Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JPCars OÜ autode tellimine Jaapanist-kogemusi?
#17
(16-12-2017, 01:21 PM)onu_siim Kirjutas: Aljoo, Saksast "pidi" saama alates 10k, millepuhul on remondifondi veelgi enam. Lisaks oluliselt lühem tarneaeg ning lisaandamite puudumine riigile. Endiselt ei m6ista, mida kuradit sealt Jaapanist lototada vaja veel on.


Mina võin sellele küsimusele vastata. Mind häirib kui auto roostetab, kuskil põhja all on mingi korrosiooni kogumik, minu jaoks on see auto surnud. Kui kellelegi ei paku see pinget siis andke aga tuld, määrige või ärge määrige möginaga kokku see teie enda asi, kuid teadmine, et sa investeerid hobiautosse raha ja aega ning lõpuks pead hakkama seda keevitama, siis milleks üldse võtta korralikke masinaid? Ostaks siit samast paar kiloga masina ja hobita temaga...fakt on muidu see, et kui tahad seda autot hiljem müüa, siis need kes on teadjad ja tõelised fännid lähevad suure kaarega sellest autost mööda ja jäävad ainult need kellel on samuti ükskõik ja neid on vähe. Ja kui see auto pole just lõuna Saksamalt ja heades tingimustes olnud siis mina kahtlen, et põhja all pole korrosiooni.

Minu jaoks peab hobiauto nägema alt sellisena ja millegi vähemaga ma ei lepigi. Aga see on minu arvamus.

[Pilt: 39693-24002806.jpg]
[Pilt: 96284-83816499.jpg]
[Pilt: 92826-97978956.jpg]
Vasta


Sõnumeid selles teemas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne