Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Illegaalsetest kiirendusvõistlustest
#16
Fakt on see, et SR rahvas on seinast-seina... on normaalseid inimesi, kes lihtsalt ennast välja peavad kuskil elama ja ma olen õnelik, et seda kuskil suhteliselt kõrvalistel aladel teevad, mitte linna keskliikluses tööpäeva kestel.....ja kindlasti on neid, kes on lootusetult parandamatud....
Aga meie liikluse üldpilt, sellest ei ole midagi rääkida....ja minu silmis ei ole see põhirikkuja see SR rullnokk vaid mingid keskastme juhid-pereisad oma mazda6 ja kõikvõimalike pargi- ja linna"maasturitega" kes kujutavad endale ette ma ei tea mida....mõni ajab ikka nii närvi, et kui autost kahju ei oleks, sõidaks lihtsalt üle....
Politsei - jälle äärmusest äärmusesse...endal olnud väga uskumatult häid kogemusi aga nendest ei kannata rääkida..
Aga - krt ma ei saa aru, miks peab meie liikluses tegelema varjatud patrullimisega (põõsas, huipu kaamerad jnjenen) kas siis avalikus liikluses on kõik nii korras, et ainult peidetult tuleb rikkujaid püüda? no krt....selle asemel, et kuskil soojas kontoris istuda ja mõttetusi välja mõelda, võiks minna tänavale ja 5 min silm lahti hoida....
Mul on olnud viimase nädala jooksul kaks juhtumit (haabersti ja viru ringid) kus patrulli nina all on tehtud nii jõhkrad ja ohtlikud rikkumised, et vaevu olen suutnud otsasõite vältida....politsei vaatab pealt...mõlemad korrad olen läinud küsinud, mida te teete.....sealt tuli vastus, et nendel on etteantud ülesanded regulaarkontorlli teha, arvutid ees ja toksivaid numbreid selle asemel, et vaataks klaasist korra välja, mis reaalselt toimub...
Masendav on meiel "liikluskultuur" ja ei looda enam ammu selle parandamisele, ainuke asi on minna ennast ise välja elada nende oinaste peale...paremaks ei lähe aga endal hakkab parem...
Aga ma lohutan ennast sellega, et selle palga eest ei viitsiks ise ka tööd teha Smile ja seetõttu saan neist natuke aru ka...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Illegaalsetest kiirendusvõistlustest - Autor: maarekl - 01-10-2007, 08:45 PM
RE: Illegaalsetest kiirendusvõistlustest - Autor: indrek - 02-10-2007, 08:25 AM
RE: Illegaalsetest kiirendusvõistlustest - Autor: marek - 02-10-2007, 10:39 PM
RE: Illegaalsetest kiirendusvõistlustest - Autor: Rolz - 02-10-2007, 10:55 PM
RE: Illegaalsetest kiirendusvõistlustest - Autor: Werewolf - 03-10-2007, 01:01 AM
RE: Illegaalsetest kiirendusvõistlustest - Autor: Werewolf - 03-10-2007, 01:10 AM
RE: Illegaalsetest kiirendusvõistlustest - Autor: maarekl - 16-10-2007, 12:15 PM
RE: Kas kedagi hea silma ja maitsega ka on? - Autor: Karl - 01-10-2007, 09:16 PM
RE: Kas kedagi hea silma ja maitsega ka on? - Autor: indrek - 01-10-2007, 09:26 PM
RE: Kas kedagi hea silma ja maitsega ka on? - Autor: Laur - 01-10-2007, 11:16 PM
RE: Kas kedagi hea silma ja maitsega ka on? - Autor: Karl - 01-10-2007, 11:26 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne