Ostuabi: kas keegi selliseid velgi Eestis ka müüb...
#2
Ma võin ka küsida MBSCA omanikelt, mis nende parem hind mulle oleks. Kunagi nad lubasid küll häid hindu, ma omaltpoolt müüsin odavalt neile jne.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Ostuabi: kas keegi selliseid velgi Eestis ka müüb... - Autor: hents99 - 11-03-2012, 03:29 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  O: 211 16-17 velgi HotPapa 0 73 02-05-2026, 12:24 PM
Viimane postitus: HotPapa
  w204 et 48 otsin 17 velgi martino66 2 849 22-10-2022, 10:58 PM
Viimane postitus: jsv
  O: W169 A-class 2004-2012 velgi ja rehve Tartus. comoon 0 1,363 10-08-2020, 08:28 PM
Viimane postitus: comoon
  O: W211le 17-18" velgi(+rehve) Tairo 0 1,484 29-06-2020, 08:08 PM
Viimane postitus: Tairo
  O: Evo velgi andres23 0 1,460 24-06-2019, 10:42 PM
Viimane postitus: andres23
  O: W140 18 tolli velgi karl7 6 5,513 13-06-2019, 06:36 PM
Viimane postitus: Mike22
  M: Erinevaid velgi ja rehve Afgaan124 7 6,794 27-10-2018, 10:52 PM
Viimane postitus: Afgaan124
  0: R17-R18 velgi mikeml400 3 2,953 27-10-2018, 04:29 PM
Viimane postitus: Keku23
  O: klassikalisi/vanakooli laia randiga velgi Uustulnuk555 3 3,615 12-05-2018, 08:37 PM
Viimane postitus: Uustulnuk555
  O: 17" laia randig huvitavaid velgi anderander4 0 1,782 31-03-2018, 05:51 PM
Viimane postitus: anderander4



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne