Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellesse/ millesse sa usud ja keda kummardad?
#1
Jagage siis muljeid ja rääkige südame pealt ära, mida ja miks usute ja kummardate?

Mina olen veendunud ateist olnud enamus oma elu, kuid aastaid tagasi nägin "natuke napsusena" kõrtsist koju vingerdades taevas kolmeharulist ilmutust, all väikselt kirjas "Made in Germany". Peale seda muutus mu elu täielikult, armusin jäägitult autodesse nimega Mercedes. See armumine on kestnud aastaid ja paistab,et see mind maha ei jäta, ega ma tegelikult ei soovigi seda. Kuna vähemalt Eestis minu teada ühtegi Mercedes kirikut pole kus käia teda kummardamas ja palvetamas, siis tegin koju oma palvenurga, ikoonidega ja puha.

Nüüd iga õhtu enne magama minekut ja hommikul ärgates kummardan selle ees ja loen valjult palve:

MEIE MERCEDES, KES SA OLED TEEDEL,
PÜHITSETUD OLGU SINU NIMI;
SINU HOBUJÕUD TULGU;
SINU VÕIMSUS SÜNDIGU NAGU TAEVAS, NÕNDA KA MAA PEAL.
MEIE IGAPÄEVASEID SÕITE ANNA MEILE TÄNAPÄEV; JA ANNA MEILE ANDEKS MEIE KICKDOWNID, NAGU MEIEGI ANDEKS ANNAME SU KAPRIISID;
JA ÄRA AJA MEID KIHUTAMA, VAID PÄÄSTA MEID ÄRA TRAHVIDEST.
(SEST SINU PÄRALT ON POWER JA MAANTEE JA AU IGAVESTI.)
AAMEN
OLE TERVITATUD, MERCEDES, TÄIS MUGAVUST,STATOIL ON SINUGA.
ÕNNISTATUD OLED SA NAISTE SEAS JA ÕNNISTATUD ON SINU SEKSIKUS.

[Pilt: 5d95f07238fc.jpg]

P.S. See teema on tehtud täiesti kainelt, pole tarvitanud alkoholi, narkotsi, pole nuusutanud kummiliimi ega bensiini, lihtsalt tundsin vajadust avalikult pihtida. BadgrinBadgrin
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Kellesse/ millesse sa usud ja keda kummardad? - Autor: Karl - 29-04-2009, 10:54 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kus keda oled näind? eDiCk 3 2,771 13-10-2007, 11:12 PM
Viimane postitus: Cotkas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne