Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
kurjajuur Kirjutas:sõitsin neljapäeval värskast tallinna. hakkas juba hämarduma kui sõitsin tartust läbi. tuled sitased ja ei viitsinud ka seisma jääda, et puhastada. võtsin sappa mingile passatile mis arvatavalt liikus püsikiiruse abil. saavutasin mõne km-ga temaga sama kiiruse püsika abil. sõites nõnda pea vaidani välja hoides mõnusat ja turvalist pikkivahet, et tuled ees sõitjat ei pimestaks (hiljem selgus, et nende tulede valguses poleks isegi nina ette näinud). siis enne vaidat, seal kus tee juba kaherealine, lähenes tagant pisike prantsuse konn mis hooga alustas möödasõitu. jõudes aga minu ja eessõitnud passati turvalise pikkivahe keskkohta reastus ilma igasuguse suunata meie vahele ja muljus täiega pidurit (selgituseks, et sellel teelõigul samas sõidusuunas peale meie kolme polnud kedagi). kuna olin piisavalt mugavalt end sisse seadnud siis kujutate isegi ette kuidas jalad-käed ja pea tööle hakkasid, et tagant otsasõitu vältida.
otsasõit välditud ja vererõhk normaliseerunud möödusin konnast ja taastasin sõidukiiruse, et viimane teelõik rahulikult läbida.
konnale see miskipärast ei meeldinud ja sõitis mulle kõrvale ja hakkas võimlema. võtsin asja rahulikult ja ei teinud asjast välja kuni konna juht hakkas teel vingerdama ja muutus ohtlikuks.
tegin pisikese kõne politseisse ja juba assakul seisis konn politsei raudses haardes. jäin isegi seal seisma, et juhtunusse selgitust saada.
selgus, et konna roolis olnud juht oli narkojoobe tunnustega.
teatasin ka politseile, et mina olin see helistaja aga mulle vaadati sellise pilguga otsa, et mida sa siit tahad.
selline siis tänu liikluse parendamise ja ohutumaks muutmise eest.

ega ma kiituskirja ei oodanudki aga tänud teavitamise eest oleksid nad võinud lisada küll.

Nad pidid ju põõsast välja ronima nüüd Sinu pärast....
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Rolz - 02-03-2010, 03:28 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,228 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne