Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimus - mis autoga tegu:D
#21
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Ok, tegu siis W115 ja 220 D manuaal oli.

See Mercedes-Benz oli klubi loomise aluseks.

mina arvasin et see on täpselt diisel, aga W114 ja W115 on samad või nendel on palju erinevusi?

w114 in R6 mootoriga w115 on R4
Vasta
#22
eks ta ikka ole w115 tean kuna tuttaval on ka selline kõva pill on see
Vasta
#23
smart000 Kirjutas:eks ta ikka ole w115 tean kuna tuttaval on ka selline  kõva pill on see
Hinga ikka ka vahepeal!
Vasta
#24
Karl Kirjutas:
jansa Kirjutas:see oli see pralle, kus öösel lõkke ümber fekalisti laulust mersuklubi laul sai Smile

Kas oli...? See laul sündis minu mäletamist mööda Vändras, kuid võin ka eksida.

Eksid jah, alguse sai ikka Vasalemmas, vändras oli Sulol juba ju laulu sõnad paberil kaasas ja enamvähem valmis. Vasalemmas hakati aga vaikselt jämmima juba.
Mäletan veel, et Vasalemmas taheti sulole lõuga anda, kui nüüd järele mõelda, siis sama taheti ka Kose-Uuemõisas:d

Need olid head ajad
Vasta
#25
Tsitaat:Mäletan veel, et Vasalemmas taheti sulole lõuga anda, kui nüüd järele mõelda, siis sama taheti ka Kose-Uuemõisas:d

Need olid head ajad

Miks siis kohe nii karmilt? Omas pundis ikka sõbralikult Smile
Vasta
#26
Taffinaff Kirjutas:
Tsitaat:Mäletan veel, et Vasalemmas taheti sulole lõuga anda, kui nüüd järele mõelda, siis sama taheti ka Kose-Uuemõisas:d

Need olid head ajad

Miks siis kohe nii karmilt? Omas pundis ikka sõbralikult Smile

Need olid mingid teised tegelased
Vasta
#27
HotPapa Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Ok, tegu siis W115 ja 220 D manuaal oli.

See Mercedes-Benz oli klubi loomise aluseks.

mina arvasin et see on täpselt diisel, aga W114 ja W115 on samad või nendel on palju erinevusi?

w114 in R6 mootoriga w115 on R4

W114 oli tõesti R6 mootoriga (sedaan & kupee), kuid W115 oli 4-silindriliste bensiini- ja diiselmootoritega, lisaks veel palju sensatsioone tekitanud legendaarne OM617 3.0 R5 diisel (tuli vist alles 1975) Icon_smile
Vasta
#28
Kui tegu klubi jaox nii tähtsa autoga, siis olex huvitav teada, mis sellest praegusex saanud on ja see uuesti klubisse tagasi organiseerida.
Vasta
#29
Werewolf Kirjutas:Kui tegu klubi jaox nii tähtsa autoga, siis olex huvitav teada, mis sellest praegusex saanud on ja see uuesti klubisse tagasi organiseerida.

Ma arvan, et sellest autost on 3 opelit tehtudBadgrin
Vasta
#30
See tähendab vist, et läx pressi alla. Kahju!
Vasta
#31
Indrek Kirjutas:
Werewolf Kirjutas:Kui tegu klubi jaox nii tähtsa autoga, siis olex huvitav teada, mis sellest praegusex saanud on ja see uuesti klubisse tagasi organiseerida.

Ma arvan, et sellest autost on 3 opelit tehtudBadgrin
No jah .......kahjuks jah opeliteks......aga vähemalt need opelid saavad korralikust metallist tehtud Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#32
Werewolf Kirjutas:Kui tegu klubi jaox nii tähtsa autoga, siis olex huvitav teada, mis sellest praegusex saanud on ja see uuesti klubisse tagasi organiseerida.
Noh mine osta Askarist miski masin ja tykike temast ongi tagasi Big GrinBig Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis te arvate rallikrossist? Karl 5 3,391 05-09-2007, 06:52 PM
Viimane postitus: Moss



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne