Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a.
#13
Naastuhääl veel ei tähenda naastrehvi - samasugust klõbinat tekitavad ka sobiva suurusega kivid rehvimustris. Näiteks peale pindamist olen isegi mõnda aega krõbistanud tööauto Maloyadega, mis kuidagi eriti hästi kive üles korjavad. Esialgu ehmatas ära, nüüd olen juba harjunud...Confusedilly:

Mida ma hästi ei mõista, on termin "kaotas juhitavuse". Mis kuradi valemiga? 70 alas, kaherealisel teel külg ees vastassuunavööndisse? Kiilasjääs oli tee, või? Või oli kohalikul sumahheril jälle kiire kabelisse? Seekord vähemalt pääsesid süütud vastutulijad eluga, kuigi viga said ilmselt mehemoodi. Sukisuki on pildil ikka tubli pool meetrit lühem.

Minu täiesti ebaõiglasel ja väiklasel hinnangul pole tegemist mitte õnnetusjuhtumiga, vaid tahtliku tapmisega. Krt, ikka päris süüdimatu oinas läheb juuli keskel naastudega paarutama Tallinna ühe vilkama tänava peale. Hea, et ei valinud surmaralliks Endla tänavat... Ja kui tapmiskatse leidis aset tõesti mingi aine mõju all, siis on asi seda hullem. Ükski aine ega jook ei tohiks olla mitte leevendav vaid raskendav asjaolu.

Sihukeste oinaste eest ei kaitse mitte miski.:bash: Ei jõua ju iga vastutulijat kah patoloogiliselt kahtlustada. Kuigi, pean tunnistama, et ma seda viimasel ajal kipun tegema...Confusedilly: Kuigi, ega seegi tegevus edu garanteeri - kamikazerünnaku vastu meetmete tarvituselevõtmiseks ei pruugi enam olla aegaConfusedhocked:

Bah, igal juhul jube lugu. Ja sama laul kordub iga uudise korral: juhtus, sattus, tekkis... Mitte tegi, põhjustas, keeras, pööras, pidurdas. Krt, juhita autod tekitavad probleeme ikka haruharva, enamasti on oinas ikka pulkade taga. Siis võikski seda nii ka öelda, mitte pugeda ilusate umbisikuliste sõnade taha. Aga jube mugav on öelda - ups, ikka juhtub...

Krt, kui püksid täis teed, võib nii öelda. Kui teise eluksajaks ratastooli sõidad, siis...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a. - Autor: Sulo - 10-07-2008, 04:08 PM
RE: Liiklusõnnetus Järvevana teel 10.07.08.a. - Autor: v6sa - 11-07-2008, 03:45 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne