseks ei kao. Seega autod puhtaks ja pakkuge ilus koht välja, kus pildistada

Ghleeni lossi juuresEusa_dance


Mnjaa, väga hea idee
Vasta
#26
Seal saaks küll ilusad pildid... Aga ma kaldun arvama, et kui autod sinna jõuavad, on enamus mustad jälle Unibrow
Vasta
#27
rauntz Kirjutas:Seal saaks küll ilusad pildid... Aga ma kaldun arvama, et kui autod sinna jõuavad, on enamus mustad jälle Unibrow

Tahtsin just sama öelda, seal minu andmetel pesulat ka pole :-)
Vasta
#28
arvan ,et tulen ka uudistama
Vasta
#29
Kui Allah vähegi tervist ja jõudu annab, siis olen kohal!
Vasta
#30
Rumal mees Harjumaalt küsib: Kas siis kokkusaamine on Mustika keskuse juures või N. von Glehni lossi juures...? Ilmselt olen midagi maha magandRolleyes
Vasta
#31
Boamadu Kirjutas:Rumal mees Harjumaalt küsib: Kas siis kokkusaamine on Mustika keskuse juures või N. von Glehni lossi juures...? Ilmselt olen midagi maha magandRolleyes

Mustikas muidugi
Vasta
#32
Mõtlesin välja et tulen vist ise kah vaatama, huvitav kas ma panen pihta kus ja kes teie seal olete, sel ajal peaks parkla suht täis olema. Pange kellegi katusele klubilipp püstiIcon_smile
Vasta
#33
Lõoke Kirjutas:
essu77 Kirjutas:Meie tuleme, kui kruuse pakutakse ja Classicut ka ;-)
Meie ka-võibolla!
Kahjuks ei jõua...Icon_sad
Vasta
#34
Kuram ma ka ei vabane lapsehoidja kohustustest veel tunni jooksul, jääb kah ära siiski. Thumbsdown
Vasta
#35
Pildimaterjali siis ka:

http://www.mbklubi.ee/Tali/

Kuna ilm oli üsna pime, siis head kvaliteeti ei saanud
Vasta
#36
Indrek Kirjutas:Pildimaterjali siis ka:

http://www.mbklubi.ee/Tali/

Kuna ilm oli üsna pime, siis head kvaliteeti ei saanud

...see udutuledega bemm pildiseeria lõpus on minu jaoks kulmu kortsutama panev - on õnneks ainuke, kelle juht ei ole aru saanud, et udutuled ei ole lisatuled vaid tuled kasutamiseks väga halva nähtavuse korral...Retard

Aga pildimaterjal ulatuslik...Thumbsup

Kahju aga siiski, et seekord külmetusele alla andma pidin ja ise kohale tulla ei saanud, eks siis järgmine kordNod
Vasta
#37
liisel Kirjutas:Kõik on kenad... aga midagi teha ei ole, Kupee on minu lemmik Icon_redface

Midagi ei ole teha, ka minulemmik oli see kupeeNod
Vasta
#38
Täpsustan - ON.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne