M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE.
#6
(09-11-2013, 05:35 PM)hannes_s Kirjutas:
(09-11-2013, 02:43 PM)SuhtJutt Kirjutas: Auto osales eesti filmis, vasaku jala reede. Autol on rariteetne väärtus suurem kui turu väärtus.
Sorry, see siin pole USA turg.....

No kuulge, liist on küljes, starterile tehtud kapp rem. jne... kui mina selle masina sain oli see vapsjee hullus olukorras.....

.....miks ma ei ole mb klubi liige, kuna siin on kahtlane seltskond. krt sebige omale üks sõitev 123 ja sõitke sellega 2 aastat jutti, mul eelmine oli valge 123 ja sama moodi 2.0 diisel, pidasin teda 2 aastat hobi autona, ja palju´d kadestasid linnas, kus masina said. neid varsti enam linnas üldse ei liigu ja need mis liiguvad seisavad soojas garaazis, et suvel väljasõidule minna oma pruudiga, ja sõita kasvõi pirita randa päikest võtma, vot nii sõbrad.... Icon_rolleyes
(09-11-2013, 04:58 PM)zum Kirjutas: On's film nii klassika juba, et selle arvelt kannatab hinda kruvida? Kahtlen. Vähemalt ukseliistu võiks romulast minna võtta ja autole külge kruvida, et hind nii jube ei tunduks. a noh, "kunst" ongi selline keeruliselt müüdav kaup. Edu Eusa_angel

anna mulle teada üks romula, kus 123 juppe on.......
Vasta


Sõnumeid selles teemas
M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: SuhtJutt - 09-11-2013, 02:43 PM
RE: M: MB W123, 1987.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: kodutu - 09-11-2013, 03:18 PM
RE: M: MB W123, 1987.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: zum - 09-11-2013, 04:58 PM
RE: M: MB W123, 1987.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: SuhtJutt - 09-11-2013, 06:02 PM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: Karl - 10-11-2013, 01:58 PM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: v6sa - 11-11-2013, 10:46 AM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: v6sa - 11-11-2013, 01:26 PM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: Kint - 11-11-2013, 04:04 PM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: indrek - 11-11-2013, 08:29 PM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: imre - 14-11-2013, 06:24 PM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: piitre - 14-11-2013, 10:21 PM
RE: M: MB W123, 1978.a. .VASAKU JALA REEDE. - Autor: 200di - 27-11-2013, 11:29 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  O: MB W201, W123, W124, S124, C124 või A124 Jux 0 161 03-04-2026, 02:00 PM
Viimane postitus: Jux
  O: korraliku kerega MB 201, W124 või W123 Jux 0 371 11-08-2025, 04:04 PM
Viimane postitus: Jux
  M: W123 2.0D 1984 bengtjohanso 2 845 03-06-2024, 12:58 AM
Viimane postitus: nostromo
  M W123 CE 1976 kupee p2rip2eva 0 752 10-05-2024, 11:22 PM
Viimane postitus: p2rip2eva
  M: W123 universaal, seisnud ja läbi kerega rollojt 2 1,063 20-03-2024, 08:09 AM
Viimane postitus: rollojt
  O: W123 mattiaskrsl 0 512 20-01-2024, 06:34 PM
Viimane postitus: mattiaskrsl
  M: MÜÜDUD W123 230E 1983 Akikas 0 1,178 30-05-2021, 06:48 AM
Viimane postitus: Akikas
  Mercedes w123 240d 1981a MÜÜDUD! Danone 4 2,113 31-03-2021, 12:57 PM
Viimane postitus: Danone
  M: MB W123 universaal kuuese 0 1,328 06-03-2021, 04:32 PM
Viimane postitus: kuuese
  M: W123 230E 1983 Akikas 2 3,176 30-07-2020, 07:53 PM
Viimane postitus: Akikas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne