Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
See konkreetne 129
#1
Tere,

Sõbral tekkis huvi just selle konkreetse masina vastu.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Ostuabi manuaal on tal kenasti juba pähe õpitud Icon_cool

Äkki keegi on vaatamas käinud või seda konkreetset autot omanud? info oleks väga abiks.
Vasta
#2
Foorumis sahistavad, et äkki on see auto nüüdseks selline.......

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#3
sumpaots on küll samasugune...
Vasta
#4
HotPapa Kirjutas:sumpaots on küll samasugune...

Sisu, sumpa, mootor, aastaarv, värvi....kõik sama..või siis väga suur kokkusattumus.

Vasta
#5
Eks täna ongi selline seis, et kui tahad autost raha teha, siis ainult Kasko abiga. Samas on see isend (tervena) ikka väga soodsa hinnaga????vaatamata sellele, et tal pole korralikku mootorit.Badgrin
Vasta
#6
OK, siis võib selle teema vist lukku panna Smile
Vasta
#7
Aga kas su sõber pole seda autot UM-is vaatamas käinud, äkki pole ikka sama auto?
Vasta
#8
see UM-i kuulutus on ju aktiivne. Ma arvan, et oleks see too romulas olev ised siis oleks ju kuulutus ka maha võetud või mis
Vasta
#9
Nii,

Jutu jätkuks siis. Kirjutasime UMi ja nad ütlesid, et auto on täiesti olemas ja tsiteerin "EI OLE SAMA AUTO" (täpselt nii nad vastasid Badgrin) tundub, et pole esimene kord kui nende käest küsiti...

Igatahes, lähme kaeme masina üle...
Vasta
#10
OBS rääkis, et mingi mootori kala pidi olema....
Üks naesterahvas käis seda uurimas.... aga kuna ta ei jaga autodest, siis midagi täpsemat ei osanud öelda.
Vasta
#11
Vabandage ,vabandage  ma maalt ja obesega , olen kuulnud  ja tean , mis on ABS,RDS ,GPS,  SMS JA  SRS  ja veel kuulnud OB st , aga mis see OBS siis on ? Minu autol seda igatahes ei ole??? (nali)
Natuke kala kohta kaaaa.Ärimaailmas on 1 seadus , mis kehtib :ILMA RAHATA JA POOLE HINNAGA EI SAA MITTE MIDAGI. Ja kindlustuse andmetel on tegemist erinevate autodega.Vabandage , kui midagi läks valesti.
Vasta
#12
OBS on lühend uudisteagentuuri "odna baba skasala" esitähtedest
Vasta
#13
Selve juttuBadgrin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Konkreetne S 300sd küsimus dannuuu 12 11,029 10-10-2010, 05:41 PM
Viimane postitus: ReinGSM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne