Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
Mina jälle väidan, et seesama masin on oluliselt objektiivsem, kui kiirust mõõtev ment (just ment, sest politseinik ei hakka sulle midagi pähe määrima, kui tegelikku rikkumist polnud.)

Kui ma selgitusest õigesti aru sain, siis "masin" skaneerib pidevalt enda mõõtealas olevat ruumi ja kui tuvastab seal mingi lubatust kiiremini liikuva objekti, siis tarkvaraliselt märgib selle ka ära ja teeb vastava ülesvõtte. On nii?
Ehk pildil on kiiremini liikunud objektil ruut ümber.
Siis vaidlust ei tekigi - mõõdetud objekt on selgelt piiritletud.

Või mõõdab see kast ikkagi nii, nagu inimene - väriseva käega nähtamatut kiirt suunates...

Ardo kirjeldatud juhtide jobusus ei muutu sõltuvalt sellest, kas kiirust mõõdab patrull inimkäega või kast ilma inimeseta.

Miks peaks trahvi määramiseks inimese tuvastama? Plekib see, kelle nimel on masin. Või kes on vastutav kasutaja. Ma saan aru, et see teeb liisinguandjatel elu keerulisemaks, kuid üritada tagada õiglust teeb võimatuks reaalse karistamise. Kui autoomanik teab, et tema peab oma autoga tehtud sigaduste eest vastutama, siis vast muutub natuke ka suhtumine autode väljaandmisse. Sõber võib ju hea olla, aga kui ta minu varaga nii hooletult ümber käib, et mulle tuleb hiljem postis arve, siis...

Aga see on vaid minu arvamus. Igaühel oma...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: v6sa - 23-02-2010, 03:37 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne