Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. märtsist lubatud suverehvid, kas õige või vale?
#14
Rolz Kirjutas:Asi ikka indiviidids kinni, mitte rehvis.
Kui on inimene, kes valdab sõita, ei ole vahet, mis rehv all on, palju hullem on see, kui sõidab inimene, kes ei oska sõita/valitseb roolis enda ja teiste suhtes täielik pohuism, olgu tal all kasvõi mingi imerehv....

ka 100% nõus. Enamasti ongi jama selles, et libe jah aga mul on hea uus naas all ja seega sõidan kiiremini ja arvan, et antud kumm hoiab mind teepeal aga nii kiputakse eksima ja tagajärjed kiire tulema. Samas ise sõidan praegu palareelselt oma MB-ga ja mazda 626-ega .. mõlemad sama aasta masinad. Olen tähele pannud, et MB-ga kippun sõitma kehvadel teedel kiiremini nii 40-60 kuna midagi ei kolise ja ei saa üldse sees aru kui suur on kiirus või kas mõni ratas vahepeal libiseb. Mazdaga sama teed liikudes on kolin ja iga amordi töö kuulda nii mis kole seega üle 20-30 ma kunagi samal lõigul ei liigu. Edaspidi olen teadlikult võtnud hoo maha.. mis siis, et MB tekkitab ekslikult tunduvalt turvalisema mulje ja kohe loll tunne tekkib teo moodi liikuda.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: 1. märtsist lubatud suverehvid, kas õige või vale? - Autor: Ardo - 16-03-2009, 05:25 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne