Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline oli Sinu kõige ohtlikum olukord liikluses? Kuidas selles lahendasid?
#11
See hetk oli Rootsis, palju tõuse ja langusi. Oli teelõik kus kiirus pidevalt vaheldus, minu ees veoauto. Loomulikult oli tänu veoauto kiirendusvõimele tekkinud pikem kolonn ja otsustasin möödasõidu teha. Kiirus oli just läinud 90nelt 60nele ja tundus sobiv 60 alas see möödumine teha, kuna mootoriks oli 1,6 ja koorem peal. Sirge tee oma tõusude ja langustega, umbes 1km kauguselt paisitsid vastusõitva auto tuled. Meie vahele jääv teelõik oli aga täiesti "pime ala". Rahulikult siis 5 käiguga möödasõitu tegema... Ja siis see tuli, vaevalt olin jõudnud veoautost mööduda. Järmine hetk oli kui vastutuleva autoga oli vahe paar sekundit ja rool käis väga kiiresti paremale. Tunne oli, et kui vastusõitvas autos oleks keegi ajalehte lugenud, siis oleks näinud mina ka seda lugeda.
Kuna aga Eestist, siis ei saanud ju sinna veoauto ette enam passima jääda.
On teisigi ja ka tagajärgedega õnnetusi olnud. Rootsis juhtunule isegi ei mõtle, kuigi seal oleks võinud elu jätta. Külglibisemisse sattudes on aega tegutseda pikalt, seal oli aga ainult üks võimalus ja paar sekundit.

Üks viimasemaid tobedusi mis olen teinud juhtus Norras. Viaduktilt mahasõit ja loomulikult ees veoauto jälle. Kuigi seda 2realist teed on mitu korda sõidetud, siis tookord arvasin miskipärast, et tegemist on 4realisega... Rahulikult siis möödasõidul jälle, kui äkki vastutulevad autod hakkasid tegema äkkpidurdusi ja kõvasti kraavi poole kalduma... Siis oli küll häbi.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Milline oli Sinu kõige ohtlikum olukord liikluses? Kuidas selles lahendasid? - Autor: väikemees - 13-09-2009, 01:02 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tore olukord Järvevanal lumeleopard 36 54,067 21-12-2009, 11:37 AM
Viimane postitus: Martin



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne