Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mobile.de cbcorinne1@gmail.com meiliaadress?
#9
Mul küll pole kogemust auto müügiga aga ühe traktori seadmega sai üks jagu komejanti. Mul tüdrukul keeled hästi suus. Ja siis ka üks tahtis hirmsalt inglismaalt minu käest ühte seadet osta küll proovis iga sugu variante ikka 5-6 kirja sai temaga vahetatud. Algul mängisime ikka kaasa ja kirjutasime niisama. Lõpuks kahes viimases kirjas panime kongreetselt et saatke oma käibemaksu kohuslase number ja kui sellega kõik korras teeme ettemaksu arve kui see tasutud saadame kauba välja, Ikka kirjutas nagu poleks mõhkugi aru saanud sellest et ikka neil tsekid ja see kuulus union bank jne. Uurisin ühe targa käest kes ütles et iseenesest on see eestis võimalik küll tsekk rahaks teha. Aga see protsess võtab teine kord isegi kuu aega aega. Ja kui siis isegi kõik on aus mäng ja selle isikuga selle kuu aja jooksul on juhtunud mingi laostumine oled ikkagi rahast ilma. Nii et jah viimasel ajal kuulen juba üle ühe kelle missugune kiri postkastis jälle. Kahju et nad ise aru ei saa et nende naiivsed ostu soovid on ju tegelikult igale vähegi haritud inimesel läbi nähtavad. Kuid minu tähelepanek oma kirj a vahetusest oli see et inglise keel oli igat pidi veatu.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: mobile.de cbcorinne1@gmail.com meiliaadress? - Autor: siimruz - 29-11-2010, 06:55 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Auto Prantsusmaalt (mobile.de)? nostromo 8 12,062 25-03-2012, 11:20 PM
Viimane postitus: kaval



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne