Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#73
kui tee läheb kaheks, siis ei tohi sina paremale äärde võtta, kui ees on auto, sest kui ta tahab vasakule keerata, siis sa varjad tema vaatevälja vasakult ära ja ta jääbki passima sinu pärast ja pole vaja hakata ajama, et kui oleks suunda näidand, polks ronind...oleks!Angry
liisel Kirjutas:Kui paljud meis armastavad suunatulesid??

Sõidan mina kooli... Ees sõidab punane mazda... Tee läheb kaheks... auto keset teed ei vasakule ei paremale suunda.... mul vaja paremale keerata... sõidan paremasse äärde, et noh kui ta vasakule keerab, siis hea kohe edasi minna... keeras paremale... järgmine ristmik (paremakäe ala).... nelja tee ristmik... suunda eesolev auto ei näita... eeldan et sõidab otse, kogedes eelmist ristmikku, jään ootele... keerab paremale... samasse suunda kuhu mina. ja nii kuni ülikoolini välja... selleks ajaks oli mul närv ikka totaalselt must... ei jäta ütlemata... parkisin üpris ta lähedale et mitte silmist lasta.. tuleb tibi autost mobla kõrva ääres... lasen ta viisakalt uksest sisse... nii kui kõne lõpetas... kargasin kõrri... teinekord näita suunda ka kui sõidad.. selle peale tuli küsimus et kas ei näidanud või?? oi ma rääkisin mobiil telefoniga... Pole vabandus... Ehk õppis midagi ... vastu tulles ta igatahes iga kord võpatasSmile

Ja selliseid kes ei raisaka suuna tuld on oi kui palju.... Äkki pakuks autotootjatele välja et tehku auto millel ei ole suunatuld olemaski ja auto taha suurelt silt... olen isekas, seega ei ole mul ka suunatuledega autot vaja.
Vasta


Sõnumeid selles teemas

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,254 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne