Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suhtlemine kindlustustega.
#1
Juhtus selline asi, et müksasin Helsinkis tagurdades põdra autot.Sai kohapeal kõik asjad ilusti korda aetud, kuid jätsin ühe asja tegemata. Nimelt lepingus kuskil all pool kirjas,et viie päeva jooksul tuleb teatada kindlustusse ja oma auto ette näidata.Kuna mul omal auto terve, siis mõtlesin, et teatan kuu pärast kui lähen lepingut pikendama.Soome politsei saadab niikuinii paberid Soome ja Eesti kindlustustele.Eestis aga tuli kiri, et maksan 30% avarii maksumusest omast taskust.Oma süü muidugi,kuid veits nahaalne see asi neil ja mingit menetlustasu võtsid ka suht räigelt lisaks mingi 1050 oli vist.
Tegemist siis ERGO-ga.Vahetan oma vana kindlustusseltsi juurde tagasi asjad kuna seal oli tunduvalt parem suhtumine.OLGE LIHTSALT LEPINGUTE TÄITMISEL TÄPSED!
EI SOOVITA ERGOS LEPINGUT TEHA AUTOLE!
Vasta
#2
See küll puhas oma viga, et ei ole lepingut läbi lugenud. Muide, alati peab 5 päeva jooksul teatama, olenemata kindlustusseltsist.

Kindlustan Ergos ja teen seda ka edaspidi, nad on mulle väga korraliku teene teinud ja olen tänulik.
Vasta
#3
ERGO suht normaalne kindlustus. Paraku peab teatama liiklusõnnetusest seltsile see on aˇla sama nagu tegin avarii ja hoopealt vaatasin, et midagi ei juhtunud ning kupatasin edasi. Hiljem aga saad trahvi sündmuskohalt lahkumises ja õnnetuse põhjustamises.
30% avarii maksumusest peaks järgmine kord meelde küll tuletama, et peab ka kindlustust teavitama õnnetusestIcon_lol
Vasta
#4
ERGO ongi nii kaua hea kuni avarii juhtubRetard
Vasta
#5
Ei tea, võibolla on see jompamise asi. Kuid mulle on siiamaani kõik korrad normaalselt hüvitatud erinevad episoodid kindlustuste poolt, s.o. QBE, Seesam ja If.
Vasta
#6
Vabandage minu kriitika pärast. Hetkel tundub, et mingi 2 postitusega vana, kes on oma lolluse tõttu vasta pükse saanud, tuleb siia suht põhjendamatult oma pahameelt välja valama. Usun, et ta on nii mõnegi teise autofoorumi oma "hiilgusega" täis valanud.

Ise kasutan If teenuseid, kuid kokkupuuteid olnud ka ERGO kindlustusega ja ei saa midagi paha nende kohta öelda.
Vasta
#7
Loll saab kirikus ka peksaNod Räägib igapäevaselt kindlustuskeissidega tegelev isksus. Ja võin tõdeda, et kahjuks on väga palju inimesi kes ei tea ööd ega mütsigi oma kohustustest ja õigustest. Seltside peale siin pori valada pole tõesti mõtet. LUGEGE ja TUTVUGE paberimajandusega mis Teile pihku pistetakse ja ongi elu lihtneEusa_whistle
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne