Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
v6sa Kirjutas:Mille poolest erineb kaamerast saadud kiiruseületamise vaidlustamine patrulli poolt mõõdetud kiiruseületamise vaidlustamisest? Mõlemal juhul on Sinu sõna mõõtja vastu ja kobisemine teeb asja enamasti hullemaks.

Erineb? Kuna seal on olemas politseinik kes saab kohe ka vajadusel kirjeldada mis täpselt toimus jne. Etem alati kui mingi MASIN.
Samas kobisemisel ja kobisemisel on ka vahe. Muidugi kui oled 100% süüdi ja teadlik siis ei näe põhjust kobiseda. Kõikidel muudel juhtudel , sõitis enam kui 2 autot, võis valetada ka sinu auto spidomeeter …jne juhtudel tuleks teha lahti suu ja võidelda enda õiguse eest. Mitte istuda vait kui tuppes **** ja lasta omale jura pähe määrida. Ei ole need asjad nii lootusetud midagi siin on ka eestis neid trahve mis on mõõdetud politsei poolt vaidlustatud juba küll ja küll (kas siis lihtsalt soov pääseda, kiusu pärast, või oldi süütu) vahet pole aga tehud seda on.
Jutt teemast juba väga mõõda mind just huvitas mis tulemus oleks olnud antud olukorras kus buss ületas kiirust, kas see masin oli piisavalt tark et saada aru et auto millest tehti pilt ei ületanud kiirust? Hetkel jääb mulje et soovitatakse süütul autojuhil ära maksta ja vait olla! Nii ei saa ja ei hakkagi kunagi saama vähemalt ma veaks ise seda asju kui minuga juhtuks mõõda kohtuid kasvõi 20 aastat.
Ja tunnistada julgen, korra juhtus, et ise ka eksisin ja siis küsiti põhjust? Mis ma ikak oskasin vastata, unustasin jälgimast. Vahiti otsa kas see ongi põhjus, nagu oleks mingit X vabandust oodatud ja hala. Ütlesin et võtan omaks kuna kui märkasin politseid märkasin ka kiirust alles. Ja kuna esimene rikkumine üleÜLDSE siis tehti 900 ja sooviti head teed.. kuigi olin ka auto dok jne koju unustanud seega ma jäin väga rahule ja ei näe ka põhjust halada ja ei saa ka pihta halajatele…
Kokkuvõttes huvitab ikkagi mis saab selel auto pildist kui see juhtuks ajal kui tehakse trahvi kuidas seda apelleerida, kui se putka seal piisavalt tark pole siis ainus võimalus on kohtusse ja ajakirjandusse ( meediast on abi kuna selle surve sunnib politseid liigutada, Tähelepanu sellist meetodid kasutada ainult ekspertide (juristidega) ennlnevalt läbi suheldes sest kindlasti saab politsei selle peale VÄÄÄÄÄGA toonitan väääääga kurjaks ja ei ole ka harv juhus kus saad otse sõimata et kurat sa meediale rääkisid nüüd me peame sinu murega ka veel tegelema nagu meil muud teha poleks Big Grin
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga - Autor: Ardo - 23-02-2010, 03:10 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne