Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
liisel Kirjutas:Tulen mina täna tööle... kadaka tee ja tähetorni ristist mäest ülesse minnes on üks teeots... vanasti oli seal maksimarket... tänava nime ma ei tea.
Nu vut... sealt tänavast üks auto tuli ja tahtis siis vasakule keerata.... autosid tuli mõlemas sõidusuunas... vaatasin et hakkab otsa ringi keerama... ei ta keeras vastassõidusuunda ja sealt rallis üle tee vasakule mäest alla... foor läks roheliseks ja kuna vastu ühtegi autot ei tulnud rallis mees nii kiiresti ja nii kaugele vastassõidu suunas kuni vähegi sai... ma vaid punnitasin silmi... see nn eksimus nüüd küll väsimusest ei olnud. Viimasel hetkel pressiti end kellelegi vahele..... Mind ta otseselt küll ei puudutanud aga ikkagi oli kummaline jälgida

Suht igapäev näen olukorda kus kadakateel suunaga kannukõrtsi poolt akateemia ristile on tekkinud suurem ummik. Pea igapeäv näen kas kahte või kolme autot mis sõidavad siis võimalusel 200-300m vastasuunas ja keeravad enne risti alla vasakule. Siit kadaka tee Statoilist pea ristini väja. Ja kuna neil on liiklust rikkudes kiire siis sõidetakse seda kuni 100km/h.
Vasta


Sõnumeid selles teemas

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,310 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne