Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 280SE/300SD '83 omaniku tuvastamine. 702AOB
#5
Kunagi viimati kui seda autot siin müüdi oli omanikuks kasutaja s i t a vikat. Praegu otsing aga teda enam kasutajana ei leia.

OT:
Ma imestan et see aparaat üldse veel olemas on ja liigub. Juba mõne aasta eest kui tema vastu huvi oli, oli tema seisukord kohutav ja igastahes ei leidnud mõtet teda ehitama hakata.

Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: MB 280SE/300SD '83 omaniku tuvastamine. 702AOB - Autor: V@hh - 24-04-2012, 01:14 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w126 280SE juhiistme eemaldus? mopu 2 2,750 01-09-2011, 10:19 AM
Viimane postitus: Renkju
  w126 280se küljeliistude eemaldamine mopu 4 4,583 02-06-2011, 04:34 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  K: MB W126 280SE Käigukasti vahetus mopu 4 4,410 19-04-2011, 06:51 PM
Viimane postitus: hents99
  MB 300sd voi td ei käi korralikult ja suitseb. Andrus009 5 5,436 01-03-2011, 04:34 PM
Viimane postitus: NIF
  O: 126 280se automaatkasti riivo986 3 4,894 05-11-2010, 11:41 PM
Viimane postitus: glimm
  w126 280SE-le cruise control urraa 8 6,938 23-03-2009, 11:48 PM
Viimane postitus: urraa
  W126 280SE,kohapealt minek jama??aidake?? trancer01 2 3,306 01-02-2009, 05:11 PM
Viimane postitus: R129
  W126 83a 280se Veka 8 6,400 16-01-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: hents99
  Probleem 126 280SE-ga. Laisu 0 1,810 12-11-2008, 08:59 PM
Viimane postitus: Laisu
  w126 280SE  mootor jätab külmalt vahele urraa 5 4,154 10-11-2008, 06:41 PM
Viimane postitus: Nustu826



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne