V:17 `mb veljed
#1
Vahetada 17x7,5, et 36 veljed 16 tolli velgede vastu, mis sobivad w210-le.Veljed on just värvitud ja lakitud, sirged.Peal pirelli suverehvid 5-6 mm.Vahetuseks pakkuge ainult korralikke velgi, korralike rehvidega.Võin ka müüa, kel soov pakkuge mõistlik hind.

Info tel. 56242124

[Pilt: 22897-Untitled.png]
W210, E270 CDI, Avantgarde `01
Vasta
#2
Upitan veel teemat.Ei soovi siis keegi endale ilusaid velgi?
W210, E270 CDI, Avantgarde `01
Vasta
#3
pakkun 200 euri
Vasta
#4
(14-04-2012, 11:26 PM)arturmalcik Kirjutas: pakkun 200 euri

Kui te mõtlete, et rattad vahetusse ja teie poolt 200 euri komp. siis sobib.
W210, E270 CDI, Avantgarde `01
Vasta
#5
millise vahetusse ? mul pole midagi sulle pakkuda
Vasta
#6
(15-04-2012, 11:59 AM)arturmalcik Kirjutas: millise vahetusse ? mul pole midagi sulle pakkuda

pakkusid hiljuti 16 tolli originaale



W210, E270 CDI, Avantgarde `01
Vasta
#7
(15-04-2012, 07:19 AM)Miido Kirjutas:
(14-04-2012, 11:26 PM)arturmalcik Kirjutas: pakkun 200 euri

Kui te mõtlete, et rattad vahetusse ja teie poolt 200 euri komp. siis sobib.

Pakkumine:
16 plekkveljed- sirged, orig.värviga, MB koodiga.
S210 originaaalid .
MB kilbid annan kauba peale.(valikus 3-4 erinevat varianti)
Reaalselt on sinu velgede väärtus 150.-(max), rehvid 80.-(max).

Maksan sajase peale ja teeme diili.
Lihtsalt sinu velg kaalub nii palju, et metalli viies jään nulli.(koledad nagu nad on)
Mul rehve vaja.

Peace.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#8
(15-04-2012, 03:27 PM)Miido Kirjutas:
(15-04-2012, 11:59 AM)arturmalcik Kirjutas: millise vahetusse ? mul pole midagi sulle pakkuda

pakkusid hiljuti 16 tolli originaale

ammu panin enda autosse
Vasta
#9
(18-04-2012, 01:03 AM)janek126 Kirjutas:
(15-04-2012, 07:19 AM)Miido Kirjutas:
(14-04-2012, 11:26 PM)arturmalcik Kirjutas: pakkun 200 euri

Kui te mõtlete, et rattad vahetusse ja teie poolt 200 euri komp. siis sobib.

Pakkumine:
16 plekkveljed- sirged, orig.värviga, MB koodiga.
S210 originaaalid .
MB kilbid annan kauba peale.(valikus 3-4 erinevat varianti)
Reaalselt on sinu velgede väärtus 150.-(max), rehvid 80.-(max).

Maksan sajase peale ja teeme diili.
Lihtsalt sinu velg kaalub nii palju, et metalli viies jään nulli.(koledad nagu nad on)
Mul rehve vaja.

Peace.
Janek.

Plekkveljed võid oma autole hoida.Velgede kohta niipalju, et värvimine ja lakkimine läks juba maksma 150 euri rehvid ka tunduvalt kallimad. Kirjas esimeses postis, et tehke mõistlikke pakkumisi.Edu!


W210, E270 CDI, Avantgarde `01
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  M: 19" Carlsson originaal veljed (2 jooksu) W140 W220 R129 R230 W210 W211 W221 jne Mike22 1 298 30-05-2026, 12:49 PM
Viimane postitus: Mike22
  M: w463 uued 22" veljed 2tk GLE43 0 91 18-05-2026, 12:09 PM
Viimane postitus: GLE43
  16x7,5 AMG Aero 1 veljed (W201) Ott 2 627 25-04-2026, 12:04 AM
Viimane postitus: Ott
  O: 20" AMG veljed W213 E63'le laisad 0 124 05-04-2026, 10:20 AM
Viimane postitus: laisad
  M:15" Melher veljed 160EUR remumer 0 136 04-04-2026, 10:44 PM
Viimane postitus: remumer
  M: 17" 5X112 Monoblock veljed + uueväärsed suverehvid fubuq 25 21,842 09-03-2026, 11:44 PM
Viimane postitus: Mike22
  M: Mercedes-Benz 16 tolli Toliman veljed M.Erikson 0 181 02-03-2026, 02:46 PM
Viimane postitus: M.Erikson
  Müüa 17 Amg erilaiused veljed/ Müüdud! renkss 0 254 26-11-2025, 02:31 PM
Viimane postitus: renkss
  M: Müüa 19" erilaiad veljed Hind 350.- Alr77 1 516 14-10-2025, 04:53 PM
Viimane postitus: Alr77
  Müüa haruldased r129 SL'i 17" Sador veljed - 800€ zafari 1 599 22-06-2025, 05:15 PM
Viimane postitus: zafari



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne