Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W211 M113K 2003 kompressor teeb häält
#1
Tere!

Käisin Hort Autos hoolduses ja öeldi, et kompressor teeb häält, olen seda ise ka kuulnud, kuid lootsin, et kõikide rihmade ja rullikute vahetusega hääl kaob, kuid seda ei juhtunud. Toimuva kohta sain sellise info, et hääl tuleb kas kompressori rattast(ilmselt siis pulley?) või kompressori sisemistest laagritest. Pulley puhul asi üsna lihtne, kuid kompressori sisemistest laagritest ei leia ma googeldades mingit infot, kuid Horti meister ütles, et kunagi on mingis väga vanas Wheeler Dealeri osas näinud, et mingitele kompressori sisemistele laagritele müüakse remondi komplekte ja soovitas mul seda uurida. Googlist uurisin, ei leidnud midagi. Kas siin on kellegil mõtteid, et mida võiks teha ennem kompressori välja vahetamist?

Tänud!
Vasta
#2
Hangi vigane kompressor ja sealt saad lahkamisel laagrid koodide-mõõtude jaoks kätte.

Või ostad kelleltki pädevalt EPC-gurult andmekaevamisteenust, et originaalkoodid kätte saada.

Oled piisavalt kõva kärbes, et kompressor pärast uuesti töötavana kokku panna?

Kui ei, siis soovitan usaldada Lesveni või Horti hinnangut.
Vasta
#3
(03-06-2022, 08:49 AM)v6sa Kirjutas: Hangi vigane kompressor ja sealt saad lahkamisel laagrid koodide-mõõtude jaoks kätte.

Või ostad kelleltki pädevalt EPC-gurult andmekaevamisteenust, et originaalkoodid kätte saada.

Oled piisavalt kõva kärbes, et kompressor pärast uuesti töötavana kokku panna?

Kui ei, siis soovitan usaldada Lesveni või Horti hinnangut.

Kõvast kärbsest pole minu juures lõhnagi, mina oskan ainult kõvadele kärbestele rasket raha maksta ja nende oskusliku töö tulemusi nautida. 
Usaldan 100% Hort Auto hinnangut, nende meister andis mulle lihtsalt nõu, et kuna nemad enda varustajatelt seda varuosa saavad vaid koos uue kompressoriga osta, siis minu poolt sinna viidud remondi komplektiga võivad nemad minuga kokkuleppel töötada, kuid ise nad seda ei soeta ja ilmselt ka täieliku garantiid ei anna.
Hetkel asi nii kaugel, et "pulley" rattale leidsin uue laagri, proovime Hort Auto abiga kõigepealt selle ära vahetada ja siis vaatame, et kas on vaja ka neid salajasi sisemisi laagreid vahetama hakata. 

Kas Tallinnas või Harjumaal leidub mõnda tõsist AMG fanaatikut, kes ka teistele raha eest enda teadmisi ja oskusi läbi autode ehitamise pakub?
Vasta
#4
Vöid proovida Tallinnas ka:

Ardo Reedla / Ard Import
5682 1865 


Teevad Ferrarisid, Rolls Royce, AMG jne.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  M113K Sobivus G pealt E / CLS noosik 0 287 08-05-2023, 09:35 PM
Viimane postitus: noosik
  2003 CL55 AMG ABC ölivahetus nostromo 3 8,040 19-02-2017, 02:58 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne