Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lamell vs suverehv?
#4
Lamellrehv (siis selline, mis ka talvel töötab, mitte Lõuna-Euroopasse toodetu) on HALB suverehv. Lärmakas, kulub kiiresti, on kõrgel temperatuuril ebakindel ja mis peamine (mõne jaoks): jätab omanikust koonri mulje.Retard

Mina olen oma talvekad ikka suvel siledaks sõitnud. Just nii asjad ongi: kuniks mustrit, on käitumine vihmamärjal teel hea. Aga suvekuumast keemaaetud asfaldil on ikka sigapehmed... Kui muster otsa saab, siis on sama õnnetud, nagu suvalised SileStoned: mürisevad, on libedad ja kipuvad kandiliseks minema.

Veidi paremini kestavad naastrehvid, kuid nende hädaks on suurem müra ja viimases otsas üsna olematu pidamine vihmamärjal teel.

Reeglina mõjub paarikümne plusskraadiga sõitmine pehme kummiseguga lamellidele hävitavalt. Need suisa sulavad alla. Eriti võimsama auto korral...

Üldiselt tasub talveks ikka teised rattad muretseda. Lamell või nael on rohkem usuküsimus... Peaasi, et ei sõidetaks kogu suve all olnud ja seega talvesõidukõlbmatuteks muudetud "lamellrehvidega"!

Kokkuvõte: suveks ikka suverehv.Icon_cool

Kui eelmise talve jääk on äraviskamiseks liig palju, siis võib ju kogemuste saamiseks ETTEVAATLIKULT! katsetadaIcon_lol Eks siis selgub, kas sobib või mitte (Mulle näiteks sobib)Icon_lol
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Lamell vs suverehv? - Autor: nostromo - 25-06-2009, 08:20 PM
RE: Lamell vs suverehv? - Autor: jansa48 - 25-06-2009, 08:33 PM
RE: Lamell vs suverehv? - Autor: Boamadu - 25-06-2009, 10:19 PM
RE: Lamell vs suverehv? - Autor: v6sa - 26-06-2009, 08:34 AM
RE: Lamell vs suverehv? - Autor: nostromo - 27-06-2009, 05:39 PM
RE: Lamell vs suverehv? - Autor: Morheatus - 28-06-2009, 12:26 PM
RE: Lamell vs suverehv? - Autor: Allarr - 28-06-2009, 01:28 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne