Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millele kulutaksid miljon krooni vabaraha?
#27
Miljonist teise milli tegemine oleks ka tegelt tore teemaSmile Tegelt ma arvan et see sobib ka siia topicusse. Täna käisin Tartus atlantise konverentsi saalis kuulamas Tauri Tallermaad kes arvas samuti, et MaSu on võimaluste aeg ja nimetas edukaid masuurikasteks.
Millist 2milli võiks näiteks saada kui hakata tootma rasketehnika kuluvosi(kopa lindid, puksid jne)Smile
Asutage telekanal mis näitab ainult seebikaid 24/7Big Grin Või looge uus turg mingi uue toote näol nagu seda tegi Apple Iphone näol. Makske vaestele tudengitele, et nad häid ideid või toote disaine välja käiksid(nii sai NIKE endale logo 5 dollari eest kui ma ei eksi)Smile Google´i töötajad näiteks on kohustatud 20% tööajast kulutama uute toodete või ideede välja mõtlemiseks mis muidugi lepingu järgi loovutatakse Google´ile. Mõtlemisainet tegelikult jätkub kuigi see "what if" ei vii eriti kuhugi.
Asutage elektroonika firma mis toodab näiteks mersudele tühikäigureleesidSmile Või saatke joonised mõnele hiinlasele. Variante on tegelikult päris palju kui mõtlema hakata. Kõige tähtsam on nõudlus toote/teenuse järgi. Kui see on olemas siis läheb kõik mõnda aega hästi.
Ise olen rohkem jutumees veel kuigi väiksed ärid ikka on. 20 aastasel õpilasel pole kerge EASist või pangast finantseeringut oma lollidele ideedele saada nii et tuleb koolis veidi erialast haridust omandada ja lepida sellise rohkem koriluse moodi pisiäridegaSmile
Tegelt ei olnud see jutt eriti OT minu arustSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Millele kulutaksid miljon krooni vabaraha? - Autor: taaviw126 - 06-10-2009, 12:06 AM
RE: Millele kulutaksid miljon krooni vabaraha? - Autor: clm - 06-10-2009, 04:58 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne