Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metallica
#1
Metallica siis 13 juuni Tallinna Lauluväljakul.Põhja-ja Ida Euroopa ainuke kontsert.On korra nähtud - tasub minna!
  Karl ja Martiini - te ju ei lähe , onju?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#2
mina olen kohal kui viis kopikat!

krt george brown ja prodigy tulevad ka veel. tundub, et eesti on kaardile ikka märgitud, ei jõua enam kvaliteetvärki ära kuulata Smile
...
Vasta
#3
Lõoke Kirjutas:Metallica siis 13 juuni Tallinna Lauluväljakul.Põhja-ja Ida Euroopa ainuke  kontsert.On korra nähtud - tasub minna!
  Karl ja Martiini - te ju ei lähe , onju?
Ei mingil juhul!
Ja esmaspäeval ei osta piletit!
W124 E500 Limited
Vasta
#4
saab esmaspäevast osta? oi fakk... Smile
...
Vasta
#5
olen kohal! pilet esi ritta.!
56562200
Vasta
#6
http://www.postimees.ee/140306/online_uu...194915.php

hmmm, selle esirea kohta ei oskagi arvata, et kuida sinna saab või mis süsteem on, olen käinud Helsingis paar aastat tagasi, staadionil, seal oli näit. lavaesine osa mingite fännipiletitega. Aed ümber ja puha. Ülejäänud mass tammus siis eemal rivitult. Meil olid mingid tribüünikohad (Eestist vist muid ei saandki?) ja soomeliku tähenärimisega valvati, et keegi kuskile paremasse sektorisse või suisa platsile ei roniks (roniti muidugi ikka :)).
Nii et eks esmaspäeval paistab.
Vasta
#7
Eino liigahea ju, kui nüüd mingit komeeti vahepeal ei tule siis ma kohal.
Paneks siis lingi kah... http://www.piletilevi.ee/index.php?lang=est&id=148,669 [Pilt: rockon.gif]

edit: jansa juba pani aga topelt ei kärise :biggergrin:
Turbo
Vasta
#8
Normulllll,mida ma muud oskan kosta.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
Ei hakanud uut teemat tegema, kuid suvi tõotab tulla huvitav, - lisaks on Helsingis 5 Juulil Guns`n Roses.
Piletid müüdi läbi, interneti teel, 8 minutiga 40 000 piletit. Minul 4 piletit olemas :evil:
Vasta
#10
Tam Kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, kuid suvi tõotab tulla huvitav, - lisaks on Helsingis 5 Juulil Guns`n Roses.
Piletid müüdi läbi, interneti teel, 8 minutiga 40 000 piletit. Minul 4 piletit olemas :evil:
Et missugune neist Guns`n Roses-test Tongue
Cach my drift? Tongue
W124 E500 Limited
Vasta
#11
martiini Kirjutas:
Tam Kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, kuid suvi tõotab tulla huvitav, - lisaks on Helsingis 5 Juulil Guns`n Roses.
Piletid müüdi läbi, interneti teel, 8 minutiga 40 000 piletit. Minul 4 piletit olemas :evil:
Et missugune neist Guns`n Roses-test Tongue
Cach my drift? Tongue

Vana Axel Rose on kohal ja sellest piisab, kui driftisid bändi koosseisu alaselt, ...kuid nii see juba on paljude vanade rocki puntidega, et originaal koosseisust ainult laulja järel, kui sedagi.
Vasta
#12
noh, ses suhtes Metallica ju üsnagi hästi ühes tükis püsinud :)
Vasta
#13
http://www.metallica.com
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#14
Andres Kirjutas:krt george brown ja prodigy tulevad ka veel. tundub, et eesti on kaardile ikka märgitud, ei jõua enam kvaliteetvärki ära kuulata Smile

Mehed-mehed - ärge vene tätuud unustage, mis ju ka varsti eestis!!! kvaliteeti nii et mustab.... :biggergrin:Confusedmash:

Aga metallical kohal nii või naa... :hump:
Vasta
#15
igal juhul käpp, kahju aint, et nad eesti kontserdile liiga vähe helimatsu kaasa veavad. eelmine lauluväljaku kontsert olin eest umbes viiendas reas, aga matsu jäi vajaka. ei pand õieti diafragmat vibreerima. nüüd siis teisele katsele :bigsmile:
Vasta
#16
julllmmmm heaaa........peab ka mudima tengelpungaConfusedmash:
Vasta
#17
sai eelmine kord käidud ja eks tuleb ka nüüd minna!
Vasta
#18
pilet olemas Smile
...
Vasta
#19
Andres Kirjutas:pilet olemas Smile

Pidid ju esmaspäevast müüma hakkama.... või olen ma millestki valesti aru saanud... :confusedangry:
Vasta
#20
Andres Kirjutas:pilet olemas Smile

Ise trükkisid või? :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne