Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
katzzzi Kirjutas:Mina ei saa aru sellest, et kas suuna tuled on mingi kallis lisavarustus, sest tundub et paljudel puuduvad suunatuled. Ise sõidan C 200-ga, mis ei peaks kuuluma just väikeautode hulka ja peaks olema piisavalt suur, et seda küljepeeglist näha reastumisel, nimelt vähemalt korra nädalas või isegi kakskorda nädalas pean ma blokki pidurdama kuna vasakult kaldub mingi sõiduk mulle külge. Üks kord taheti vasakult külle tulla üle pideva joone, õnnek oli tee lai ja sain kõrvale tõmmatud, pärast järgi sõites vaadati mulle otsa, et ma mingi segane ei andnud teed.

Ja need kellel on suunatuli olemas ja kasutavad seda võiksid ikka meelespidada, et ennem teastumist tuleks peeglitest vaadata, et ega kedagi kõrval pole.

Muidu ise ühe matsu ärateinud nii et auto mahakandmisele ja endal siianigi paar armi järgi. Peale seda liitusin "Hea liikleja" kampaanjaga ning mind igatahes see distsiplineerib ning püüan ikka sõita LE reeglitejärgi, kuigi pean tunnistama, et mõnikord saab linnas liiklusvooluga kaasa mindud max 60km/h.

Sellised autojuhid ajavad närvi mustaks küll. Kuid ei usu, et siin foorumis kedagi sellist oleks, kes nii käitub.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: T6nu - 08-02-2009, 02:48 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,228 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne