Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ei tea kas maksab?
#1
On see masin siit keskkonnast pärit või teab sellest keegi midagi ?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=576403
Vasta
#2
kui sa tahad autod millele ei hoolitsenud siis osta seda aga kui annavad 10tonni eest
Vasta
#3
Ma arvan, et sellise raha eest annab paremat tahta. Mootor korralikult käima panna(või osta mõne tuhande eest korralikult töötav mootor) ja auto ära pesta, siis võiks juba hinna 2-3`ga korrutada.
Vasta
#4
Peale täpsustavat tel kõnet tekkis küsimus ,kas sellel mudelil võib olla
bensiini pumpa katkestav lüliti kusagil pagasnikus, mis põrutusega võis sisse lülituda. Jutu järgi sai treila peale omal jalal ja maha ajades enam ei käivitunud.
Vasta
#5
Kui ma 1.8 mootorit 3.2 vastu vahetasin, siis oli jama bensupumbareleega. Nimelt neid oli justkui 2tk. Üks siis selline tavaline kuubik, teine kaitsmekarbis olev suurem risttahukakujuline releeplokk, kust käis läbi bensupumbatoide. Mina tegin küll süsteemi ümber, aga võimalik.
Pagassis ei tohiks midagi olla, pumpadest või pumbast otse releeni kaablid.
Vasta
#6
15 k pole tglt palju, nahksisu ju sees, ehk saab hinda veel paar kilo alla, siis suht ok´lt saadud.
Vasta
#7
Ok nädalavahetusel peab siis üle vaatama .kere värvimine olevat kah kuskil kuuri all tehtud ,aga sellise kultuuri kihi alt ei paista piltidel midagi välja. Eks näis mis seal on . Lihtsalt ei ole kuulnud ,et ükski masin treileri peal ära oleks surnud.
Vasta
#8
Täitsa uskumatu, et masin näeb selline välja. Icon_sad
Huvitav, mis sellega küll tehtud on?

See masin oli 2003 aastal minu oma ning väga heas korras.
Lisan siia oma kunagise müügikuulutuse lingi: Auto24
Vasta
#9
Rico Kirjutas:Täitsa uskumatu, et masin näeb selline välja. Icon_sad
Huvitav, mis sellega küll tehtud on?

See masin oli 2003 aastal minu oma ning väga heas korras.
Lisan siia oma kunagise müügikuulutuse lingi: Auto24

Väga kompu oliIcon_razz
Huvitav, kuidas on võimalik nii ilus isend selliseks hoorata? Aru ma ei saa...
Vasta
#10
liisel Kirjutas:
Martin Kirjutas:Väga kompu oliIcon_razz
Huvitav, kuidas on võimalik nii ilus isend selliseks hoorata? Aru ma ei saa...

Miks ei võiks jälgida mida kirjutatakse? Ma ise ei ole ka mingi sündsuse etalon, aga teatud kohtades ikka vaatan ja mõtlen mida ja kuidas ütlen.

Vaata neid kahte pilte ja siis saad aru, mis selle autoga tehtud on. Antud juhul kasutatakse sellist väljendit autoga halvasti kohtlemise suhtes, mitte seda mida sa võib-olla alguses mõtlesid. Väga levinud kõnekäänd.

Ei saa su pahameelest aru, kas kedagi teist ka häiris?
Vasta
#11
Seltsimehed, tolmukiht autol ei tähenda veel hooramist, peaasjalikult võib see viidata pikaajalisele seismisele, mida on ka kuulutuses märgitud.

Kuigi jah regressioon on olnud tugev.
Vasta
#12
Eks naistel ole sõnast Horamine oma arusaam.
Vasta
#13
liisel Kirjutas:
Ardo Kirjutas:Eks naistel ole sõnast Horamine oma arusaam.

ma ei mõelnud konkreetselt seda sõna... olen siinseid tekste jälginud ja on nii mõnigi lause silma riivanud... ja milline siis sinu arust minu arusaam sellest sõnast on??

Oleneb kas teemaks on naised või autod. Mersude puhul mida vanem väljalase seda parem kvalikteet. Naiste puhul väga ei soovi teada kes oli eelmine kasutaja ja kui julmalt see temaga hoorata võis ja vanadusega naised ka just rohkem hinda ei lähe....irww...
Vasta
#14
Palun ärge kakelge enam.Eusa_angel
Vasta
#15
Ardo Kirjutas:Oleneb kas teemaks on naised või autod. Mersude puhul mida vanem väljalase seda parem kvalikteet. Naiste puhul väga ei soovi teada kes oli eelmine kasutaja ja kui julmalt see temaga hoorata võis ja vanadusega naised ka just rohkem hinda ei lähe....irww...

üldiselt ei ole vahet kas hooramine on teostatud auto või naise kallal tulemus on üldjuhul sama jah kahjud pahatihti pöördumatud, sellest ka sõna universaalne kasutus.
Vasta
#16
sõna "hooramine" auto koha pealt tähendaks siis pidevat ja jõhkrat kummipõletamist ja paarutamist, sisu ja värvkatte halba hooldust(kui üldse), mootori maximumpöörete piiraja igapäevast kasutamist ja hooldustele vilistamist.
Vasta
#17
Tere!

See masin on olnud siin juba korra müügis !
Siis oli hindeks mingi 10kilo ja kaasa oli anda lausa 2jooksu valusi.
Aga siis auto vähemalt käivitus Smile
Mure oli selles et kui soojaks läks suri välja ja enam ei käivitunud !
Pensu pump peaks küll korras olema, seal mingi muu kala.
Auto on väljas kõvasti seisnud ja need "keretööd" mis seal tehtud
olid lausa jubedad. mõlemad tiivad, kapott, väheamt üks uks.
Mis muinu puhul ostu katki jättis oli kapoti alune.
Seal oli kõik nii roostes, kummaline et see mootor seal ültse kohal
püsis. Sama lugu taga "tuulutus" oli igal pool olemas.
Aga ex ikka oma silm ole kuningas !
Vasta
#18
Hooratas, hooratas, hooratas jahh... Või kuidas see laul käiski...

Aga tegelikult- öelge, millise heas korras Mercedes-Benz te saate 15k eest Badgrin ?
Autot ei ole ka heast-paremast tühjaks visatud: valud all, nahksisu ka täitsa ok jne... Kahju muidugi, et nii on läinud selle kubega, aga eks igal asjal on oma hind- nagu ka sellest vanast kuulutusest näha. Kuskil kindlasti ka mees, kes sellest oleks suuteline elulooma tegema. Neid siin ikka leidub.

Ning kultuurikihi järgi ei saa ju üldse auto tehn. seisukorda hinnata Icon_biggrin
Vasta
#19
Veiko66 Kirjutas:Tere!

See masin on olnud siin juba korra müügis !
Siis oli hindeks mingi 10kilo ja kaasa oli anda lausa 2jooksu valusi.
Aga siis auto vähemalt käivitus Smile
Mure oli selles et kui soojaks läks suri välja ja enam ei käivitunud !
Pensu pump peaks küll korras olema, seal mingi muu kala.
Auto on väljas kõvasti seisnud ja need "keretööd" mis seal tehtud
olid lausa jubedad. mõlemad tiivad, kapott, väheamt üks uks.
Mis muinu puhul ostu katki jättis oli kapoti alune.
Seal oli kõik nii roostes, kummaline et see mootor seal ültse kohal
püsis. Sama lugu taga "tuulutus" oli igal pool olemas.
Aga ex ikka oma silm ole kuningas !

Aitähh, sa hoidsid mulle kõvasti aega kokku, isu läks kohe üle.
valukaid pole seekord ühtegi paari , sinu seletuse järgi pole seal  ei keret ega mootorit .Selle raha eest pakutakse siis sisuliselt plekkvelgi ja salongi ja selle ümber kontuuride järgi auto ehitamine läheb vist tiba kallimaks kui korraga vähe viisakam masin muretseda. Igatahes tänan ammendava info eest.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C140 CL600 M120 ost aastal 2017? Kas jupid 10 aasta tagusega endiselt kosmilised? nostromo 6 5,106 17-11-2017, 09:05 AM
Viimane postitus: nostromo
  Kas keegi teab midagi nendest masinatest? SilverASH 4 5,289 15-12-2016, 03:04 PM
Viimane postitus: SilverASH
  Kas keegi teab antud autodest midagi? w124/w202 k2igukast 1 3,543 15-10-2015, 10:54 AM
Viimane postitus: Treiku
  Kas kellelgi on infot müügis oleva G kohta karuanton 5 5,674 20-08-2014, 08:44 AM
Viimane postitus: karuanton
  W140 s350 td . Kas osta või mitte ? lincoln84 5 5,878 10-12-2013, 09:27 PM
Viimane postitus: Laur
  Kas tasub osta? W123 Meren 10 8,740 02-12-2013, 12:07 PM
Viimane postitus: erkilo
  Kas tasub osta ....? v6sa 1 3,159 25-10-2013, 09:21 AM
Viimane postitus: Lahekas
  Kas MB C-klass (w203) või BMW 3 seeria? allgoes 14 14,938 17-01-2013, 09:40 PM
Viimane postitus: allgoes
  Kas keegi on seda pilli vaatamas käinud?? ktmduke 2 3,765 10-12-2012, 12:54 PM
Viimane postitus: ktmduke
  Kas w211, w220 või w163 Nostop 3 3,715 26-08-2012, 05:39 PM
Viimane postitus: igiliikur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne