Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E220 Cabrio 1996 A124
#21
Minu arvamus: kui juba suurem tegemine ees, tee eest ka laiemaks nõksa. Kui jääb velg liiga koopasse, flantsid vahele. Need E 500 stiilis laiemad tiivad annavad eestvaates autole kurjema mulje.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#22
Ai ai valus vaadata kuias ilusasse tervesse plekki relakas ning keevitus vastu pannakse. Kuid ilu nõuab ohvreid ju.
Vasta
#23
nii ta on jah aga pole hullu....kõik saab korda ja pärast parem kui varem.
Vasta
#24
Aega on läinud aga tänaseks asi niikaugel ,et õhtul tuleb auto värvimisest välja ja saab stanged ja muud tilulilud külge kruvida.
Veljed homme alla ja siis peaks asi liikuma ka hakkama.
Eks se paistab homme kas veljed vastu koopaid ka peksma hakkavad või mitte.
Loodetavasti mitte.

Tagastange oli pikka aega natukene nihkes ja ei saanud kroomliiste külge panna.Mõtlesin siis ,et peale värvimist saan ilusti liistud ka kinnitada aga oh imet.Liistud koos mingite muude vidinatega on kuhugi minema jalutanud.Ühesõnaga kui kellegil on ripakil tagastange kroomliistud võiks teada anda. Ostaksin ära kohe.

Kas tavalise w124 ja c124 tagastange on erineva pikkusega või on nad 1:1-le ? Äkki keegi oskab öelda. Pole ise aega leidnud ,et mõõta.
Laius on kindlasti sama aga just külgede pealt.
Vasta
#25
see rohkem minu arvamus aga nii lai velg ei sobi sellele autole :pissed2:ja ei taha mõeldagi kuidas juht seal rööbaste peal võimlema peab. Ilus auto ära rikutud:confusedangry:
Vasta
#26
aix19 Kirjutas:see rohkem minu arvamus aga nii lai velg ei sobi sellele autole :pissed2:ja ei taha mõeldagi kuidas juht seal rööbaste peal võimlema peab. Ilus auto ära rikutud:confusedangry:

Eks se maitse asi muidugi Smile
Arvamused ja maitsed ongi erinevad.

lihtsalt mingit värskendust oli mul vaja selle auto juures.
Enda jaoks siis.Muidu oli plaan maha müüa....aga nüüd vuran ühe suve veel.
Eks siis paistab mis saab.
Vasta
#27
Veljed meenutavad mulle saksamaad kus on eriti popp kui on hästi väljaulatuvad ja laiad veljed! Kas 11 tollistele 285 natuke kitsaks ei jää? Praegu pildilt vaadates on nagu tunne, et rehv on nagu peale venitatud ja trapetsi kujuga? Aga peaasi et omanikule meeldib.
Mul endal oli ka 285 ja vist 9,5 velg?? - see peaks niiöelda originaalsuhe olema!

Aga edasi ootab vist küll mootori vahetus, muidu ei saa nende rehvidega piksugi teha ju Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#28
Nii nii
Panen paar piltti ka üles siis sellest milline auto hetkel on.
AMG stiilis sumbutiotsad peaksid ka järgmine nädal kohale jõudma.
hetkel on suht naljakas selle originaal toruotsaga.


http://img222.imageshack.us/img222/3856/a4hb6.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/8334/a2uz7.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/216/a3ua0.jpg
Vasta
#29
on need sul crystalclear tuled seal ees ? koos xenonitega? kuidas ment asja suhtub? Smile
Vasta
#30
Edev, mulle meeldib.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#31
argonaut Kirjutas:on need sul crystalclear tuled seal ees ? koos xenonitega? kuidas ment asja suhtub? Smile


jup on küll crystalclear xenonid.
No tavaline xenon oli mul juba pikemat aega.Siis ei öelnud küll keegi midagi ja pole seda siiani teinud.
96ndal minu teadmist mööda sai tehasepoolt tellida sellele autole xenonit ka.Kui ma eksin võib keegi mind parandada.
Vasta
#32
Krt mul eluaeg olnud üks needus nende rehvidega.
Sõitsin siis eile öösel kella poole kolme ajal lasnamäel ja järsku käis mingi kahtlane latakas.... sõitsin natuke maad edasi ja oligi asi selge.
Tagumine rehv puruks.
hüppasin autost välja ja kaapisin pagassi kallale.... ja otseloomulikult oli tungraud igal pool mujal ...aga mitte seal.
Sügasin kukalt ja helistasin paarile sõbrale... kasu ei mingit.Kes purjus ja kes magab.
Seejärel mõtlesin ,et peaks autoabisse helistama ja laskma neil siis varuratta alla panna.
Hakkasin juba nrit valima ja siis tuli meelde ,et ma olin rahakoti ju koju unustanud:biggergrin:

Tegin väikse suitsu ja ütlesin neiule kõrvalistmel ,et tänase öö veedame siis lasnamäe vahetänavas autoistmel.
Se koht kus mul ta katki läks oli iseenesest väga vale koht.
Mahajäetud ja mingit rahvast ei liikunud.
Muidu oleks võinud auto jätta hommikuni sinna kasvõi... aga selle aja peale oleks võibolla pooled jupid küljest ära jalutanud.

Lõpuks nägin mingit valvurit jalutamas mingi poolelioleva ehituse juures.
Kappasin ligi ja uurisin kas tungrauda ka leidub.
Lõpuks ta võluski selle kuskilt välja.
Hakkasime siis koos reipalt ratast vahetama.
Lõpuks sai sellega ka ühele poole.
Päris naljakas oli auto kui ühel pool 15 varuratas 195 laia rehviga....ja teised pool 18 ..285.

Terve tänase päeva otsisin siis uusi tagumisi rehve.... ja ütleme nii ,et suht keeruline on mõistliku hinnaga sellist mõõtu leida.
Sai juba 275/40 alla krutitud.... ja sõidetud...aga hakkas hullult vastu käima.
Kui hästi läheb siis esmaspäevaks saab uued õiges mõõdus.
Vasta
#33
Mina sellepärast paning 285/35 asemel 275/35 alla, sest vähemalt need mudelid mida ma otsisin (loe kannatas osta) - no Eestis polnud sellist mõõtu (285)
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#34
Nii....uued rehvid siis leitud.
Peaaegu uued...väga vähe sõitnud.

Sobrasin eile natuke ebays ringi ja sealt leiab ikka igasugu imeasju ja imehindadega.
Kuna hetkel kõik toimib autol ja mingeid tehnilisi probleeme ei ole siis mõtlesin ,et telliks lihtsalt natuke tilulilu ja iluasjakesi.
Tellimisse lähevad siis puidu ja nahaga rool,amg käikuganginupp,amg jalamatid, uued esiistmed peaks ka välja valima ja kõrvalistuja uksepolstri.Kuna praegune on alt kuidagi katki läinud.
Keegi vihane naine vist järas seda salamisi.
Helisüsteemiga peaks ka midagi ette võtma.Hetkel originaal mis mängib täitsa hästi.....aga taga võiksid mingid ovaalidki olla.
Kabriol aga kahjuks ei ole heliga mängimiseks eriti ruumi.
Vasta
#35
Täitsa edev sai jahh!!! Kas on mootorimodifikatsioonid ka ees ootamas või oled M111 kolleeg edasi?

Mõni targem sõber võiks nõu anda, kas sellest mootorist (M111) ka miskit välja lihtsamate vahenditega õnnestub võluda? Ei taha oma projektist enne valmimist väga rääkida, niipalju võin öelda, et värv ostetud, aga tehnikapool suht tume maa...

Tegelikult oleks ilus vist oma teema teha, aga kuna mootor sama, siis kui Sheik-il miskit mootorijutu vastu pole, siis antagu tuld.
Vasta
#36
Mina ütleks niipalju, et kõige odavamad hobesed tulevad ülelaadimisega.
Võimalusi on tervelt kolm või nende kombinatsioonid.
Lähiajal tahaks sama mootoriga tegelema hakata, siis võin täpselt öeda, mis seal on ja mida jääb vajaka. Esialgu tundub 5+ ülelaadimiseks.
Minu plaan on 400-450hp 2.2 16V mootorist.
Vasta
#37
Ei ole mootorijutu vastu mul midagi.Andke aga tuld asjatundjad.
Ma ise olen kiiganud 4.2 mootoreid ebayst.... ja mõtetes on se mõlkunud.
Samas selle vahetusega kaasneks piisavalt palju muid muudatusi ka.
Kui tõesti sellest 2.2 mootorist saaks midagi välja pigistada ...läheksin hea meelega seda teed.
Nii ,et andke aga head nõu kui kellegil on Smile
Vasta
#38
Ma pean veidi uurima seda turbotamise asja, kuidas pärast muud asjad tööle hakkavad jne. (kui vahetada auto aju või siis stock aju petta)
Muidu võid minuga suhelda sel teemal. Mersuklubilistele head hinnad jne jne. Mul saab varsti webileht kah üles, sealt saab ka rohkem inffi.
Vasta
#39
Ma vist vanaaegse mõtlemisega, aga kas selle turbotamise korral läheb kolvigrupp jne kõik vahetusse või peavad originaalid mõistliku ülelaade korral vastu ka? Kui miski 140kW saaks, siis ju ka päris peen, kui rohkem - veel uhkem. Ja veel, et kas võimalik-mõistlik ikka kat-ga teha ja nii? Tahaks ikka legaalset asja, et kasvõi näiteks südamerahuga väljamaale minna...

...päris nõme on loll olla Rolleyes
Vasta
#40
Põhiasi on mootori seadesse saamine. Korralik mootorijuhtimine ja stock sisu kannatab palju, eriti mersul.
Nagu ma enne ütlesin, siis see konkreetne mootor on turbotamiseks justkui loodud. (kui m111 on sarnane m104`ga, ehituse poolest)
NB! mina tahan oma M104 mootori originaalosadega 500-600hp kätte saada, sellest juba minu teemas ja varsti.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz E250 DIESEL, 1996 (FACELIFT), S124 OM605 83kW 2.5 R5 20V - nostromo nostromo 61 63,378 24-04-2023, 01:21 PM
Viimane postitus: Erkkin
  Mercedes-Benz E290 Turbodiesel, 1996, S210 - v6sa v6sa 107 149,515 17-07-2021, 11:23 PM
Viimane postitus: Ester
  E220 CDI W207 Lysel 4 2,863 25-05-2021, 02:33 PM
Viimane postitus: Lysel
  MÜÜDUD: C140 S600 Coupe, 1996 - Andres Andres 53 29,187 14-04-2020, 06:13 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz C280 , 1996 , W202 - nahk nahk 14 12,185 08-10-2018, 11:44 PM
Viimane postitus: nahk
  Mercedes-Benz S320, 1996, w140 - icecube icecube 24 24,602 08-07-2017, 11:53 AM
Viimane postitus: icecube
  MB 350SL cabrio 1972, r107 - indre indre 11 8,866 27-09-2010, 09:55 PM
Viimane postitus: ReinGSM
  Minu MB e320 w210 1996 Joonas Joonas 15 16,680 27-06-2010, 11:43 AM
Viimane postitus: Karl
  Kaubalift vol 2, ehk minu E220 CDI T Avantgarde -99 Kalev 26 16,338 29-12-2009, 02:48 PM
Viimane postitus: Ester



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne