Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
irw
#1
Elu on valus... Tahate teada miks? Räägin.
Kui ma olin just sündinud, tuli doktor ooteruumi ja ütles mu isale: "Me tegime kõik, mis võimalik, kuid ta pressis end läbi." Oleksite pidanud nägema siis isa nägu ,see oli olnud veel hullem kui Michael Jacksonil. Mu ema ei toitnud mind kunagi rinnaga; ta ütles, et armastab mind lihtsalt kui sõpra ja mis lapsepõlv mul küll oli!
Kui ma alles käima õppisin ja oma esimese sammu tegin, pani mu isa mulle jala ette. Ma võiksin öelda, et mu vanemad vihkasid mind.
Mu ainsad vanni-mänguasjad olid röster ja raadio.
Kui ma väike olin, viis mu isa mind loomaaeda. Ta ütles mulle, et ma poeksin leopardi juurde ja mängiksin tema tähnidega.
Kui mind kord ära rööviti ja isalt lunaraha välja nõudmiseks üht minu sõrme juppi näidati, ütles isa, et tahab rohkem tõendeid.
Lapsepõlves hoidsid kõik minust eemale, isegi mu jo-jo ei tulnud tagasi. Vahel mängisime teiste lastega peitust. Nad isegi ei otsinud mind. Halloweeni ajal saatsid kõik vanemad välja oma lapsi, kes nägid välja nii nagu mina.
. Naeratada ma yldse ei saa, sest kunagi oli meil ilus roosa sohva, mille peal meeldis mul mängida. Aga ma pissisin selle täis suures mänguhoos nagu ikka ja siis isa ükskord käratas “Kurat ,ma löön sul selle viimase hamba ka välja!”. Kui ma olin väike, töötasin loomakaupluses. Inimesed küsisid pidevat, kui palju ma maksan.
Ma ütlen teile, et elu on raske. Aastaid on olnud mul kõrvades pidev helin. Nüüd on asi läinud hullemaks. Nüüd annab kinnist tooni. Hakkan vist juba vanaks jääma. Ma ütlen teile, et minu suhtes pole mingit respekti.
Ma olin uppumas. karjusin: "Appi, appi!". Vetelpäästja läks mööda. Ta ütles: "Ok, anna minna, anna minna!" Mäletan esimest korda, kui ma hääletasin. Siis peksti mind korralikult läbi. Ma kasutasin vale sõrme.
Kord käisin psühhiaatri juures, kurtsin, et tunnen end nagu koer. Ta ütles, et ma ta diivanilt maha tuleks. Käisin oma arsti juures. Ta ütles, et ma peaksin oma joomist rohkem jälgima. Nüüd joon ma peegli ees. Tahtsin minna iludusvõistlusele. Mulle öeldi, et seal on mulle vääriliseks vastaseks ainult üleeilne okseloik.
Tegelikult ma ei ole nii loll. Ükskord oli mul isegi üks mõte... aga see kadus üksinduse kätte ära…
Vasta


Sõnumeid selles teemas
irw - Autor: ermo - 24-03-2006, 07:54 AM
RE: irw - Autor: ermo - 24-03-2006, 07:57 AM
RE: irw - Autor: ermo - 24-03-2006, 08:00 AM
RE: irw - Autor: ermo - 24-03-2006, 08:04 AM
RE: irw - Autor: ermo - 24-03-2006, 08:06 AM
RE: irw - Autor: Mony - 24-03-2006, 01:19 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Irw: Tänapäeva teenimisviisid indrek 2 2,308 17-10-2006, 09:16 PM
Viimane postitus: Rolz
  Irw, toetage siis kõik ikka.... Rolz 2 3,306 03-04-2006, 04:18 PM
Viimane postitus: Hunt



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne