Küsitlus: Kas soovid ajakirja?
Jah, kindlasti!
98.63%
72 98.63%
Ei soovi
1.37%
1 1.37%
Kokku 73 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Classic Magazine.
#1
Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,
Vasta
#2
Põnev!
Vasta
#3
...kas meie armsal koduaadressil tuleb kaks ekseplariIcon_rolleyesIcon_biggrin
Vasta
#4
essu77 Kirjutas:...kas meie armsal koduaadressil tuleb kaks ekseplariIcon_rolleyesIcon_biggrin


JahBig Grin
Vasta
#5
Indrek Kirjutas:Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,


Tere.
Kas  oleks võimalik aadresi muuta, nimelt kolisin uuele aadresile.
Vasta
#6
Raul1 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,


Tere.
Kas  oleks võimlik aadresii muuta nimelt kolisin uuele aadressile.

Ikka, eks uuel nädalal hakkame seda liikmete baasi uuendama ka
Vasta
#7
Uued kaardid saame siis ka ex? Ja vanad tuleb mingi aeg tagasi anda?
Vasta
#8
Werewolf Kirjutas:Uued kaardid saame siis ka ex? Ja vanad tuleb mingi aeg tagasi anda?

Ei pea, jätate alles ja hakkate koguma. Siis 25 aasta pärast ülevaade, kui kaua te klubis olnud olete.
Vasta
#9
Tahaks juba aadressi anda Smile
Vasta
#10
Kas ajakiri on saksa või inglise keelne? Või saab äkki ise valida millist soovin?
Vasta
#11
R129 Kirjutas:Kas ajakiri on saksa või inglise keelne? Või saab äkki ise valida millist soovin?

Hea küsimus, usun, et kui inglise keelne, siis tellin selle, aga ma pean selle vormi üle vaatama, millega aadressid pidin saatma, võibla seal kirjas.
Vasta
#12
Indrek Kirjutas:Tere klubilised

Mul on siis hea meel teatada, et tuleval aastal saavad kõik Eesti MB klubi ja ka kõikide teiste maailma MB klubide ametlikud liikmed järgmisel aastal postiga tasuta koju Mercedes-Benz Classic Magazine.

Ajakiri ilmub tulevasel aastal 4 korda:

Kuupäevad:
Magazine 1: 15.02.2009
Magazine 2: 13.05.2009
Magazine 3: 19.08.2009
Magazine 4: 18.11.2009

Hiljemalt jaanuari alguseks pean neile esitama ka aadressid, kuhu need ajakirjad saata tuleb, seega uuest nädalast alates hakkan neid teilt küsima.

Parimatega,

Teab keegi kaugele veebruarikuu ajakirjad jõudnud on?  Kernusse pole ajakiri siiani veel veel kohale jõudnud....Eusa_doh
Vasta
#13
Krt minu aadressile pole ka veel tuld....
Vasta
#14
Mina ka ei ole ühtegi saanud... miks?
Vasta
#15
Tuli välja, et muuseum ei edastanud meie nimekirja Classic Centerile, seega oleme esimesest partiist ilma
Vasta
#16
vaat kus lops Smile
Vasta
#17
Mulle täna saabus ajakiri, varsti hakkan uurima. Viisakas näeb välja küll.
Vasta
#18
Sain ka kätte, lugesin kohe lk 77 st algava artikkli "Dream car" W126-st õhinal läbi. Lootsin, ehk enamat, aga palju sa ühes artikklis ikka jõuad kokkuvõtvalt peensusteni jõuda. Igatahes Friedrich Lindenberg, S-klassi klubi tehniline nõustaja liigitab 560 SELi "peresõbralikuks" koleektsionääri autoks. 500 SE-d entusiastide autoks, kes tahavad oma "aaret" igapäevaselt kasutada ja kolmesajaseid hinnatundlikele fännidest omanikele, kes saavad autasuks tänu väiksemale esisillast üleulatuvale kaalule parema juhitavuse.
Vasta
#19
Rõõmus see et väljaanne kohal.Icon_smile Kurb on see, et soovisin ingl.k. aga tuli saksa.k.Icon_confused Egas midagi muud kui sõnaraamat käte ja lugema, selleks ajaks kui tõlketöö ühelpool, jõuab ka järgmine täpselt kohaleBadgrin
Vasta
#20
jaanmb Kirjutas:Rõõmus see et väljaanne kohal.Icon_smile Kurb on see, et soovisin ingl.k. aga tuli saksa.k.Icon_confused Egas midagi muud kui sõnaraamat käte ja lugema, selleks ajaks kui tõlketöö ühelpool, jõuab ka järgmine täpselt kohaleBadgrin

Noh järgmisega tuleb see viga parandada, aga samas Mercedes-Benz keelt võib ju ka õppida.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz Classic @ Market 2023 27.08 MBKlubi 0 151 07-08-2023, 07:24 AM
Viimane postitus: MBKlubi
  Mercedes-Benz classic & market indrek 1 1,139 11-09-2022, 04:01 PM
Viimane postitus: JK-E55
  Lahti Classic Motorshow külastus 30. aprillil andrusk 0 620 17-03-2022, 11:01 AM
Viimane postitus: andrusk
  Classic ajakiri indrek 30 21,253 29-11-2013, 01:30 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Uus Classic ajakiri kohal indrek 11 8,844 27-03-2010, 07:25 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz Classic varuosade portaal indrek 1 3,259 16-01-2009, 10:06 PM
Viimane postitus: kalacompany



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne